Písek – Šaľa 13:29 (kon.) | Michalovce – Slavia 34:28 (kon.) | Zlín – Most 27:31 (kon.)
Partizánske – Veselí n/M 21:20 (kon.) | Poruba – Jindř. Hradec 27:25 (kon.)
DHC Sokol Poruba
27:25 (13:12)
Házená Jindřichův Hradec
Sobota 14.09.2013, 19:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

Poruba doslova vybojovala první dva body. Její hra byla hodně upracovaná a chyběla tomu lehkost. Jindřichův Hradec podal sympatický výkon a za předvedenou hru se dnes nemusí stydět. Rozdílovou hráčkou byla dnes jednoznačně Michaela Hrbjková, která dnes dala patnáct branek Poruby. Krásný zbytek večera vám z Ostravy přeje Tomáš Martínek. (20:27:28)

60
    Konec zápasu. (27:25)

60
    Kateřina Maryšková ještě dramatizuje závěr zápasu. Do konce je už ovšem jen půl minuty. (27:25) (27:25)

59
    Skrytou střelu Matouškové výtečně vyrazila minutu před koncem Roháčková do bezpečí. (27:24) (27:24)

58
    Že by se nám ještě schylovalo k dramatu? Po chvilce dává branku opět Barbora Eliášová. (27:24) (27:24)

57
    Činí se také hráčka číslo deset na druhé straně. Barbora Eliášová vymetla Roháčkové z levé strany pravý horní roh brány. (27:23) (27:23)

56
    Kohoutová orazítkovala jen tyč a proto na druhé straně mohla udeřit dnes vynikající Michaela Hrbková. (27:22) (27:22)

55
    Na brankovišti se dobře zorientovala Jitka Matoušková a snižuje v oslabení na rozdíl čtyř gólů. (26:22) (26:22)

55
    Po gólu Aleny Leškové si ještě půjde odpykat dvě minuty na střídačku hostující Jana Markesová. (26:21) (26:21)

54
    Opět Michaela Hrbková u míče a opět je z toho branka. Náskok Sokola je nyní čtyřbrankový. (25:21) (25:21)

54
    Další gól Krupicové ze sedmičky. Na Dolákovou zkusila oblouček a vyšlo to naprosto přesně. (24:21) (24:21)

53
    Na sedmimetrový hod Hradce jde do brány Poruby Markéta Doláková. (24:20) (24:20)

53
    Poslední oddechový čas zápasu si bere Ján Beňadík, trenér domácího DHC Sokol Poruba. (24:20) (24:20)

52
    Hodně šťastný gól pro Jindřichův Hradec. Markesová téměř z nulového úhlu propasírovala míč mezi nohama Roháčkové a balon se pomalu dokutálel za brankovou čáru. (24:20) (24:20)

52
    Pětibrankový náskok pro domácí zařizuje ranou z levého křídla Eva Minarčíková. (24:19) (24:19)

51
    Výborný zákrok Roháčkové, do útoku jde domácí celek. (23:19) (23:19)

50
    Hrbková si vyměnila míč s Minarčíkovou jenže prvně jmenovaná tentokrát ranou z dálky netrefila branku. (23:19) (23:19)

49
    Petra Adámková navyšuje náskok Poruby na čtyři branky. Do konce zápasu zbývá deset minut, takže uvidíme zda toto vedení bude domácím k zisku dvěma bodů stačit... (23:19) (23:19)

48
    Nyní vytasila velice dobrý zákrok domácí Roháčková, na které si vylámala zuby ve vyložené šanci Jana Markesová. (22:19) (22:19)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová – Šteffanová, Mýlková, Lešková, Tomašechová, Hrbková, Adámková, Chovancová, Minarčíková, Poláchová, Bělohoubková, Révajová. Trenér: Ján Beňadík.
    Házená Jindřichův Hradec: Michalová, Melichová – Kohoutová, Matoušková, Kočová, Eliášová, Markesová, Krupicová, Maryšková, Zahradníková. Trenér: Karel Petržala.

Rozhodčí: Tomáš Kozler, Vladimír Vaník