Jaroslavl – Lev 1:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC Most
Čtvrtek 29.08.2013, 18:00 • ZS Kadaň • Přípravné zápasy

Kadaň si v poslední třetině uhájil tříbrankové vedení, které získala během dvou třetin. V poslední třetině byl vidět vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. V závěru se na ledové ploše trošku přiostřilo a vyústila z toho potyčka mezi Mazancem a Smolka. Při dalším onlajnu z Kadaně na počtenou. (20:11:49)

60:00

59:58
    Na závěr střetnutí se bude vhazovat před Boškovo brankou.

59:07
    Domácí drží útočné pásmo a kombinují okolo mostecké branky.

58:43
    Puk vyletěl mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

57:19
    Martin Mazanec a Pavel Smolka inkasují za potyčku 5 + osobní trest do konce utkání.

57:19
    Potyčka mezi Mazancem Smolkou!

57:02
    Nyní došlo k menší výměně názorů mezi Havlem a Taušem. Vše se obešlo bez trestu.

55:45
    Mostu se nedaří usadit se, na delší čas, v pásmu svého soupeře.

54:42
    Martin Szakal (KAD) si jde odpykat dvě minuty za sekání.

53:30
    Hosté měli nyní několik slibných střelecký pokusů, ale ani jeden z nich neskončil za Boškovými zády.

52:28
    Rutta střelou z mezikruží přestřeluje mosteckou branku.

51:35
    Bude se vhazovat po pravici domácího brankáře.

50:27
    Most dopravil puk do branky, ale gól není uznán, neboť byl dosažen vysokou holí.

49:58
    Most se dostává do ofsajdového postavení.

48:53
    Chlouba nevyužil zaváhání mosteckého zadáka a netrefuje branku.

48:00
    Oba celky jsou v pěti.

47:04
    Koudela se dostal až před Bošku, ale jeho zakončení neudělalo domácímu brankáři žádné problémy.

46:00
    Tomáš Drtil (MST) je vyloučen na 2 minuty za držení hole.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 7. Deveri (Chlouba), 13. Chlouba (Seman), 32. Kůs (Chlouba, Pelc)

Sportovní klub Kadaň: Maštalířský (od 32.Boška) – Szakal, Havel, Pelc, Mazanec, Rutta, Opalek, Prošek, Dobrovolný – Ton, Kůs, Mainer (C), Lehnert, Gajovský, Jíra, Novák J., Novák L., Hammerbauer, Seman, Chlouba, Deveri
    HC Most: Gutschevits (od 30.Nechvátal) – Charousek K. (A), Hora, Havelka, Slavík, Čížek, Drtil, Kasal, Strejček – Pisařík, Koudela, Tauš (C), Palaščák, Smolka, Nedrda, Andres, Zavřel, Bojer, Mužík, Sukharev

Rozhodčí: Zubzanda – Tichý, Hamsták