Třebíč – Liberec 10:6 (kon.) | Bohemians juniorky – Vítkovice 3:8 (kon.) | Sparta – Ostrava 4:10 (kon.)
Benešov – Liberec 4:5 (po pr.) | Bulldogs – Tatran 2:4 (kon.) | Havířov – Chomutov 8:6 (kon.)
Třebíč – Mladá Boleslav 6:5 (kon.)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
3:8 (1:4, 0:3, 2:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 22.09.2013, 10:00 • Lyceum Drtinova • G2 liga juniorů

Střely na branku ve třetí třetině: Bohemians – 14; Vítkovice – 14. (12:02:35)

60:00

57:10
    Oddechový čas si vyžádalo družstvo Bohemians.

56:41
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Ostravané přece jen vstřelili další branku do svatyně Mazáka. K míčku se dostal DANIEL KREJČÍŘ, který efektivní střelou zřejmě pojišťuje vítězství Vítkovic. Asistence: Filip Sklenovský.

56:15
    Martin Koubek byl vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování. Uvidíme, zda Vítkovice stejně jako Bohemians promění přesilovou hru.

54:24
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Opět se prosazuje dvojice Mandík, Kieler. RADEK MANDÍK snižuje na rozdíl čtyř branek a Bohemka stále zkouší dotáhnout Vítkovice. Asistence: Patrik Kieler.

53:57
    Vyloučení vidíme na straně ostravských Vítkovic. Filip Sklenovský zahrál vysokou holí a odchází na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty.

53:00
    Třetí dějství dnešního zápasu je z pohledu Bohemky prozatím nejlepší třetinou v dnešním zápase.

51:40
    Oddechový čas si berou hosté z Vítkovic.

46:54
    Trojice Bezpalec, Kolář a Nosek v zakončení neuspěla. Poslednímu jmenovanému sjel na středu hřiště míček z čepele.

44:20
    Uvidíme, zda se Bohemians ještě o něco pokusí. Vstřelená branka by jim k tomu mohla pomoci.

43:40
    Domácí přece jen na začátku třetí třetiny snižují. Prosazuje se PATRIK KIELER. Asistence: Radek Mandík.

40:10
    Domácí mužstvo střídá na třetí třetinu brankáře. Mücka nahradí Mazák.

40:01

Druhá třetina patřila taktéž vítkovickým, kteří ji ovládli v poměru 0:3.

Střely ve druhé třetině: Bohemians – 9; Vítkovice – 13.

Další třetina začne přibližně v 11:25.

40:00

39:01
    Odpočítává se poslední minuta druhé třetiny a do střelecké pozice se dostal Lukáš Pešat, který se snaží prosadit.

37:40
    Pětka okolo Patrika Kielera si umí vytvořit šance, ale jejich proměňování dnes není zrovna nejlepší.

35:20
    Ostravští hráči jsou v dnešním utkání rozhodně lepší! Sedmou branku vstřelil ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY. Asistence: Filip Sklenovský.

33:24
    Šestou branku do branky Mücka přidává MARCEL JAKUBEC, který zakončil skvělou akci vítkovického celku. Asistence: Lukáš Pešat.

29:40
    Lukáš Pešat se ocitl sám před Mückem, ale nedokázal míček dostat za záda brankáře Bohemians.

28:00
    Mück zasahuje proti střele ze středu hřiště a nepouští tak další míček za svá záda.

25:41
    Vidíme další výbornou trefu v podání Vítkovic! Přesilovou hru využívá MARCEL JAKUBEC, který navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Filip Sklenovský.

25:27
    Další vyloučení na straně Bohemians. Martin Koubek si odpyká dvouminutový trest za sekání.

22:10
    Musil a poté Kieler neprostřelili brankáře Luptáka. První jmenovaný netrefil odkrytý horní roh branky a poté Kieler nastřelil tyčku.

21:26
    Špatné střídaní na straně Vítkovic posílá hosty do čtyř hráčů. Na trestnou lavici půjde Marcel Jakubec.

21:00
    Začátek druhé třetiny patří Vítkovicím, které se snaží kombinovat na polovině Bohemians.

20:01

Hráči Vítkovic vyhráli první třetinu v poměru 1:4 a nevyhráli ji jen gólově, ale také střelecky.

Střely v první třetině: Bohemians – 7; Vítkovice – 13.

Další třetina začne přibližně v 10:41.

20:00

19:30
    Do konce první třetiny zbývá posledních pár vteřin. Uvidíme, zda se ještě něčeho dočkáme.

