Lacko – Falla 2:0 (kon.) | Kubot – Rosol 1:2 (kon.)
2
6 3 7
Úterý 24.09.2013, 08:30ATP Bangkok (krytý tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký den. (10:25:38)

A je dobojováno. Sledovali jsme pohledné utkání, které nakonec zvládl lépe Lukáš Rosol, který porazil Lukasze Kubota 2:1 na sety a postoupil do druhého kola.

První set byl velmi vyrovnaný. Viděli jsme v něm jeden brejk, který ho nakonec rozhodl. Lukasz Kubot jednou neudržel své podání a Lukáš Rosol toho využil a nakonec dopodával tuto sadu do vítězného konce. Stejně probíhal i druhý set, akorát s tím rozdílem, že o své podání přišel Lukáš Rosol.

O vítězi tohoto duelu tedy musel rozhodnout třetí set, který došel až do tiebreaku. Tam kraloval český tenista, který po dobrém výkonu postoupil do dalšího kola.

Konec zápasu

6:7
    Lukasz Kubot pokazil bekhend a tento velmi vyrovnaný zápas nakonec vyhrává Lukáš Rosol, který tak postupuje do druhého kola!

2-6
    První je ale pryč. Český tenista pokazil bekhendový úder a poslal míček do sítě.

1-6
    Po nechytatelném returnu má Lukáš Rosol pět mečbolů!

1-5
    Lukasz Kubot si pomohl esem.

0-5
    Parádní zkrácení hry v podání Rosola, který ve zkrácené hře vede už 5:0!

0-4
    Rosol se vydal k síti, kde celou výměnu ukončil.

0-3
    Polský tenista pokazil forhendový úder a Lukáš Rosol kráčí za vítězstvím!

0-2
    Lukasz Kubot se vydal k síti, ale Lukáš Rosol ho parádně prohodil!

0-1
    A Rosol do něj vstoupil lépe. Lukasz Kubot poslal míček až za základní čáru.

6:6
    Další bod přímo z podání a o vítězi a postupujícím rozhodne tiebreak, který začne za malou chvíli.

40-0
    Lukasz Kubot má tři gemboly.

30-0
    Další neuvěřitelný prohoz v podání polského hráče. Lukáš Rosol pouze kroutí hlavou.

15-0
    Lukáš Rosol to měl skvěle rozehrané, jenže nezvládl rozhodující úder u sítě a Lukasz Kubot ho parádně prohodil.

5:6
    Konec přestávky, podávat bude Lukasz Kubot.

5:6
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:6
    Lukasz Kubot chyboval u sítě a Lukáš Rosol jde tedy opět do vedení. Uvidíme, jak si s touto situaci nyní poradí polský tenista, který půjde podávat.