Kladno – Otrokovice 1:6 (kon.) | Bulldogs – Pardubice 4:8 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 5:3 (kon.)
Ostrava – Chodov 4:9 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 2:6 (kon.)
Bulldogs Brno
4:8 (2:1, 0:5, 2:2)
BA SOKOLI Pardubice
Neděle 08.09.2013, 17:00 • MSH Vodova Brno • Livesport Superliga

Po hrůzostrašné druhé třetině se Brno vrhlo do té třetí opravdu po hlavě, dva rychlé góly vykřesaly naději, ta však byla velmi rychle pohřbená. Pardubice si tak z Brna odváží velmi cenné vítězství 4:8.

Nejvíce kanadských bodů v zápase získali Ivo Teichman a Martin Zozulák, oba hráči Pardubic dali dva góly a na jeden přihráli. Zozulák mohl v samém závěru završit i hattrick, no neproměnil samostatný nájezd.

Nejlepší hráči jsou vyhlášení na straně Brna Petr Jeski a za Pardubice si pro ocenění jde Ivo Teichman.

Z mé strany je to k tomuto utkání již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů. (19:04:26)

60:00

59:51
    Zozulák (PCE) zkusil přímou střelu, ale tou minul horní tyč.

59:51
    V samém závěru pojedou Pardubice samostatný nájezd!

59:01
    Již plyne poslední minuta třetí třetiny a nebojím se říci, že i zápasu.

57:59
    Brno se v závěru třetí třetiny nemůže dostat k tolik potřebnému tlaku a už to vypadá, že Pardubice závěr v pohodě zvládnou.

57:28
    Již hráč odešel mimo hrací plochu a za mantinelem je ošetřován.

57:28
    Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na palubovce.

57:11
    Domácí se sice snažili dostat k míčku, no počínali si až příliš tvrdě a výsledkem je tak útočný faul.

56:44
    Levínský musel zasahovat proti rychlé střele, ale hostující brankář dokázal nohou míček vyrazit do rohu.

55:52
    Veselý (BNO) se snažil něco vymyslet, ale přihrávku blíže k bráně nebylo kudy propasírovat.

55:14
    Přesilová hra však zatím není nijak nebezpečná pro pardubický Sokol.

53:43
    Hraje se na útočné polovině Brna, ale domácí hráči se nemohou dostat k míčku na delší časový úsek. Pardubicím se daří hru držet v rozích.

53:14
    Bahník (PCE) je vyloučen za bránění ve hře a to dává Brnu alespoň jiskřičku naděje.

53:01
    Koutný (BNO) pálil z dálky, ale i tak jeho střela neměla špatné parametry, míček však přece jen letěl výše než bylo potřeba.

52:22
    Skákavá přihrávka před branku nenašla nikoho z domácích hráčů, hosté se tak zmocnili míčku a šetří čas.

51:16
    Vaculík (PCE) neprošel přes dobře postaveného obránce.

50:28
    Domácí se samozřejmě nevzdávají, ale po fantastickém úvodu do třetí třetiny jejich tempo hry malinko upadlo, pochopitelně po dvou inkasovaných gólech se to dalo čekat.

49:47
    Pardubice právě vstřelily branku!

Za třináct vteřin dokázal RADEK KRAJCIGR využít přesilovou hru a zatlouct zřejmě poslední hřebíček do rakve Brna. Asistence: Jakub Burian

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 2. Grich, 14. Jakůbek (TS), 42. Jeski (Fuchs), 43. Fuchs (Jeski) – 16. Lísa (Brychta), 25. Zozulák (Teichman), 31. Teichman, 32. Lisa (Vaculík), 36. Teichman (Zozulák), 40. Krajcigr (Raiter), 47. Zozulák, 50. Krajcigr (Burian)

Bulldogs Brno: Jurčík (Kejík) – Smíšek, Kadlec, Jalový, Kočí, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Zítko, Koutný, Komenda, Grábl, Mendrek, Sládeček, Grich, Bauer, Veselý
    BA SOKOLI Pardubice: Levínský (Pipek) – Raiter, Oubrecht, Vaculík, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Dlesk, Jelínek, Burian, Krajcigr, Chmelař, Jirák, Krigovský, Formánek

Rozhodčí: Kamil Sojka – Tomáš Sojka