Interobal Plzeň – Balticflora Teplice 1:6 (kon.) | Hradec Králové – Sparta 3:3 (kon.) | Kladno – Tango Brno 1:9 (kon.)
Benago Praha – Chrudim 3:5 (kon.)
SAT-AN fight club Kladno
1:9 (1:6)
FC Tango Brno
Pátek 20.09.2013, 20:30 • Městská sportovní hala, Kladno • 1. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Futsalisté Kladna hlásali před novou sezónou posílení a hned v prvním zápase to bylo vidět. Zatímco v loňské sezóně na půdě suverénní Chrudimi prohráli o 15 gólů, tak nyní odjeli s celkem "přijatelnou" porážkou 0:4.

Jejich protivník Tango Brno ale ukázal také svou sílu a v úvodním zápase si smlsl na Plzni, kterou rozdrtil 14:1. Z minulé sezóny nemá na kladenskou sportovní halu příliš dobré vzpomínky. Satani loni ještě v předposledním kole bojovali o záchranu a díky senzační výhře 5:4 právě nad Tangem si zajistili prvoligovou příslušnost.

Brněnský celek i tak loni zažil úspěšný rok a podařilo se mu dostat až do finále, kde narazil na silnou Chrudim. S tou sehrál tři velmi vyrovnané utkání, jenže ani na jeden skalp nakonec nedosáhl.

Kladno před novým ročníkem přivedlo zkušeného Petra Pleyera z Bohemians 1905, který má na kontě čtyřiadvacet reprezentačních startů. Největší posilou ze stejného celku by měl být David Frič, který za národní tým odehrál dokonce 85 utkání. Tango i tak bude na kladenské půdě favoritem.

SAT-AN fight club Kladno: Konečný (Čížek) – Junek, Vašák, Kubík, Müller, Výborný, Pleyer, Frič, Abrhám, Chrobák, Jaráb, Hafenrichter, Čížek

FC Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Taverna, Chadzidis, Berky, Brůna, Buršík, Kovács, Šidla, Belej, Záruba, Havel, Polák, Seidler

Rozhodčí: Rybka, Kaštánek.

Hráči již vstpují na hrací plochu, vše je připraveno k začátku utkání.

1

1
    Belej zprava nacentroval na druhou stranu na Seidlera, jeho střela byla zablokována. O pár minut později druhý jmenovaný přihrával před branku, kde byl Kovács, ten se však k zakončení nedostal.

1
    Velká chyba Hafenrichtra, který si šlápl na míč. Belej pak zleva nacentroval na Seidlera, který z metru trefil tyčku.

2
    Kladno se nemůže prosadit dopředu. Výborného centry skončily jen třikrát v autu.

3
    Dlouhý nákop gólmana Kubíčka s pomocí Jarába zlikvidoval na druhé straně Konečný. SAT-AN měl ale následně problém s rozehrávkou, hosté tak zůstavají u míče.

4
    Müllerův pas na Jarába neměl potřebné parametry. Domácí zatím soupeře neohrozili ani v jedné ze šancí.

5
    Müller zatahal za dres Burčíka a Rybka neváhal ani minutu. Ukazuje domácímu hráči žlutou kartu. První akumulovaný faul Kladna.

5
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Tango se ujímá zaslouženého vedení. CHADZIDIS vypálil zleva, Buršík chtěl tečovat, ale Abrhám si míč srazil do vlastní sítě.

5
    Další branka Tanha v rychlém sledu. Seidler stačil míč od pomezní čáry přihrát na MICHALA BELEJE, který střelou pod břevno skóroval do prádzně brány. Asistence: Michal Seidler.

6
    Tak to je velká smršť ze strany hostů. Opět se vyplatila spolupráce MICHALA BELEJE a Seidlera. Autor branky zase trefoval jen prádznou branku. Asistence: Michal Seidler.

7
    Kladno nyní tlačí soupeře. A tady se mohla kopat penalta. Abrhám totiž padal na zem po souboji s obeáncem, sudí Kaštánek ale jasně ukazuje, že se pískat nebude.

