Vsetín – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 1:5 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 5:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Tábor – Kobra 1:3 (kon.) | Milevsko – Nymburk 3:6 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:2 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.)
Orlová – Frýdek-M. 2:8 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 4:2 (kon.)
Břeclav – Přerov 2:7 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 5:1 (kon.)
HC Děčín
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 25.09.2013, 18:002. liga skupina Západ

Zápas je u konce. Hosté vítězí 2:1 a z ledu Děčína si tak odváží všechny tři body. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů s hokejem se těším na shledanou.

60:00

59:57
    Vhazuje se po levici Helešiceho.

59:34
    Děčín před brankou hostí operuje, ale zatím bez gólového efektu. Další střelu následně likviduje brankář hostí.

59:24
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

59:24
    Hosté jdou do čtyř. Barták dvě minuty za vysokou hůl. Děčínu se tak naskytla možnost přesilové hry a šance na srovnání stavu skóre.

59:03
    Medvědi cítí šanci a snaží se za každou cenu vyrovnat. Nyní se o to pokoušel Zika, jeho střelu však opět likviduje Helešic.

58:17
    Děčín právě vstřelil branku!
    Jiskřičku naděje vykřesali Medvědi a zásluhou JANA KALTENBÖCKA střelou od levého kruhu snižují na rozdíl jediné branky. Asistence: Martin Motejlek.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:26
    Hosté jsou znovu v pásmu Medvědů a nyní bojují o puk za brankou Formánka.

57:12
    Vhazuje se po levé ruce Helešiceho.

56:16
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!Z následného protiútoku se prosazují hosté a jdou do dvoubrankového vedení. MICHAL TELESZ zblízka dokázal poslat puk mezi betony Formánka a dává svému týmu slibný náskok. Asistence: Karel Kesner.

55:55
    Zakázané uvolnění hostí, vhazovat se bude před Helešicem.

54:57
    Motejlek střílel od modré čáry, jeho projektil ale nikterak branku hostí neohrozil.

54:39
    Na druhé straně hasil nebezpečí před svou brankou Formánek, jenž zlikvidoval pohotově střelu Matějky.

54:06
    Procházka střílel okamžitě po přihrávce od Hříbala, brankář hostí však znovu pozorný. Děčínští vůbec nenachází recept, jak výborného Helešiceho překonat.

53:34
    Hosté již hrají v plném počtu.

53:20
    Helešic chytá další jedovku Hanzla a je to znovu on, kdo hosty drží.

52:12
    Druhá formace Děčína zatápěla v pásmu hostí, poté však obrana Žihadel vyhazuje puk přes celé kluziště až před Formánka. Znovu se Děčínu zatím početní výhoda nedaří.

51:34
    Hosté to opět přehnali s tvrdostí, Randa dvě minuty za držení a zbytečně tak oslabuje svůj tým, který se musí potřetí za sebou bránit v oslabení.

50:41
    Peroutka skáče na led, další přesilovka Děčína zůstává nevyužita.

49:42
    A je tu další vyhození kotouče na opačný konec kluziště. Moravské Budějovice se zatím výborně brání a do vážnější šance Medvědy nepouštějí.

49:25
    Hosté se osvobozují.

48:54
    Po pumelici Molnára od modré čáry sklapl včas své betony Helešic a znovu drží hubený náskok Žihadel.

48:41
    Ale v plném počtu dlouho nebyli, Tobola inkasuje dvě minuty za držení a Děčín tak má další přesilovou hru k dispozici.

48:27
    Peroutka je na ledě, hosté tak další přesilovku Děčína ubránili.

48:11
    Na druhé straně se do samostatného úniku ve vlastním oslabení dostal Randa, Formánek však jeho střelu dokázal pokrýt.

47:51
    Racek pálil od kruhů, ale ani další prudká střela v síti hostí nekončí.

47:24
    Žihadla se osvobozují vyhozením kotouče až před Formánka.

46:27
    Hosté jdou do čtyř. Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Peroutka.

46:06
    Teď už ale puk z hole hostí na icing putuje a vhazuje se znovu před Helešicem.

45:13
    Děčín znovu aktivní, Oliverius však z úhlu hostujícího gólmana neprostřelil. Ten následně posílá puk do bezpečí šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

44:56
    Mohlo být vyrovnáno. Hanzl už prostřelil betony Helešiceho, puk se však zastavil jen těsně před brankovou čárou.

44:09
    Hosté v další šanci, Formánek opět na místě a připraven.

43:22
    Hříbal projel takřka celým kluzištěm až do prostoru mezi kruhy a pohotovou střelou málem překvapil Helešiceho. Ten však vytasil ukázkový semafor a nebezpečnou střelu zlikvidoval.

42:50
    Po střele Bartáka musel zasahovat Formánek, který puk okamžitě ukrývá pod svojí lapačkou a přerušuje tak hru.

