Kolumbie – Ekvádor 1:0 (kon.) | Izrael – Ázerbájdžán 1:1 (kon.)
Izrael
1:1 (0:0)
Ázerbájdžán
Sobota 07.09.2013, 19:45 • National Stadium Ramat Gan (Tel Aviv) • Kvalifikace MS (Evropa)

85
    Uvidíme velmi nebezpečný přímý kop z hranice pokutového území.

80
    Střídání v týmu Ázerbajdžán: ze hřiště odchází Abisov, přichází Hüseynov.

74
    Israel právě vstřelil branku!
    Přece jen se dočkávají domácí hráči vyrovnání! Po čtrnácti minutách se prosazuje na straně Izraele ALBERMAN, který přesnou střelou málem protrhl síť Ázerbajdžánu.

71
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Ramaldanov, přichází Levin.

66
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Yeini, přichází Refaelov.

63
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Zahavi, přichází Barda.

62
    Na straně Izraele vzniká také velká šance, kterou likvidují hosté!

61
    Ázerbajdžán právě vstřelil branku!
    Velmi zajímavá situace nastala před bránou Aouateho, který inkasoval! Přesnou střelou vymetl horní roh Izraelské brány ÄMIRQULIYEV, který posílá svůj tým do vedení.

60
    Hráči Ázerbajdžánu ve velké příležitosti skórovat, když se k míči dostal Özkara, který trefil pouze hráče před ním stojícího.

53
    Tibi dostává jako první z Izraelců žlutou kartu za faul na soupeře.

47
    Střídání v týmu Ázerbajdžánu: ze hřiště odchází Allahverdiyev, přichází Qarayev.

31
    Druhá žlutá karta pro hosty. Provinil se Ramaldanov, který soupeře potáhl za dres.

4
    První žlutá karta padá ve čtvrté minutě. Dostává ji Abisov, za faul na hráče Izraele, který bude rozehrávat přímý kop.