8
    Abraham zahrával přímý volný kop, Kubíček nejprve vyrazil, míč se však odrazil zpátky k Abrahámovi, jenže minul těsně jeho branku.

8
    Další žlutou kartu domácího výběru dostává Abrahám.

8
    Junek neudržel nervy na uzdě a dostává další žlutou kartu.

9
    Chrobák ohrozil branku Kubíčka, ale pálil těsně vedle a ihned na to je nepřesný Junek.

9
    Po nepřesné rozehrávce Kladna šli hosté do rychlého brejku a Seidler našel před prázdnou brankou MICHALA KOVÁCSE, který nemohl minout. Asistence: Michal Seidler

9
    Satani si berou oddechový čas, Konečného v brance Kladna nahradí Čížek.

10
    Kladno tlačí, jenže kontaktní gól se mu nedaří vsítit.

11
    Satani měli další zajímavé šance, ovšem Müller pálí těsně mimo.

11
    Po nádherné přízemní kombinaci pálí hodně nad aktivní Seidler.

12
    První žlutá karta v táboře hostů, obdržel jí Chadzidis.

12
    V dobré šanci se ocitl Jaráb, ale nikoho před brankou nenašel.

13
    Hosté nyní kombinovali na útočné polovině, ovšem branku dát nedokázali.

13
    Velká šance Taga, Chadzidis napálil z levé strany tyčku.

14
    Hosté si vytvořili pátý akumulovaný faul ,následně předvedl skvělý zákrok Kubíček.

14
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Satani konečně dokázali využít svůj tlak, KAMIL VÝBORNÝ díky teči dotlačil míč do sítě.

15
    Müllerova rána skončila těsně nad brankou.

16
    Po přihrávce za obranu střílel z úhlu Seidler, vyběhnutý Čížek dokázal jeho pokus zlikvidovat.

16
    Po krásné nahrávce Chadzidise vychytal Čížek rozběhnutého Kovácse.

17
    Duo Belej -Seidler dneska řádí a přidává další snadný gól. Po čtvrté přihrávce Seidlera v tomto utkání zakončoval do prázdné branky MICHAL BELEJ a završil svůj hattrick. Asistence: Michal Seidler

18
    Velká šance Müllera, Kubíček ale dnes drží Tango před zdramatizováním utkání.

19
    Druhou kartu hostů v dnešním utkání dostává Tomáš Buršík.

19
    Abrahám byl faulován a je tu šestý faul Tanga a tedy penalta pro Kladno.

19
    Junek ale na Kubíčka nevyzrál!

19
    Ihned po penaltě je tu nevybíravý zákrok Abrháma, který dostává přímou červenou kartu a musí do sprch. Satani budou hrát dcě minuty v oslabení.

19
    Po nahrávce Beleje se ocitl před prázdnou brankou Seidler, ale trestuhodně přestřelil.

20
    Tango v pohodě kombinuje na polovině Satanů a vybojoval další rohový kop.

20
    Tanho využívá početní výhodu. Střelu Kovácse sice dokázal Čížek vyrazit před sebe, ovšem po následné přihrávce Beleje se konečně pro hosty prosadil MICHAL SEIDLER, který opět střílel do prázdné branky. Asistence: Michal Belej

Domácí nezachytili začátek prvního poločasu a prohrávali o tři branky. Brna do konce poločasu ještě zvýšilo svou aktivitu, domácí navíc budou postrádat vyloučeného Abrháma. Druhý poločas začne přibližně ve 21:32.

21

21
    Ihned po sedmi vteřinách hry zvyšují hosté svůj náskok, když Čížek neudržel tvrdou střelu a MICHAL SEIDLER přidává svou druhou branku v utkání.

