Dukla Praha – Sparta 3:0 (kon.) | Ostrava – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Liberec – Třinec 2:2 (kon.)
Teplice – Slovácko 3:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Znojmo – Příbram 1:1 (kon.)
Slavia – Jablonec 4:0 (kon.) | Táborsko – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:1 (kon.)
Pardubice – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:2 (1:1)
FC Hradec Králové
Pondělí 09.09.2013, 17:00Juniorská liga

Branka v poslední minutě řádné hrací doby nakonec rozhodla o dělbě bodů. Spokojenější budou domácí, kteří dokázali dvakrát vyrovnat, podruhé v poslední minutě řádné hrací doby. Děkujeme za pozornost. (19:10:48)

92
    Táborsko ještě jednou střídá, Stuchlíka nahrazuje Škarda.

92
    Hradec měl velkou šanci na rozhodující trefu, Bláha ale přestřelil branku.

91
    Domácí střídají, místo Brůžka přichází Stránský.

90
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno. Po rohu se k míči dostal JAKUB HRIC a srovnává na 2:2.

89
    Civiče nahrazuje v domácím dresu na poslední minuty Hergesell.

83
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hradce Králové jde do vedení. Centrem ze standardní situace se míče ujal v brankovšti nikým nehlídaný ERIK TÝFA a lehkou tečí posílý Východočechy do vední 2:1

81
    Táborsko střídá poprvé. Ze hry odešel Kluzák a jeho místo zaujímý Bosnyak

80
    Větší šance v podání Hradce. Bláha poslal míč přesně na nohu Langra. Ten, ale stříli těsně vedle tyčky Dugaliče.

77
    Žlutou kartou potrestán hráč Táborska Kluzák.

76
    Hradce Králové střídá i potřetí. Ze hry odešel Jukl a na jeho místo naskočil Týfa.

69
    Nyní se na hranici vápna probil Pago. Jeho střela šla, ale doprostřed brány a tak nenadělala domácímu brankáři žádné starosti.

65
    Hradecký Kučera vyslal dělovku na Dugaliče. Ten tuto šanci likviduje za cenu rohového kopu.

64
    Žlutou kartou potrestán hráč Hradce Králové Bláha.

63
    Solidně zahraný rohový kop. Míče se ujal Vobejda, ale jeho projektil skončil mimo tři tyče.

62
    Nakopnutý míč Hradce směrem na Dugaliče. Tomu míč sice vypadl z rukou, ale bohužel pro domácí skončil nakonec na rohu.

61
    Hosté poprvé střídají. Ze hry odchází Dvořák a jeho místo zaujímá Pago.

60
    Zatím se hraje bez větších šancí na obou stranách.

60
    Žlutou kartou potrestán hráč Táborska Lukáš Stuchlík.

59
    Následně se Soukup vydal po levé straně dopředu, až na hranici šestnáctky. Jeho střela, ale šla příliš nad branku Dugaliče.

55.
    Langr unikl po levém křídle a poslal načechraný centr do vápna. Tam byla v pozoru připravena obrana Tábroska a míč hlavičkou odvrátila.

49
    Velká šance Táborska. Stuchlík napáli míč do šestnáctky, kde se o míč otřel jeden z hostujících hráčů a nakonec je z toho roh pro Táborsko.

47
    Fotbalisté Hradce Králové se, už už radovali ze vstelené branky, ale proti byl tentokrát pomezní rozhodčí, který odpískal offside.

46

Máme za sebou první poločas utkání Juniorské ligy mezi Táborskem a Hradcem Králové, kde po čtyřicetipěti minutách platí stále stav 1:1 od 19. minuty.

45+1
    Hradec se nyní dostal před branku centrem z levé strany. Tam se k míči dostal Jukl, jenže míč nezpracoval pěkně a tak přišel o šanci zakončit do prázdné branky.

44
    Potočný se nyní šikovně proháčkoval, až před Jehličku do vápna. Jenže nakonec musel zvolit dloubák a s tímto pokusem si věděl rady brankář Hradce Králové.

43
    Na druhé straně táborský Brůžek střelel nad branku Jehličky.

42
    Kukučka v další akci. Tentokráte šla jeho střela mimo tři tyče.

39
    Rychlý přechod Táborska do útoku. Kukučka se pokusil o centr před branku Hradce, ale tam úřadoval pouze golman Jehlička.

37
    Nebezpečný cent Dvořáka před branku Táborska. Jenže jeho míč trefil spoluhráče a od něho šel balon mimo hřiště.

30
    Hradecký Bodlák se dostal, až před brankáře Dugaliče. Jeho míč sice mířil k tyči, ale Dugalič bezpečně chytá.

29
    Žlutou kartou potrestán hráč Táborska Horvath.

23
    Potočný vyslal dlouhý balon na Stuchlíka. Míče se, ale ujal hostující Kočál a poslal malou domů k Jehličkovi.

21
    Kluzák se tvrdě střetl s protihráčem a zůstal ležet na zemi. Nakonec byl ošetřován.

19
    Táborsko vstřelilo branku!
    ROMAN POTOČNÝ bleskově vyrovnává střelou z větší vzdálenosti.

17
    PAVEL DVOŘÁK byl na konci přesné přihrávky od spoluhráče a se zakončením do odkryté branky neměl problém.

14
    Kučerova střela zamířila těsně mimo pravé tyče domácí branky.

12
    Potočný s Juklem se srazili hlavami a musí být ošetřeni.

10
    Kučera vysunul dopředu Bláhu, ten ale místo zakončení fauloval domácího Stuchlíka.

6
    Stuchlíkův centr hostující obrana odvrátila.

5
    Brzké střídání Hradeckých, Hocka nahrazuje Novák.

1

Vzájemné zápasy dnešních soupeřů z loňského ročníku hovoří pro domácí týmy. Hradec doma vyhrál 2:0 a Táborsko v květnu doma rovněž zvítězilo, a to v poměru 3:0. Tentokrát bych odhadnul úspěch hostů, a to dva ku jedné, co myslíte? Uvidíme po zápase.

FC Hradec Králové se naopak uchází o nejvyšší příčky. Zatím okupuje po osmi utkáních čtvrté místo s patnácti body a neví, co je to remíza. V posledním utkání si s radostí zastřílel na Slavii, kde vyhrál 6:2.

Táborští mladíci stále nemohou najít recept na trvalý přísun bodů. Ze sedmi zápasů získali pouhé čtyři body za jednu výhru, jednu remízu a pět proher. Krčí se tak na předposledním místě tabulky, kde mají stejně bodů jako poslední Třinec. Naposledy prohrálo Táborsko 0:3 právě v Třinci, který se tak výhrou na Jihočechy bodově dotáhl.

Hezké odpoledne, vítejte u dalšího kola Juniorské ligy na domácí půdě týmu FC MAS Táborsko. Domácí v dnešním utkání přivítají FC Hradec Králové.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.