Morecambe – Newcastle 0:2 (kon.) | Aston Villa – Rotherham 3:0 (kon.) | Everton – Stevenage 2:1 (po pr.)
Everton FC
2:1 (1:1)
Stevenage FC
Středa 28.08.2013, 20:45 • Goodison Park, Liverpool • Anglický Ligový pohár

Penalt jsme se nedočkali, ale i tak to byl napínavý souboj. Borci ze Stevenage se nemají za co stydět, potrápili favorita na jeho stadionu víc než sami čekali. Domácí o své výhře rozhodli až ve druhém prodloužení, když se trefil Fellaini. Nutno podotknout, že k této brance přišel zcela náhodou a po chybě hostující obrany.
    Pro dnešek Vám přeji dobrou a někdy zas napočtenou. (23:19:43)

120
    Nad rámec prodloužení se bude hrát pouze jediná minuta a zdá se být rozhoduto.

120
    Fellaini ztratil míč na půlce, Deacon se řítil sám do šance, jeho střelu z vápna s vypětím všech sil zachytil Robles.

119
    Naismith v náběhu ve vápně, ale rychlejší byl Gray a odehrál míč do zámezí.

119
    Domácí již kontrolují hru.

115
    Everton právě vstřelil branku!
    Tak belgický vlasáč MAROUANE se přece jen prosazuje, nejprve přeběhl centr Ovieda, hosté odvrátili mimo nebezpečí, ale Heslop vrátil míč před branku, kde se míč orazil od Naismithe k volnému Belgičanovi a pro něj již nebyl problém trefit prostor mezi třemi tyčemi.

114
    Osman si narazil s Fellaiim, ale další pas na spoluhráče byl velmi nepřesný a končí za brankovou čarou.

112
    Hosté se již nemohou dostat ani na polovinu Evertonu, pouze nakopávají míče směrem k Joelu Roblesovi.

111
    První pořádná střela Fellainiho, brankář Day vytáhl výborný zákrok a posunul míč mimo třoi tyče. Po rohu se k hlavičce opět protlačil Fellaini, ale nemířil přesně, chyběl snad metr.

110
    Dlouhý aut Dustina prodloužil Fellaini za sebe, ale ke Konému se míč nedostal, hosté se brání zuby nehty.

109
    Koné ani Fellaini se ke střele nedostali, Day odkopává do zámezí. Aut domácích.

108
    Gerard Deulofeu zahrával přímý kop, ale jeho pokus šel vysoko nad.

107
    Gerard Deulofeu se snažil obejít Hartleye, ten jej přidržel a vidí žlutou kartu.

106
    Fellaini špatně zpracoval míč a fauluje.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení skončil.

105
    Jedna minuta nad rámec prvního prodloužení.

104
    Fellaini našel dlouhým pasem Naismithe, ale ten se snažil u brankové čáry projít přes svého strážce elegantní kličkou za použití paty, ale obránce Stevenage jeho mysle přečetl.