21
    Domácí kombinují na vlastní polovině a snaží se najít skulinku v obraně Tanga.

22
    Nyní naopak drž míč Tango a rozhodně nikam nepospíchá.

23
    Frič to zkusil individuálně, ale v poslední chvíli přišel o míč.

23
    Nepřesnosti na obou stranách, rozehrávat bude Tango.

24
    Frič vypálil po narážečce, byl ale zablokován.

24
    Frič dobře napřáhl asi z šesti metrů, napálil však pouze břevno Kubíčkovy branky.

25
    Müller předvedl ostrý zákrok, ovšem žlutou kartu překvapivě nevidí.

26
    Celkově se hraje mnohem opatrněji než v prvním poločase, nyní je odpískána ruka Chadzidise.

26
    Pleyer nedokázal tečovat míč z bezprostřední blízkosti do branky.

27
    Müller se pokusil o střelu, ale byl opět zablokován perfektní obranou hostů.

28
    Seidler se krásně uvolnil po levé straně a našel volného Brůnu, kterému však střela nesedla.

29
    Také MICHAL SEIDLER dovršuje svůj hattrick, když dostal lahůdku před prázdnou branku od Brůny. Asistence: Martin Brůna

29
    Jaráb se snažil připravit míč pro Výborného, ten ale nedokázal vypálit přesně.

30
    Další nádherná kombinace Brna a je z toho po nejistotě Čížka rohový kop.

30
    Kubíček trefil pouze Brůnu, u míče jsou Satani.

31
    Výborný byl proti přesile a přihrávkou marně hledal před brankou některého ze svých spoluhráčů.

32
    Kubíček skvělým vyběhnutím z branky vzal míč naběhnutému Jarábovi.

33
    Výborný byl opět zcela sám proti přesile u pravé lajny.

33
    Opravdu velký koncert MICHALA SEIDLERA. Ten znovu snadno poslal míč do branky po přihrávce Kovácse a připsal si svou čtvrtou trefu v utkání, k tomu nasbíral i čtyři asistence! Asistence: Michal Kovács

34
    Tango s přehledem kombinuje na vlastní polovině a utkání se již spíše dohrává.

35
    Kubíček vyráží dobrou střelu na rohový kop.

35
    Frič volil místo přihrávky na osamoceného Výborného střelu a to nebylo dobré rozhodnutí.

36
    Po dalším neúspěšném postupném útoku Kladna tu byl rychlý brejk hostů, nicméně po přihrávce Poláka neusměrnil míč trestuhodně míč do sítě Záruba.

37
    Čtvrtý akumulovaný faul Kladna.

37
    Ze strany Satanů je to velká křeč, takový debakl určitě nečekali.

38
    Do příliš velkého úhlu se dostal Jaráb a pálí těsně vedle vzdálenější tyče.

38
    Vašák je faulován a čtvrtý faul registruje také Brno.

38
    Frič ani nadvakrát nedostal míč do sítě.

38
    Výborný je faulován a Tango má už pátý faul.

39
    Stále se hraje velmi svižný futsal, Havel poslal míč těsně mimo.

40
    Tango dohrává utkání na vlastní polovině.

Futsalisté Kladna naprosto nezvládli duel s Brnem, které jim dalo lekci z produktivity a po zásluze zvítězilo osm branek. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (22:10:20)

Viktor Sandev

Branky: 14. Výborný – 5. Chadzidis, 5. Belej (Seidler), 6. Belej (Seidler), 9. Kovács (Seidler), 17. Belej (Seidler), 20. Seidler (Belej), 21. Seidler, 29. Seidler (Brůna), 33. Seidler (Kovács)

Karty:   5. Müller (KLA), 8. Abrahám (KLA), 8. Junek (KLA) – 12. Chadzidis (TAN), 19. Buršík (TAN)   19. Abrhám (KLA)

SAT-AN fight club Kladno: Konečný (9. Čížek) – Junek, Vašák, Kubík, Müller, Výborný, Pleyer, Frič, Abrhám, Chrobák, Jaráb, Hafenrichter

Rozhodčí: Rybka, Kaštánek