Třebíč – Liberec 10:6 (kon.) | Bohemians juniorky – Vítkovice 3:8 (kon.) | Sparta – Ostrava 4:10 (kon.)
Benešov – Liberec 4:5 (po pr.) | Bulldogs – Tatran 2:4 (kon.) | Havířov – Chomutov 8:6 (kon.)
Třebíč – Mladá Boleslav 6:5 (kon.)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
3:8 (1:4, 0:3, 2:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 22.09.2013, 10:00 • Lyceum Drtinova • G2 liga juniorů

Střely na branku ve třetí třetině: Bohemians – 14; Vítkovice – 14. (12:02:35)

60:00

57:10
    Oddechový čas si vyžádalo družstvo Bohemians.

56:41
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Ostravané přece jen vstřelili další branku do svatyně Mazáka. K míčku se dostal DANIEL KREJČÍŘ, který efektivní střelou zřejmě pojišťuje vítězství Vítkovic. Asistence: Filip Sklenovský.

56:15
    Martin Koubek byl vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování. Uvidíme, zda Vítkovice stejně jako Bohemians promění přesilovou hru.

54:24
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Opět se prosazuje dvojice Mandík, Kieler. RADEK MANDÍK snižuje na rozdíl čtyř branek a Bohemka stále zkouší dotáhnout Vítkovice. Asistence: Patrik Kieler.

53:57
    Vyloučení vidíme na straně ostravských Vítkovic. Filip Sklenovský zahrál vysokou holí a odchází na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty.

53:00
    Třetí dějství dnešního zápasu je z pohledu Bohemky prozatím nejlepší třetinou v dnešním zápase.

51:40
    Oddechový čas si berou hosté z Vítkovic.

46:54
    Trojice Bezpalec, Kolář a Nosek v zakončení neuspěla. Poslednímu jmenovanému sjel na středu hřiště míček z čepele.

44:20
    Uvidíme, zda se Bohemians ještě o něco pokusí. Vstřelená branka by jim k tomu mohla pomoci.

43:40
    Domácí přece jen na začátku třetí třetiny snižují. Prosazuje se PATRIK KIELER. Asistence: Radek Mandík.

40:10
    Domácí mužstvo střídá na třetí třetinu brankáře. Mücka nahradí Mazák.

40:01

Druhá třetina patřila taktéž vítkovickým, kteří ji ovládli v poměru 0:3.

Střely ve druhé třetině: Bohemians – 9; Vítkovice – 13.

Další třetina začne přibližně v 11:25.

40:00

39:01
    Odpočítává se poslední minuta druhé třetiny a do střelecké pozice se dostal Lukáš Pešat, který se snaží prosadit.

37:40
    Pětka okolo Patrika Kielera si umí vytvořit šance, ale jejich proměňování dnes není zrovna nejlepší.

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Kieler (Koubek), 44. Kieler (Mandík), 55. Mandík (Kieler) – 5. Bräuer (Sklenovský), 10. Kostolány (Jakubec), 19. Pešat (Bräuer), 19. Krejčíř (Kubečka), 26. Jakubec (Sklenovský), 34. Jakubec (Pešat), 36. Kostolány (Sklenovský), 57. Krejčíř (Sklenovský)

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Mück (Mazák) – Mandík, Musil, Křivanec, Bezpalec, Lupáč, Sluka, Kolář, Kulík, Koubek, Nosek, Kieler, Šulc
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták (Gurkovský) – Gattnar, Kubečka, Pieter, Krejčíř, Jakubec, Děček, Pešat, Bräuer, David, Brzuchanski, Kostolány, Sklenovský, Baďura

Rozhodčí: Miroslav Kulhánek a Petr Michálek