Bonusia Ostrava – Slavičín 0:0 (kon.) | S.K. P.E.M.A. – Olomouc 0:4 (kon.) | Hradec Králové – 1. MVIL Ostrava 1:0 (kon.)
Pruské – Ostrava 5:1 (kon.) | Vítkovice juniorky – Hranice 3:1 (kon.) | IBK Selection – Ostrava 6:1 (kon.)
Židenice – FBK Tvrdošín 2:2 (kon.) | FBK Jeseník – Florbalky.com 4:3 (kon.) | Olomouc – ELITE PRAHA 2:2 (kon.)
Slavičín – Kopřivnice 1:3 (kon.) | Hradec Králové – Bonusia Ostrava 1:1 (kon.) | Pruské – S.K. P.E.M.A. 3:1 (kon.)
Hranice – Maďarsko 1:7 (kon.) | Ostrava – Killers Krakow 0:1 (kon.) | Židenice – Vítkovice juniorky 4:0 (kon.)
FBK Jeseník – IBK Selection 3:7 (kon.) | 1. MVIL Ostrava – Kopřivnice 1:0 (kon.) | Ostrava – ELITE PRAHA 0:3 (kon.)
Slavičín – Hradec Králové 2:0 (kon.) | Olomouc – Pruské 1:4 (kon.) | FBK Tvrdošín – Maďarsko 2:4 (kon.)
Florbalky.com – Killers Krakow 0:5 (kon.) | Hranice – Židenice 1:4 (kon.) | Ostrava – FBK Jeseník 0:3 (kon.)

29:55
    Máme tady konec zápasu, který vyhrávají Vítkovice.

29:23
    Hraje se na polovině Jeseníku.

29:01
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu.

28:37
    A opět další střela vítkovických končí v ochranné plachtě za mantinelem.

27:48
    Ostravské hráčky se stále v osobních soubojích nevzdávají a zkoušejí vybojovat každý míček.

26:37
    Rozehrávat budou Vítkovice, které se ihned tlačí do střelecké pozice.

25:58
    Útočnice Vítkovic napadá rozehrávku soupeřek a snaží se ohrozit branku Němcové.

25:33
    Další šance na straně ostravských Vítkovic končí za mantinelem.

24:33
    Jeseník právě vstřelil branku!
    Hráčky Jeseníku snižují na rozdíl čtyř branek. Trefuje se Alena KOLBABOVÁ. Bez asistence.

24:26
    Druhý poločas je úplně jiný než ten první. Hráčky se nedostávají tolik do velkých šancí.

23:10
    Střela vítkovické hráčky se odráží od brankářky Jeseníků směrem za mantinel.

22:16
    Míček opět za brankou Vítkovic, kde se o něj svádí souboj. Vítězně z toho vyšly hráčky Vítkovic.

21:39
    Obránkyně Jeseníků kombinují na vlastní polovině a soustředí se na rozehrávku.

21:09
    Hráčky ostravských Vítkovic se pokouší vstřelit další branku. Ovšem bez výsledku.

20:04
    Dvacátá minuta je za námi. Na míčku jsou hráčky ostravských Vítkovic.

19:21
    Míček se opět přesouvá za branku Vítkovic, kde se svádí osobní souboj o míček.

18:26
    Bojuje se za brankou Vítkovic, kde se velmi přiostřuje. Vše je ale čisté a bez faulu.

17:54
    K rozehrávce se staví hráčky Jeseníků, které se snaží prosadit se.

17:22
    Rozhodčí píská faul Vítkovic. Jeseníky budou zahrávat standardní situaci poblíž branky Hysterek.

16:07
    Další střela v podání vítkovických hráček, které ale tentokrát netrefují branku soupeře.

15:05
    Jeseníky vyměnily do druhého poločasu brankářku.

15:04
    Úvodní buly do druhého poločasu vyhrály Vítkovice, které se ihned tlačí do zakončení.

15:01

15:00

14:54
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Sedmá branka Vítkovic padá šest vteřin před přestávkovou sirénou. Autorkou branky se stává Monika ADAMOVÁ. Asistence: Silvie Kovalská.

14:35
    Poslední vteřiny prvního poločasu se odehrávají na polovině Jeseníku.

14:01
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu.