42:00
    Vacek nahodil puk do pásma hostí, tam však nikdo k puku nestihl najet. Hosté se tak kotouče zhostili a mohou mířit na druhou stranu.

41:23
    Na druhé straně si stejně počínal Paták.

40:21
    Oliverius se dostal do blízkosti Helešice, ale skulinku v jeho brance nenašel.

40:01

I druhá třetina je už minulostí. K vidění byla jedna branka, a to do sítě Děčína. Latner se dokázal trefit v přesilové hře a poslal Moravské Budějovice do vedení. Děčínští si pak vytvořili také šance, puk však za záda Helešice neprošel. Třetí třetina začne přibližně v 19:28.

40:00

39:42
    Chládek se snažil projít do pásma Žihadel, puk mu však vypíchla pozorná obrana hostí.

39:25
    V závěru druhého dějství se vhazuje po pravé ruce Formánka.

38:55
    Oliverius svou střelu namířil jen do boční sítě hostující branky.

38:40
    Hosté po úvodní brance ožili a znovu zahrozili před Formánkem.

38:00
    Hrají se poslední dvě minuty druhé třetiny.

37:25
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!Hosté svou početní výhodu bleskurychle využívají, když se zblízka trefil TOMÁŠ LATNER a bezmocný Formánek musel poprvé lovit puk ze své sítě. Asistence: Michal Telesz.

37:12
    Číhal dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

36:38
    Na druhé straně ale zahrozil Paták, kterému blafák vystihl Formánek.

35:49
    Další obrovská šance Děčína. Kuchynka pálil z pravého kruhu a nebýt Helešice, asi by hosté prohrávali. Hostující brankář ale předvádí skvělé zákroky a i nyní svůj tým podržel.

35:18
    Racek si najížděl ke kruhům a okamžitě vystřelil. Helešic znovu pozorný.

34:30
    Hříbal je na ledě. Děčín se přesile Žihadel ubránil.

33:57
    Medvědi se osvobozují.

33:20
    Oliverius zatáhl puk ve vlastním oslabení do pásma hostí a poté přihrál Molnárovi, který málem dělovkou od modré čáry prostřelil Helešice. Ten však puk s notnou dávkou štěstí chytá.

32:50
    Hosté teď zle zatápějí před Formánkem, ten však jejich střelám zatím odolává.

32:30
    Hříbal dostává dvě minuty za podražení. Hosté tak mají výhodu přesilové hry.

32:09
    Tlak Děčína vyústil v další zakázané uvolnění Žihadel. Hra se znovu stěhuje před Helešice.

31:35
    Po střele Šetky zazvonila konstrukce hostující branky.

30:00
    Jsme v polovině utkání a na úvodní branku stále musíme čekat. Oba celky k ní však už neměly daleko. Jenže ochránci svatyně obou branek mají dnes svůj den a žádnou střelu za svá záda zatím nepouštějí.

28:43
    Nyní zahrozila Žihadla, konkrétně Randa, který střílel od kruhů a ohrozil tak brankáře Děčína. Ten si ale s nebezpečnou střelou opět poradil a puk ukrývá ve své lapačce.

27:46
    Formánek si teď připisuje další skvělý zákrok proti střele Patáka.

26:51
    V útoku jsou už ale opět Medvědi, ale ani další střela v síti Žihadel nekončí.

25:43
    Po zakázaném uvolnění Děčína se vhazuje po levici Formánka.

25:13
    Další sprška střel na Helešice, ten se nyní ve své brance musí pořádně otáčet.

24:42
    Vacek si teď chtěl sklepnout letící kotouč na svoji hokejku, puk však pouze odskočil a dostal se do středního pásma.

24:17
    Zika se ocitl úplně sám před hostujícím brankářem, jeho pohotová střela ale opět končí v jeho lapačce.

23:43
    Z druhé strany si najížděl Přidal, ale i Formánek skvěle zakročil.

23:04
    Šetka číhal těsně před Helešicem a klepl si o přihrávku. Nakonec se však nedočkal, protože Kuchynka zkoušel střílet, puk však opět končí na Helešicovi.

22:37
    Hanzl zblízka nevyzrál na Helešice, ten opět drží svůj tým.

21:53
    Na druhé straně střílel v těsné blízkosti Formánka Trojan, ale domácí brankář nemusel zasahovat, neboť puk mířil vysoko nad jeho branku.

20:54
    Medvědi jsou stále uhnízděni v pásmu Žihadel, přesná koncovka jim však zatím chybí.

20:32
    Ten si vzápětí připisuje bleskurychlý zákrok proti střílejícímu Vackovi.

20:27
    Vhazuje se po pravé ruce Helešice.

20:07
    Po buly se k puku dostali Děčínští, ale vzápětí se sami připravili o pásmo.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme branku neviděli. Hraje se ale oboustranně pohledný hokej, který se divákům musí líbit. Oba brankáři jsou však zatím pozorní a ani jednou neinkasovali. Druhá třetina začne přibližně v 18:43.

