Most – Havířov 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 1:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 5:2 (kon.) | Třebíč – Šumperk 3:4 (0:1 po s.n.) | Ústí n/L – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Olomouc – Beroun 0:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 25.09.2013, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

58:49
    Nouza (MBL) dostává 2 minuty za zdržování hry.

56:11
    Další faul, Hubáček (JIH) přirazil Jindru na mantinel a později k zemi a dostává 2 minuty za krosček.

53:44
    Dvojnásobnou přesilovku si nakonec zahrají i hosté, Milan Toman (MBL) dostává 2 minuty za hákování + 2 minuty za krosček.

52:48
    Rozhodčí ale rozhodně nic nevypouští, Josef Jindra (MBL) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

48:17
    Lukáš Krupka (JIH) fasuje 10 min. OT za nesportovní chování.

46:22
    Rozhodčí vylučuje Kuřítka (JIH), který dostává 2 minuty za nafilmovaný pád.

37:36
    O poslední sekundy přesilovky se Boleslavští připravují, Michal Broš (MBL) dostává 2 minuty za podražení.

35:40
    Rys se nebál nacpat mezi tři jihlavské hráče a i když bylo jasné, že nemůže uspět, alespoň vynesl domácím přesilovku. Kotvan (JIH) má 2 minuty za hákování.

29:06
    Seman (JIH) to přehnal s atakem na Nouzu a hosté jdou na minimálně 86 sekund do tří!

28:32
    Pabiškovy pokusy na brankovišti byly zastaveny nedovoleně, Mocek (JIH) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

21:54
    Toman (MBL) se může rozčilovat, jak chce, stejně jde zase na 2 minuty ven. Sekání.

20:34
    Bohunický (MBL) ve své typické pozici – tedy v obležení soupeře a strkanici. A má to jasné, míří na trestnou lavici, sklízí 2 minuty za hrubost. Na tenhle druh srandy ale bývají dva, a tak je vyloučen za stejnou věci i Michal Důras (JIH).

18:40
    Další zákrok se však už rozhodčím nelíbí a Milan Toman (MBL) dostává 2 minuty za hákování.

14:57
    Tomáš Nouza (MBL) při jednom ze soubojů příliš zvedl ruce a ačkoliv se mu to nelíbí, rozhodčí jej nekompromisně směřuje k trestné lavici.

05:34
    Ve stejném čase se vylučuje. Tomáš Jiránek (MBL) dostává 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

03:58
    Stalo se to mimo můj zorný úhel, ale Milan Toman byl pravděpodobně trefen pukem. Chvilku mu trvalo, než se zvedl z ledu, a tak rozhodčí raději přerušil hru.

00:53
    Klimenta byl podražen Michalem Důrasem (JIH) a už putuje na trestnou lavici.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 12. Pabiška (Výborný), 15. Pojkar (Koudelka), 45. Lenc (Protivný, Koudelka), 49. Němeček (Broš, Klimenta)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Bohunický, Jindra, Protivný, Pojkar, Kurka – Nouza, Výborný, Pabiška – Vrbata, Broš, Klimenta – Mikulík, Koudelka, Lenc – Jiránek, Loskot, Rys – Kuchta
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Zadražil, Mocek, Dobrovolný, Podlipnik, Kaláb, Kotvan, Štebih – Čachotský, Zeman, Seman – Velecký, Hubáček, Krupka – Prokš, Mikeš, Důras – Kadlec, Kuřítko