Mladá Boleslav – Opava 4:0 (kon.) | Příbram – Plzeň 2:4 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 1:6 (kon.)
Karviná – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 1:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:0 (1:0)
FK Jablonec
Středa 04.09.2013, 17:00 • Městský stadion, Liberec • Celostátní liga staršího dorostu

Konec zápasu. (18:48:01)

90
    Druhý poločas se nastavuje o 2 minuty.

89
    Střela Kuhnova rána nemohla gólmana Kubáta v žádném případě ohrozit.

88
    Další žluté napomenutí vidí liberecký Ondráček.

87
    Domácí si znovu koledovali! Vyrovnávací branku měl na hlavě obránce Šedý, který ale trefil pouze prostředek branky.

86
    Bláha se ocitl v další velké příležitosti. Rána levou nohou ale skončila těsně vedle.

85
    Závěr utkání se pomalu blíží. Aktuálně drží míč liberecký Slovan.

84
    Jablonec střídá. Čerstvý Munzar nahradil Mihálika.

83
    Šustr fauloval zezadu a uviděl žluté napomenutí.

82
    Kubát musel hodně rychle z branky před dotírajícím Kuhnem. Domácí brankář zvládl vše na výbornou.

81
    Domácí přečíslení 3 na 1 nepřineslo vytoužený gól. Kaiser vzal celou akci na sebe, nepříliš razantní střelu ale gólman Repáň zlikvidoval.

80
    Ondráček mohl dát Liberci zřejmě definitivní jistotu třech bodů. V penaltovém prostoru se ale nedokázal uvolnil a vystřelit.

78
    Hosté dál drží balon a jsou aktivnějším týmem.

77
    Liberec znovu střídá. Odpracováno má dnes Kastelovič, kterého nahradí Šustr.

75
    Liberec si v posledních minutách koleduje o vyrovnání. Hra se teď odehrává převážně na domácí polovině.

74
    Hosté taky střídají. Nesládka nahradil Šulák.

72
    Liberečtí si připravili hned dvojité střídání. Ze hry odstoupil Janků a Polívka, místo nich přišel Čuřík a Kukla.

71
    Rozkovec si faul u postranního rozhodčího nevymodlil. Místo toho se bude odkopávat od branky.

70
    Dvacet minut před koncem liberecký Slovan stále vede o jedinou branku, což je velmi ošemetné.