Lopez-Perez – Červenák 0:2 (kon.) | Jebavý – Pavlásek 1:2 (kon.)
2
6 4 6
Pondělí 16.09.2013, 13:37Challenger Trnava (antuka)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Na počtenou. (15:15:12)

A je dobojováno. Sledovali jsme český souboj, který nakonec zvládl lépe Adam Pavlásek, který porazil Romana Jebavého 2:1 na sety a postoupil tedy do druhého kola.

V prvním setu na kurtu jednoznačně dominoval Adam Pavlásek, který po dobrém výkonu vyhrál první sadu 6:1.

Ve druhém setu to bylo velmi vyrovnané, ale nakonec to zvládl lépe Roman Jebavý, který za stavu 5:4 sebral Pavláskovi podání a šlo se do třetího setu.

V něm vedl Roman Jebavý 2:0, jenže pak se mu přestalo dařit a Adam Pavlásek vyhrál šest gemů v řadě a tím pádem i celý tento zápas.

Konec zápasu

2:6
    Je dobojováno. Adam Pavlásek vyhrál ve třetím setu šest gemů v řadě a nakonec i celý zápas. Český mladík tedy zaslouženě postupuje do dalšího kola turnaje v Trnavě.