13:14
    Šestá branka Vítkovic znamená čtyřbrankové vedení ostravského celku. Na střeleckou listinu se zapisuje Iva MARTINÍKOVÁ. Asistence: Lenka Harabaszová.

12:34
    Sestry Procházkové se dostávají do šance, ale tuto akci neproměnily.

12:00
    Obránkyně Jeseníků kombinují mezi sebou a čekají na chybu Vítkovic.

11:31
    V posledních minutách vidíme spíše vyrovnanější hru, než jako tomu bylo v prvních minutách zápasu.

11:10
    Rozehrávat budou hráčky v zelených dresech (Jeseníky).

10:49
    Nebezpečná standardní situace pro Jeseníky. Tato šance končí odrazem od ruky brankářky za mantinelem.

10:30
    Chyba Vítkovic a následně ztracený míček.

10:11
    Nyní se hraje na polovině Vítkovic, kde se snaží snížit soupeřky z Jeseníku.

09:08
    Vítkovice odskakují na rozdíl tří branek. Pátou branku přidává Lenka HARABASZOVÁ. Bez asistence.

08:36
    Rozehrávat budou hráčky Jeseníku, kterým chybí ještě dvě branky, aby vyrovnaly skóre utkání.

08:18
    Vítkovické hráčky stále aktivnější, avšak v koncovce o něco horší.

07:18
    Obrovská hrubka vítkovických hráček u poloviny hřiště, kterou využívá Jitka PROCHÁZKOVÁ. Asistence: Renata Bestrová.

06:44
    Další zablokovaná střela, která trefila Hruškovou.

06:17
    Stále se hraje na polovině Jeseníku, jehož hráčky se urputně brání před střelami Vítkovic.

05:25
    Rychlý protiútok Jeseníků znamená snížení na rozdíl tří branek. Autorkou branky je Alexandra TEJCHMANOVÁ. Bez asistence.

04:55
    Další šance ze strany vítkovického ženstva, které se dostalo do zakončení. Střela proletěla pár centimetrů vedle tyčky.

04:25
    Opět se bojuje za brankou Jeseníku, kde se nakonec dopouští faulu jedna z hráčka Vítkovic.

03:45
    Za necelé tři minuty jsme viděli čtyři góly vítkovického celku, který je hodně aktivní v dnešním zápase.

02:59
    A opět branka Vítkovic, která znamená čtyřbrankové vedení. Do střelecké listiny se zapisuje Silvie KOVALSKÁ. Asistence: Monika Adamová.

02:30
    Další branka v rychlé časové stopě. Autorka branky je Petra ŽIŽLAVSKÁ. Asistence: Iva Martiníková.

01:53
    Další branka Vítkovic, o kterou se postarala opět Monika ADAMOVÁ střelou od poloviny hřiště. Asistence: Husárová.

01:22
    Hráčky Jeseníku se přibližují k brance vítkovických Hysterek, které se urputně brání.

00:55
    Míček je nyní za brankou Vítkovic, kde se svádí osobní souboj.

00:17
    Hned po sedmnácti vteřinách se dostává do skvělé šance Monika ADAMOVÁ, která nad nohou prostrčila míček za brankovou čáru. Asistence: Husárová.

00:02
    Úvodní buly vyhrály hráčky Jeseníku.

00:01

Dobrý den, zápas začne se 30-ti minutovým zpožděním.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:05.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 6. Tejchmanová, 8. Procházková J. (Bestrová), 25. Kolbabová – 1. Adamová (Husárová), 2. Adamová (Husárová), 3. Žižlavská (Martiníková), 3. Kovalská (Adamová), 10. Harabaszová, 14. Martiníková (Harabaszová), 15. Adamová (Kovalská)

FBK Jeseník: Koprnová, Zjavková – Bestrová, Bouchalová, Dostálová, Hamerníková, Hrušková, Kolbabová, Maixnerová, Melicheríková, Navrátilová, Pavelková, Procházková J., Procházková L., Sedláková, Tejchmanová
    IBK Selection: Kluzová, Němcová – Adamová, Garčárová, Harabaszová, Husárová, Kovalská, Křenková, Labská, Malinová, Mandátová, Martiníková, Minarčíková, Novakovská, Wirthová, Žižlavská

Rozhodčí: Jan Blahut a Lukáš Wengřín