Havlíčkův Brod – Pardubice 5:4 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 5:2 (kon.)
Zlín – Vítkovice 5:3 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 2:5 (kon.)
Havířov – Opava 1:2 (kon.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
HCM Warriors Brno
Neděle 22.09.2013, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (19:42:09)

52:25
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši znovu udeřili! Čtvrtou branku vstřelil MATĚJ DUBNICKÝ. Asistence: David Kovář.

46:20
    Vyloučen hráč Brna. Dominik Kuchař (WAR) dostává dvě minuty za hrubost.

43:39
    Vyloučen je domácí hráč, Ondřej Ševčík (VSE) na dvě minuty za faul kolenem.

40:01

40:00

39:09
    V závěru druhé třetiny ještě šance pro hosty. Vyloučen je František Krůžela (VSE) na dvě minuty za sekání.

38:21
    Valaši však znovu odskakují na rozdíl dvou branek. Třetí trefu Vsetína vsítil JÁCHYM JANOŠEK. Asistence: Matěj Dubnický.

33:29
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky! První branku Brna vstřelil VIKTOR LECIÁN. Asistence: Aleš Heinrich.

31:49
    Oslabení budou i domácí. Ondřej Ševčík (VSE) dostává dvě minuty za podražení.

31:33
    Vsetín vede už o tři branky! Jako třetí v pořadí se za domácí prosadil ROMAN ČECHMÁNEK. Bez asistence.

31:33
    Další vyloučení. Za sekání odchází na trestnou lavici Filip Haman (WAR).

30:17
    Výhodu přesilové hry mají po delší odmlce i hosté. Vyloučen je Patrik Augustin (VSE) na dvě minuty za podražení.

27:31
    Šance pro domácí opět rozšířit brankové skóre. Vyloučen je na dvě minuty Petr Zelinka (WAR) za držení.

26:07
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Další trefu Valachů zařídil MATĚJ DUBNICKÝ. Asistence: Jiří Weintritt.

20:01

20:00

17:16
    Další početní výhoda pro domácí tým. Vyloučen je na dvě minuty Ale Heinrich (WAR) za napadení.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 10. Augustin (Čechmánek, Šarman), 27. Dubnický (Weintritt J.), 32. Čechmánek, 39. Janošek (Dubnický), 53. Dubnický (Kovář) – 34. Lecián (Heinrich)