Písek – Šaľa 13:29 (kon.) | Michalovce – Slavia 34:28 (kon.) | Zlín – Most 27:31 (kon.)
Partizánske – Veselí n/M 21:20 (kon.) | Poruba – Jindř. Hradec 27:25 (kon.)
Iuventa Michalovce
34:28 (17:16)
DHC Slavia Praha
Sobota 14.09.2013, 17:00 • Chemkostav aréna v Michalovciach • Interliga ženy

Ešte raz sa s poľutovaním ospravedlňujeme za technické problémy, kvôli ktorým ste niekoľko minút nemohli sledovať tento onlajn prenos.

Z Michaloviec sa s vami lúčime a najbližšie sa z tunajšej Chemkostav arény prihlásime 5. októbra 2013 onlajn prenosom zo zápasu Iuventa – HC Zlín. (18:26:39)

60
    Konec zápasu. (34:28)

60
    Ako posledná si hosťujúcu brankárku vychutnala Szöllösiová. Vzápätí bola v šanci na zníženie ešte Knedlíková, jej lob skončil na brvne domácej brány. (34:28) (34:28)

58
    Technické problémy nás prinútili odmlčať sa. V čase, keď sme vám nemohli sprostredkovať dianie na palubovke, Iuventa opäť potvrdila, že v druhom polčase dokáže gólovo ujsť aj svojím najsilnejším interligovým súperom. (33:27) (33:27)

37
    Za Iuventu odpovedajú Szöllösiová a Horňáková. (19:17) (19:17)

36
    Po takmer 6 minútach skóre 2. polčasu otvára Janoušková. (17:17) (17:17)

36
    V čase 35:01 po 1 vylúčení na oboch stranách. (17:16) (17:16)

35
    Slavia v plnom počte. (17:16) (17:16)

33
    Druhý polčas stále bez gólu a 2 min pre Keclíkovú zo Slavie. (17:16) (17:16)

31
    Začal druhý poločas. (17:16)

30
    První poločas skončil. (17:16)

30
    Necelých desať sekúnd pred koncom polčasu hostky znižujú na rozdiel jediného gólu. (17:16) (17:16)

30
    Ďalší gól Trehubovej. (17:15) (16:15)

29
    Petróczi 7 m hod Keclíkovej síce chytila, ale v boji o odrazenú loptu na hranici bránkoviska úspešnejšia Keclíková,ktorá doprázdnej bránky pohodlne znižuje. (16:15) (16:15)

28
    Kutlvašrová znižuje na rozdiel dvoch gólov. (16:14) (16:14)

27-28
    Satrapovú v rozpätí 1 minúty pdvakrát prekonáva Rebičová. (16:13) (16:13)

25
    Vzápätí gólová strela Trehubovej. (14:13) (14:13)

25
    2 min pre hosťujúcu Janouškovú. (13:13) (13:13)

24
    Na domádej strane gólTrehubovej, za Slaviu 7 m hod opäť premieňa Keclíková. Tréner domácich Packa presne v čase24:00 reaguje time-outom. (13:13) (13:13)

Miroslav Behún

Iuventa Michalovce: Petróczi, Medveďová – Kiridžič, Piskayová, Markovič, Szöllösiová, Rebičová, Vargová, Horňáková, Nagyová, Wollingerová, Olšovská, Trehubová, Kovaličková. Tréner: Ján Packa.
    DHC Slavia Praha: Kudláčková, Satrapová, Sedláčková – Janoušková, Knedlíková, Chmelářová, Rezlerová, Jonášová, Jačková, H. Kutlvašrová, Vélová, Selucká, Jedličková, Keclíková, Stellnerová. Tréner: Tomáš Hlavatý.

Rozhodčí: Zbislav Oťapka – Richard Sivák. Delegát: Milan Nedorost