18:59
    Hosté minutu před první sirénou navyšují ještě jednou vedení v tomto střetnutí! DANIEL KREJČÍŘ skvěle propasoval míček za záda brankáře Bohemians. Vítkovice tak mají již tříbrankový rozdíl. Asistence: Jan Kubečka.

18:09
    Ostravští hráči se přece jen dočkávají třetí branky v dnešním zápase a odskakují již podruhé na rozdíl dvou branek. Svou střelu umístil za záda Mücka LUKÁŠ PEŠAT. Asistence: Marek Bräuer.

16:00
    Také brankář Bohemians drží svůj tým od inkasování třetí branky v dnešním zápase.

15:30
    Domácí Mandík se ocitl v situaci, kdy byl před Luptákem zcela osamocený, ale tuto šanci trestuhodně zahodil. Vítkovický brankář si tak připisuje další skvělý zákrok, kterým podržel tým.

13:14
    Také domácí hráči se prosazují a využívají přesilovou hru. Snižují tedy na rozdíl jedné branky. Zásluhu na tom měl PATRIK KIELER. Asistence: Martin Koubek.

12:36
    Vidíme druhé vyloučení v dnešním zápase. Na trestnou lavici usedne Štěpán Kostolány, který si zde odpočine na 2 minuty. Jeho přestupkem bylo sekání.

09:39
    Hosté z Ostravy přidávají druhou branku těsně před desátou minutou. Míček za bezmocného Mücka poslal ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY. Asistence: Marcel Jakubec.

07:00
    První útočná trojice dělá vítkovickým velké problémy! Vítkovice mají co dělat, aby se tlaku ubránily a udržely tak jednobrankový náskok.

04:02
    Hosté využívají první přesilovou hru v dnešním zápase! K míčku se dostal Sklenovský, který přihrával na MARKA BRÄUERA. Ten skvěle prostřelil Mücka. Asistence: Filip Sklenovský.

03:28
    První vyloučení zápasu přichází ve čtvrté minutě. Na trestnou lavici usedne Martin Koubek, který si odpyká dvě minuty za sekání.

Z technických důvodů Vám prozatím z tohoto střetnutí přineseme pouze důležité události, které se na hřišti odehrají. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

00:01

První lajna hostů: Lupták – Bräuer, Pieter – Jakubec, Pešat, Kostolány.

První lajna domácích: Mück – Lupáč, Musil – Kieler, Bezpalec, Mandík.

Nyní si pojďme představit zahajovací sestavy obou mužstev.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7: Mazák, Mück – Mandík, Musil, Křivanec, Bezpalec, Lupáč, Sluka, Kolář, Kulík, Koubek, Nosek, Kieler, Šulc

1. SC WOOW Vítkovice: Lupták, Gurkovský – Gattnar, Kubečka, Pieter, Krejčíř, Jakubec, Děček, Pešat, Bräuer, David, Brzuchanski, Kostolány, Sklenovský, Baďura

Rozhodčí: Miroslav Kulhánek a Petr Michálek.

Obě mužstva vstoupili včera (v sobotu) do nové sezony úspěšně. Hráči Bohemians si připsali výhru nad ostravským Software, když je porazili poměrem 9:7.

Vítkovičtí hráči hráli první zápas proti pražské Spartě. Tento zápas skončil úspěšněji pro ostravské hráče, kteří vyhráli 5:8.

Dnes se tedy utkají dva vyrovnanější soupeři. Uvidíme, co nám tento zápas přinese. Úvodní vhazování je naplánováno na 10:00.

Dobré dopoledne. Vítám Vás u sledování on-line přenosu z florbalové G2 ligy juniorů, kde se nám dnes od 10 hodiny představí domácí hráči FbŠ Bohemians DDM Praha 7, kteří přivítají tým 1. SC WOOW Vítkovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Kieler (Koubek), 44. Kieler (Mandík), 55. Mandík (Kieler) – 5. Bräuer (Sklenovský), 10. Kostolány (Jakubec), 19. Pešat (Bräuer), 19. Krejčíř (Kubečka), 26. Jakubec (Sklenovský), 34. Jakubec (Pešat), 36. Kostolány (Sklenovský), 57. Krejčíř (Sklenovský)

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Mück (Mazák) – Mandík, Musil, Křivanec, Bezpalec, Lupáč, Sluka, Kolář, Kulík, Koubek, Nosek, Kieler, Šulc
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták (Gurkovský) – Gattnar, Kubečka, Pieter, Krejčíř, Jakubec, Děček, Pešat, Bräuer, David, Brzuchanski, Kostolány, Sklenovský, Baďura

Rozhodčí: Miroslav Kulhánek a Petr Michálek