Omsk – Chanty-Mansijsk 2:6 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 7:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Chabarovsk 6:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 4:3 (kon.)
Jaroslavl – Minsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 4:5 (po pr.) | Mytišči – Záhřeb 3:2 (po pr.)
Petrohrad – Doněck 2:4 (kon.)
Atlant Mytišči
3:2 (0:0, 0:0, 2:2 - 1:0)
Medveščak Záhřeb
Neděle 22.09.2013, 15:00KHL

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (17:33:59)

Zápas je u konce, 45 minut se v něm čekalo na branku, do konce třetí třetiny ale padly pak hned čtyři. Zápas se tak dostal do prodloužení, kde musel o bonusovém bodu ve prospěch domácích rozhodnout Arťuchin.

61:23
    Mytišči právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Obrovitý útočník domácího celku JEVGENIJ ARŤUCHIN si nabruslil do mezikruží, tělem si odstavil svého obránce a střelou k pravé tyči nedal Dekanichovi žádnou šanci. Bez asistence.

60:56
    První zákrok v prodloužení pro hostujícího brankáře, buly po jeho pravici.

60:01

60:00

Ve druhé třetině jsme sice viděli hned čtyři branky, jelikož ale dvě padly do každé sítě, bude nás po krátké přestávce čekat prodloužení. Pokud se během pěti minut nerozhodne, na řadu přijdou i samostatné nájezdy.

60:00

59:46
    Třetina se spíše jen dohrává.

58:40
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Hosté srovnávají krok ve hře bez brankáře. Hokejisté Medvěščaku vyvynuli na hranici hostujícího brankoviště enormní tlak, který končí brankou MATHIEU CARLEA. Bez asistence.

58:10
    Hosté to zkouší bez brankáře v šesti bruslařích!

58:03
    Oddechový čas pro hosty.

58:03
    Švarný se individuálně probil skrz tři protihráče, dostal se i ke koncovce, byl ale již ve velmi ostrém úhlu a tudíž domácímu brankáři stačilo pohlídat si bližší tyč.

57:25
    Galimov raději přeruší hru, poté co mu puk poskakoval nebezpečně kolem brankoviště.

57:05
    Ofsajd brzdí hosty, kteří jsou již v plném počtu a vrhají veškerou koncentraci do útočení.

56:45

56:03
    Domácím se nedaří usadit se v pásmu, to jim ale moc vadit nemusí. Důležitější pro ně je, že čas plyne dále.

55:41
    Další vyhození hostí.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 45. Sanguinetti (Michnov, Haataja), 49. Kolcov, 62. Arťuchin – 47. Perkovič (Bjorkstrand, Kane), 59. Carle

Atlant Mytišči: Galimov – Batyršin, Rukavišnikov, Novopašin, Sanguinetti, Dyblenko, Petrov, Velikov, Atjušov – Gluchov, Kablukov, Kolcov – Michnov, Engqvist, Haataja – Artjuchin, Kedejkin, Šmeljov – Trubačjov, Radulov, Jašin.
    Medveščak Záhřeb: Dekanich – Montador, Letang, Martinovič, Carle, Foster, Švarný – Walker, Glumac, Murray – Linglet, Vesce, Willsie – Thomas, Cheechoo, Murley – Koren, Kane, Bjokstrand, Perkovič.

Rozhodčí: Beljajev, Oskirko – Petrov, Fatějev