Chanty-Mansijsk – Barys 2:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Kazaň 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | HC Slovan – Viťaz 1:4 (kon.) | Lev – N.Novgorod 4:3 (2:0 po s.n.)
HC Slovan Bratislava
1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 19.09.2013, 19:00KHL

37:42
    Vyloučen Mezei (CEC) – 2 minuty za sekání.

37:26
    Vyloučen Chafizullin (CEC) – 2 minuty za držení.

32:43
    Potrestán Miklík (SBA) – 2 minuty za sekání.

21:11
    Další přesilovka pro domácí tým. Vyloučen Hennessy (CEC) – 2 minuty za držení hole.

18:43
    Síly na ledě se srovnají. Hudáček (SBA) – 2 minuty za faul kolenem.

17:12
    Pár sekund si domácí zahrají proti třem. Na trestnou lavici míří Soloduchin (CEC) – 2 minuty za faul kolenem.

15:28
    První přesilovka pro domácí tým. Vyloučen Koroljov (CEC) – 2 minuty za sekání.

06:06
    A je tu verdikt. Pro beka Mojžíše dnešní zápas končí. Za vražení na hrazení vyfasoval 5 minut + do konce utkání.

04:05
    Bude se poprvé vylučovat. Sigalet (SBA) – 2 minuty za nedovolené bránění.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 38. Škoula (Sersen, Miklík) – 12. Vasiljev (Malevič, Mamin), 14. Chafizullin (Koroljuk, Šitikov), 21. Soloduchin (Golovkov, Rybakov), 36. Pyett (Podzinš)

HC Slovan Bratislava: Kopřiva (Janus) – Sersen, Škoula, Sigalet, Kutlák, Mojžíš, Štajnoch, Mihálik, Daňo – Vondrka, Ölvecký, Miklík – Bartovič, J. Mikúš, Netík – Hudáček, Kukumberg, Bakoš – T. Mikúš, Kolena, Mráz.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Backlund (Lisutin) – Pyett, Mezei, Seleznjov, Golovkov, Chafizullin, Malevič, Kudinov, Kudreman – Koroljuk, Iggulden, Šitikov – Soloduchin, Rybakov, Koroljov – Poltorak, Hennessy, Afinogenov – Podzinš, Mamin, Vasiljev.

Rozhodčí: Kulakov, Šenev – Morozov, Putilin

Diváci: 10 055