Třinec – Teplice 4:0 (kon.) | Sparta – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 0:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 2:3 (kon.) | Jablonec – Brno 1:1 (kon.) | Slovácko – Táborsko 0:3 (kon.)
Znojmo – Dukla Praha 0:4 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Ostrava 0:1 (kon.)
AC Sparta Praha
1:1 (1:0)
FK Varnsdorf
Pondělí 23.09.2013, 13:00 • TC Strahov • Juniorská liga

Utkání tak končí remízou 1:1. především ve druhé půli to byl hodně nudný fotbal a nic příliš zajímavého se na hřišti nedělo. Spartané po nepříliš povedeném výkonu ztrácí doma dva body s posledním týmem ligy, a naopak Vansdorf si odváží svůj první venkovní bod v této sezoně, a tak je určitě s výsledkem spokojen. (15:07:21)

86.
    Ke střele se dostal Valenta, ale jeho pokus míří hodně vedle.

82
    Nečas se uvolnil ve vápně, odcentroval, ale míč z jeho kopačky vysoko přeletěl všechny hráče.

81
    Vansdorf opět provádí střídání. Mponga nahradil Šebora.

80
    Zbývá posledních deset minut základní hrací doby a skóre je stále nerozhodné. Pro Spartu, která je v tomto zápase jasným favoritem, je to nejspíš málo.

78
    Hosté zahrávali rohový kop, ale jeho exekuce nebyla příliš povedená, a tak hrají domácí.

76
    Nový muž na hřišti Černohorský se snažil kolmou přihrávkou najít spoluhráče, ale jeho kop však nebyl přesný.

74
    Vansdforf střídá. Ze hry odešel Halbich a místo něj si zahraje Černohorský.

72
    Očekávaný tlak Sparty za vedoucím gólem se zatím nekoná, Domácí se potýkají s velkou řadou nepřesností v kombinaci a do zakončení se tak nedostávají.

70
    Neužil velmi tvrdě vypálil z dálky k tyči. Gólman byl však na místě.

68
    Červeňák byl nachytán v ofsajdové pasti.

66
    Sparta střídá. Místo Čavoše přichází Nečas.

64
    Kadlec uvolnil ve vápně Macháče, ten se však ke střele nedostal, protože před ním odkopl obránce míč na roh.

62
    Skopec se pokoušel z levé strany najít někoho ze spoluhráčů, ale jeho přihrávka končí na kopačkách hostujících borců

59
    Sparta se snažila ihned odpovědět, ale předtím, než se dostal Čavoš do zakončení, byla mu odpískána ruka.

57
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Jako blesk z čistého nebe přichází vyrovnávací trefa! MARTIN ŠIŠKA vyslal kousek od postranní čáry nenápadnou střelu, která však zaplula přesně k tyči. Domácí brankář Hrdina možná trochu zaváhal.

55
    Střídání na obou stranách. Sparťana Závišku nahrazuje Neužil a místo Rusza přichází Dostál.