Písek – Šaľa 13:29 (kon.) | Michalovce – Slavia 34:28 (kon.) | Zlín – Most 27:31 (kon.)
Partizánske – Veselí n/M 21:20 (kon.) | Poruba – Jindř. Hradec 27:25 (kon.)
DHC Sokol Poruba
27:25 (13:12)
Házená Jindřichův Hradec
Sobota 14.09.2013, 19:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

55
    Po gólu Aleny Leškové si ještě půjde odpykat dvě minuty na střídačku hostující Jana Markesová. (26:21) (26:21)

54
    Další gól Krupicové ze sedmičky. Na Dolákovou zkusila oblouček a vyšlo to naprosto přesně. (24:21) (24:21)

53
    Poslední oddechový čas zápasu si bere Ján Beňadík, trenér domácího DHC Sokol Poruba. (24:20) (24:20)

42
    Oddechový čas si bere hostující trenér Karel Petržala. Jeho tým má ještě osmnáct minut na to, aby smazal tříbrankové manko. (17:14) (17:14)

41
    Ani tentokrát si Roháčková na Kateřinu Krupicovou nepřišla a je sníženo na rozdíl dvou branek. (16:14) (16:14)

35
    Dvě minuty pro Petru Adámkovou za faul na Zuzanu Kohoutovou na hranici brankoviště. Bude tady oslabení Sokola Poruba. (15:13) (15:13)

30
    V závěru je ještě vyloučená hostující Zuzana Kohoutová a Poruba si přenese přesilovku i do druhé půle. (13:12) (13:12)

29
    Pátý sedmimetrový hod pro Jindřichův Hradec a opět proměněný. Stejně jako v předchozích případech byla úspěšná Kateřina Krupicová. (13:12) (13:12)

28
    Do branky zaskočila na sedmimetrový hod za Roháčkovou Sabina Bártová, jenže čtvrtou úspěšnou sedmičku Krupicové nechytila. (13:11) (13:11)

26
    Kouč hostí Karel Petržela si okamžitě bere oddechový čas, tady by se mohl zápas lámat. Dosud bylo skóre velice vyrovnané. (12:9) (12:9)

25
    Domácí šutérka Michaela Hrbková navyšuje skóre na jedenáct devět díky úspěšně zvládnuté sedmičky, jenž zahrala na pravou stranu branky. (11:9) (11:9)

24
    Nejprve dostala žlutou kartu Krupicová a poté se na pravém křídle uvolnila Porubská Michaela Hrbková, jenž opět posílá Sokol do vedení. Poruba jako první dosáhla desíti branek. (10:9) (10:9)

22
    Třetí sedmička pro hostující tým a opět úspěšně proměněna. Exekutorkou byla opět Kateřina Krupicová. (9:9) (9:9)

20
    Vedení dlouho hostujícím hráčkám nevydrželo. Přišel faul Krupicové a ze sedmičky se prosazuje Michaela Hrbková. (8:8) (8:8)

18
    Stále jsme asi pět minut neviděli branku! Kocová neuspěla tváří v tvář domácí brankářce Roháčkové, ovšem Jihočešky budou hrát přesilovou hru. Faulovala Petra Adámková a sudí to viděli. (7:7) (7:7)

13
    Zuzana Kohoutová inkasuje žlutou kartu a jde si odpočinout na dvě minuty za faul. O pár vteřin později dostává žluté napomenutí také Jana Markesová. (7:7) (7:7)

12
    Porubský kouč Beňadík si bere oddechový čas, hra jeho svěřenkyň se mu určitě nemůže líbit. (7:7) (7:7)

11
    Vyloučena je porubská Eva Minarčíková a ze druhé sedmičky zápasu se prosazuje Kateřina Krupicová. Je opět srovnáno, zápas je to vskutku vyrovnaný. (7:7) (7:7)

10
    Žlutý kartonek pro Michaelu Hrbkovou za faul. (5:6) (5:6)

7
    Vyloučena je Porubská Eva Minarčíková a tak uvidíme první přesilovku zápasu. (4:3) (4:3)

6
    Jindřichův Hradec se drží a vyrovnává díky trefě Jany Markesové. Navíc žlutou kartu vidí Adéla Bělohoubková. (3:3) (3:3)

3
    Porubská Diana Poláchová si počínala až moc důrazně na brankovišti a získává žlutou kartu. (1:1) (1:1)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová – Šteffanová, Mýlková, Lešková, Tomašechová, Hrbková, Adámková, Chovancová, Minarčíková, Poláchová, Bělohoubková, Révajová. Trenér: Ján Beňadík.
    Házená Jindřichův Hradec: Michalová, Melichová – Kohoutová, Matoušková, Kočová, Eliášová, Markesová, Krupicová, Maryšková, Zahradníková. Trenér: Karel Petržala.

Rozhodčí: Tomáš Kozler, Vladimír Vaník