CA Osasuna
2:1 (1:0)
Elche CF
Pátek 20.09.2013, 21:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga

Je tu konec zápasu mezi Osasunou a Elche, který přinesl výhru domácího týmu v poměru 2:1. Po prvním poločase bylo sice zaděláno na drama, avšak domácí hned v úvodu druhé půle zvýšili na 2:0, čímž soupeře srazili do kolen. Hostům se dlouho nedařilo a snížení z pokutového kopu přišlo až příliš pozdě na to, aby s tím něco hráči Elche udělali. (22:53:25)

90+5
    Svou poslední šanci hosté již nevyužili a domácí se ubránili.

90+4
    Těsně před vypršením normální hrací doby je tu roh pro hosty.

90+4
    Botía velice netakticky na polovině hřiště fauloval a míč mají domácí.

90+2
    Hostům se zatím nedaří zatlačit soupeře a domácí drží balon na polovině soupeře.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty. Již se pokračuje ve hře.

90
    Stále se nehraje, domácí gólman je nadále ošetřovaný.

89
    Brankář Andrés Fernández se při zákroku navíc zranil a musí být ošetřovaný.

88
    Elche právě vstřelilo branku!
    EDU ALBACAR zamířil přesně k tyči a nedal domácímu brankáři šanci zakročit – 2:1!

87
    Nyní ale pozor. Bertrán zahrál nyní ve vlastním vápně rukou a je z toho penalta!

86
    V závěru zápasu jsou více u balonu hostující fotbalisté, k zakončení se ale zatím ani zdaleka nedostávají.

85
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sisi, přichází Marc Bertrán.

84
    Domácího gólmana se střelou z poloviny hřiště pokoušel překvapit Márquez, míč ale poslal nad bránu.

83
    Centr do vápna neznamenal pro domácí bránu žádné nebezpečí.

82
    Po centru do vápna musel nyní zasahovat Lotiès, následuje roh pro hosty.

81
    Podle zápasových statistik hosté sice více drží balon, jenže ve druhém poločase se prakticky k zakončení nedostali.

80
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Oriol Riera, přichází Manuel Onwu.