Bjelica – Mertl 0:2 (kon.) | Cecchinato – Semjan 0:1; 0:1; 0-40 (skreč)
1
7 1 5
sk Pondělí 09.09.2013, 12:41Challenger Banja Luka (antuka)

Prajem príjemný zvyšok dňa a dovidenia znova pri onlajn prenosoch. (14:39:48)

Noro konečne potvrdil rolu favorita a v ťažkom zápase nakoniec zvíťazil. Po dvoch prehrách v prvom kole to určite nebolo pre rodáka z Galanty jednoduché, no Noro tentokrát tlaku odolal a my sa môžme tešiť na dúfajme znovu výborne výkony rodáka z Galanty.
    V druhom kole budeme svedkami "slovenskej bitky", kde sa Noro stretne s Marekom Semjanom. Ten dnes prekvapujúco postúpil cez Cecchinata, ktorý mu zápas v druhom sete skrečoval.
    Noro má za postup z prvého kola istotu ôsmych bodov do rebríčka ATP, ktoré mu opäť vylepšia kariérne rankingové maximum.

Koniec zápasu

7:5
    Čistou hrou Norbert Gombos víťazí nad Piotrom Gadomskim za 1 hodinu a 52 minút po setoch 5:7, 6:1 a 7:5.

40-0
    Tri mečbaly pre Nora Gombosa!

30-0
    A slovenský hráč sa dostáva na dve loptičky od postupu do "slovenského" osemfinále turnaja.

15-0
    Noro začína dúfajme posledný gem stretnutia ziskom loptičky.

6:5
    Koniec prestávky, podávať bude Norbert Gombos po druhýkrát na víťazstvo v zápase.

6:5
    Nasleduje prestávka a výmena strán.

6:5
    Výborne Noro!
    Slovenský hráč po okamžitom ribrejku súpera nestratil hlavu a opäť je tak od postupu len jediný gem pri svojom podaní!

40-30
    Teraz to už však brejkbal je a Norbi má opäť veľkú šancu!

30-30
    Zatiaľ sa k brejkbalu nedostávame, Poliak vyrovnáva.

30-15
    Znovu boduje Norbert Gombos. Budeme svedkami tretieho brejku v rade?

15-15
    Gadomski okamžite vyrovnáva.

15-0
    Noro na príjme vedie v jedenástej hre 15:0.

5:5
    Piotr Gadomski po strate podania na nulu, odpovedá rovnakým spôsobom a zápas je tak stále otvorený!