Štěpánek – Monaco 3:0 (kon.) | Martin – Arvidsson 3:0 (kon.)
Djoković – Pospisil 3:0 (kon.) | Lacko – Eriksson 3:0 (kon.)
Berdych – Mayer 3:1 (kon.) | Tipsarević – Raonic 2:3 (kon.)
0
2 0 4
Pátek 13.09.2013, 16:10 • Belgrade Arena, Bělehrad, Srbsko • Davis Cup

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:55:35)

Do zápasu vlétl Vasek Pospisil velmi dobře, dařilo se mu na podání a tlačil Djokoviće hned od prvních míčků. Světová jednička navíc v prvních gemech zápasu nepůsobila vůbec dobře, ale postupně se Djoković rozehrál k fantastickému výkonu a zápas se rozhodl hlavně v době, kdy za stavu 1:2 v prvním setu uhrál Djoković třináct gemů v řadě! V závěru třetího setu se Pospisil více zkoncentroval na hru a méně chyboval, nicméně Djoković měl k dobru brejk z úvodu setu a to rozhodlo.

Konec zápasu

6:4
    Je konec! Přesně za sto minut poráží světová jednička Novak Djoković svého soupeře, Kanaďana Vaska Pospisila hladce ve třech setech 6:3, 6:0 a 6:4 a získává tak první bod pro Srbsko v tomto semifinálovém duelu.

40-15
    Pokus o stopbal Pospisil nezvládá, míček končí v síti a za hodinu a třicet devět minut má Djoković dva mečboly.

30-15
    Pouze do autu zahrává nyní Pospísil a Djoković je blízko mečbolu!

15-15
    Forhend do protipohybu soupeře, Djoković získává první fiftýn v tomto gemu, v němž podává na vítězství.

0-15
    Lépe však vstupuje do desátého gemu Pospisil.

5:4
    Konec přestávky, za hodinu a třicet sedm minut jde na vítězství v utkání podávat Novak Djoković.

5:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
    Volej na síti posílá Djoković pouze do autu a zápas tak ještě nekončí!

15-40
    Míček získává Djoković.

0-40
    Tři gemboly pro Pospisila, který se ještě snaží odvrátit blížící se konec zápasu.

0-30
    Těsný aut z rakety Djokoviće, míček končí za základní čárou, bod pro Pospisila.

0-15
    Djoković zahajuje devátý gem třetí sady nepřesným returnem.

5:3
    Páska pomohla Djokovićovi, míček dopadá přesně na lajnu a světovou jedničku dělí od vítězství již pouze jeden bod!