Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Izrael – Ázerbájdžán 1:1 (kon.)
Izrael
1:1 (0:0)
Ázerbájdžán
Sobota 07.09.2013, 19:45 • National Stadium Ramat Gan (Tel Aviv) • Kvalifikace MS (Evropa)

Ode mne je to pro dnešek vše a u dalších on-line přenosů opět na počtenou! (21:39:36)

Skončil zápas mezi domácími hráči Izraele, kteří přivítali na svém trávníku hráče Ázerbajdžánu. Po gólech Albermana a Ämirquliyeva končí utkání za stavu 1:1.

90+4

90+3
    Vidíme velmi zajímavý útok domácího celku, jenže centrovaný míč končí na hrudi soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje k druhé polovině dnešního duelu čtyři minuty!

90
    Ještě uvidíme jeden rohový kop Ázerbajdžánu, který se pokusí prosadit se.

89
    Rozhodčí nám za malý okamžik oznámí, zda bude ke druhému poločasu přidávat nějaké minuty navíc.

88
    Druhý poločas se blíží pomalu, ale jistě ke svému konci a stále na světelné tabuli svítí skóre 1:1.

86
    Z přímého kopu nic zajímavého nevzniklo a na tahu jsou nyní hosté, kteří se tlačí vpřed.

85
    Uvidíme velmi nebezpečný přímý kop z hranice pokutového území.

84
    Izraelští útočníci se dostávají do rychlého zakončení, které směřuje dva metry vedle levé tyče Agayevova.

83
    Hraje se u pokutového území Izraele. Domácí obránci se musí bránit před nátlakem soupeře.

81
    Rozbíhá se poslední desetiminutovka druhého poločasu. Zápas je stále otevřený a vítězně může z dnešního zápasu vyjít jak domácí celek Izraele, tak hosté z Ázerbajdžánu.

80
    Střídání v týmu Ázerbajdžán: ze hřiště odchází Abisov, přichází Hüseynov.

78
    Na hřišti se neodehrává nic důležitého. Hraje se u půlící čáry.

74
    Israel právě vstřelil branku!
    Přece jen se dočkávají domácí hráči vyrovnání! Po čtrnácti minutách se prosazuje na straně Izraele ALBERMAN, který přesnou střelou málem protrhl síť Ázerbajdžánu.