Písek – Šaľa 13:29 (kon.) | Michalovce – Slavia 34:28 (kon.) | Zlín – Most 27:31 (kon.)
Partizánske – Veselí n/M 21:20 (kon.) | Poruba – Jindř. Hradec 27:25 (kon.)
Iuventa Michalovce
34:28 (17:16)
DHC Slavia Praha
Sobota 14.09.2013, 17:00 • Chemkostav aréna v Michalovciach • Interliga ženy

Ešte raz sa s poľutovaním ospravedlňujeme za technické problémy, kvôli ktorým ste niekoľko minút nemohli sledovať tento onlajn prenos.

Z Michaloviec sa s vami lúčime a najbližšie sa z tunajšej Chemkostav arény prihlásime 5. októbra 2013 onlajn prenosom zo zápasu Iuventa – HC Zlín. (18:26:39)

60
    Konec zápasu. (34:28)

60
    Ako posledná si hosťujúcu brankárku vychutnala Szöllösiová. Vzápätí bola v šanci na zníženie ešte Knedlíková, jej lob skončil na brvne domácej brány. (34:28) (34:28)

58
    Technické problémy nás prinútili odmlčať sa. V čase, keď sme vám nemohli sprostredkovať dianie na palubovke, Iuventa opäť potvrdila, že v druhom polčase dokáže gólovo ujsť aj svojím najsilnejším interligovým súperom. (33:27) (33:27)

37
    Za Iuventu odpovedajú Szöllösiová a Horňáková. (19:17) (19:17)

36
    Po takmer 6 minútach skóre 2. polčasu otvára Janoušková. (17:17) (17:17)

36
    V čase 35:01 po 1 vylúčení na oboch stranách. (17:16) (17:16)

35
    Slavia v plnom počte. (17:16) (17:16)

33
    Druhý polčas stále bez gólu a 2 min pre Keclíkovú zo Slavie. (17:16) (17:16)

31
    Začal druhý poločas. (17:16)

30
    První poločas skončil. (17:16)

30
    Necelých desať sekúnd pred koncom polčasu hostky znižujú na rozdiel jediného gólu. (17:16) (17:16)

30
    Ďalší gól Trehubovej. (17:15) (16:15)

29
    Petróczi 7 m hod Keclíkovej síce chytila, ale v boji o odrazenú loptu na hranici bránkoviska úspešnejšia Keclíková,ktorá doprázdnej bránky pohodlne znižuje. (16:15) (16:15)

28
    Kutlvašrová znižuje na rozdiel dvoch gólov. (16:14) (16:14)

27-28
    Satrapovú v rozpätí 1 minúty pdvakrát prekonáva Rebičová. (16:13) (16:13)

25
    Vzápätí gólová strela Trehubovej. (14:13) (14:13)

25
    2 min pre hosťujúcu Janouškovú. (13:13) (13:13)

24
    Na domádej strane gólTrehubovej, za Slaviu 7 m hod opäť premieňa Keclíková. Tréner domácich Packa presne v čase24:00 reaguje time-outom. (13:13) (13:13)

23
    Jonášová opäť zrovnáva skóre. (12:12) (12:12)

22
    Horňáková zvyšuje, v tej istej minúte hostkyx znižujú. (12:11) (12:11)

21
    Z technických príčin sme sa muiseli na niekoľkominút odmlčať. Za "zošívané" práve znižuje Jačková. (11:10) (11:10)

11
    Vyrovnanie prichádza z ruky Jonášovej. (7:7) (7:7)

10
    Prvý gól Jeleny Marković. (7:6) (7:6)

9
    Kiridžić dostáva domáce do vedenia, vzápätí vyrovnáva Knedlíková. (6:5) (6:5)

9
    Horňáková z postu pivota vyrovnáva. (5:5) (5:5)

8
    Szöllösiová znižuje na 4:5. (4:5) (4:5)

7
    Druhý premenený 7 m hod Keclíkovej. (3:5) (3:5)

6
    Horňáková znužuje na rozdiel gólu. (3:4) (3:4)

5
    V bráne domácich Medveďová strieda Petrócziovú. (2:4) (2:4)

5
    Keclíková premieňa 7 m hod. (2:4) (2:4)

4
    Hostky opäť v jednogólovom vedení. (2:3) (2:3)

3
    Opäť Knedlíková,ktorá prestrelilabrankárku Petróczi. Vzápätí druhý gólo domácej Kiridžić. (2:2) (2:2)

2
    Po necelej minúte strelou k dolnej časti žrde vyrovnáva Kuridžić. (1:1) (1:1)

1
    Akoprvá pri lopte Slavia, ktorá sa v 35. sekunde ujíma Knedlíkovou vedenia. (0:1) (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Po predstavení hráčok a realizačných tímov a štátnych hymnách ČR a SR stretnutie môže omalú chvíľu začať.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Šlágrom 3. kola interligy žien je jednoznačne zápas medzi úradujúcim šesťnásobným slovenským majstrom a víťazom interligy v rokoch 2005, 2006, 2007 a 2009 Iuventou Michalovce a sedemnásobným českým a trojnásobným federálnym majstrom DHC Slavia Praha, ktorá v interlige triumfovala v rokoch 2010 a 2011 a svoj posledný titul získala rok skôr v sezóne 2009/10.

Po interligovom prvenstve 2010/11 Slavia Praha v nasledujúcej sezóne prežívala krízové obdobie, čo sa prejavilo aj na interligovom umiestení, keď skončila na pre ňu netypickom 10. mieste. Nasledujúca sezóna priniesla "zošívaným" pokrízové oživenie v podobe 5.miesta a v práve bežiacom ročníku sú zverenky slovenského trénera Tomáša Hlavatého, ktorý prevzal tím vo februári tohto roku, považované za jedného z favoritov súťaže.

V rovnakej pozícii favorita interligy je aj domáci celok, ktorý po jasnom víťazstve v úvodnom kole doma nad Veselí zvládol najmä vďaka výkonu v druhom polčase aj zápas 2. kola na pôde silného Olomouca.

Víťazstva v úvodných dvoch kolách vyniesli aktérov dnešného šlágra na prvé dve priečky priebežnej tabuľky. Zaujímavosťou zápasu je aj fakt, že tréneri oboch tímov tréner Slavie Tomáš Hlavatý asistoval na jar roku 2012 Jánovi Packovi pri zisku piateho titulu Iuventy.

V michalovskej Chemkostav Aréne sa teda máme na čo tešiť, zostáva veriť, že hráčky naplnia očakávania odborníkov a divákov!

Prajeme Vám príjemný zážitok pri sledovaní onlajn prenosu!

Miroslav Behún

Iuventa Michalovce: Petróczi, Medveďová – Kiridžič, Piskayová, Markovič, Szöllösiová, Rebičová, Vargová, Horňáková, Nagyová, Wollingerová, Olšovská, Trehubová, Kovaličková. Tréner: Ján Packa.
    DHC Slavia Praha: Kudláčková, Satrapová, Sedláčková – Janoušková, Knedlíková, Chmelářová, Rezlerová, Jonášová, Jačková, H. Kutlvašrová, Vélová, Selucká, Jedličková, Keclíková, Stellnerová. Tréner: Tomáš Hlavatý.

Rozhodčí: Zbislav Oťapka – Richard Sivák. Delegát: Milan Nedorost