20:00

19:31
    Saska střílel od modré čáry, puk ale zamířil jen přímo k brankáři hostí.

18:28
    Kaltenböck skáče na led a Děčín se opět ubránil přesilovce hostí.

18:00
    Hrají se poslední dvě minuty první třetiny.

17:54
    Postavení mimo hru hostí, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

17:26
    Dlouho se hosté drželi před Formánkem, až nyní puk vyhazuje Hříbal až před Helešice.

16:28
    A opět se hosté protlačili do teritoria Děčína, kde ale Kaltenböck vyhodil puk do hlediště a dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

15:16
    Žihadla nastěhována opět v pásmu Děčína, pozorná obrana Medvědů je však brzy o něj připravila.

14:44
    Zakázané uvolnění Děčína, vhazuje se po pravici Formánka.

14:12
    Vzápětí další mela před hostujícím brankářem a další střela Hanzla. Puk však končí těsně před brankovou čárou a Helešic raději přerušuje hru a ukrývá puk do své lapačky.

14:07
    Hanzl dorážel střelu Kuchynky, Helešic ale pozorný.

13:26
    Formánek si připisuje další skvělý zákrok. Matějka na něho vyslal prudkou střelu, kterou brankář Medvědů lapil ukázkovým semaforem.

12:49
    Další přesilovku Děčína hosté přežili a nyní jsou již v plném počtu.

12:14
    Oliverius přihrál puk před brankou volnému Müllerovi, ten však přihrávku minul a puk se ocitl ve středním pásmu.

11:50
    Žihadla se osvobozují a mohou vystřídat unavenou čtveřici hráčů.

11:20
    Zika se pokoušel o střelu, ta však skončila jen v boční síti branky Moravských Budějovic.

10:49
    Hostující Barták dostává dvě minuty za hrubost.

09:53
    Vacek je na ledě. Děčín se přesile hostí ubránil.

09:23
    Hosté jsou v přesilovkovém rozestavení a snaží se překonat Formánka. Motejlek však jejich úmysl zhatil a puk posílá opět do bezpečí.

08:50
    Až nyní se to podařilo Rackovi, který vypíchl puk hráči hostí a posílá ho až k jejich brankáři.

08:13
    Žihadla se drží v pásmu Děčína a Medvědům se zatím vůbec nedaří vyhodit puk do bezpečí.

07:53
    Vacek byl potrestán dvěma minutami za vražení na hrazení.

07:26
    Paták pálil od levého kruhu a jeho střela jen prosvištěla nad břevnem děčínské branky.

06:11
    Nyní se hraje převážně ve středním pásmu a hra je trošičku rozháraná. Ani jedno mužstvo se do žádné šance nedostalo.

04:54
    Druhá formace Děčína teď zahrozila před Helešicem, ten však pozorný a žádné drama v podobě úvodní branky Medvědů nedopustil.

04:35
    Paták skáče na led a jeho tým tak hraje v plném počtu.

04:09
    Další vyhození kotouče Žihadel do bezpečí a přesilovka Děčína tak pomalu končí.

03:15

02:34
    Za hákování putuje na trestnou lavici hostující hráč, konkrétně Paták.

02:22
    Následně si domácí ochránce svatyně připisuje pohotový zákrok proti nebezpečné střele Kovalského.

02:11
    I domácí se dopouštějí icingu a vhazovat se bude po pravé ruce Formánka.

01:23
    Dobrý zákrok před pásmem Děčína si připisuje Hanzl. Hosté tak nemohli Formánka nikterak ohrozit.

01:08
    Je tu další zakázané uvolnění Žihadel a Medvědi tak znovu budou rozehrávat v pásmu hostí.

00:30
    Hosté se hned po vhazování vrhli do útoku a zatápěli tak před Formánkem. Nakonec se sami o pásmo připravili zakázaným uvolněním a hra se tak stěhuje před Helešiceho.

00:01

Oba celky jsou již na ledové ploše a utkání tak za malou chvilku začne.

HC Děčín: Formánek (Lavinger) – Hříbal, Procházka, Kaltenböck, Motejlek, Saska, Molnár, Došlý, Kopas – Müller, Oliverius, Zika – Racek, Chládek, Vacek – Drnec, Hanzl, Kuchynka – Šetka, Faigl, Číhal

HC Moravské Budějovice 2005: Helešic (Šťastný) – Sechovec, Latner, Peroutka, Randa, Sobotka, Tobola – Hobza, Kesner, Telesz – Paták, Kovalský, Matějka – Barták, Přidal, Pěška, Trojan, Nahodil

Rozhodčí: T. Luczków – L.Místecký R.Střelka.

Jak nakonec utkání dopadne a kdo bude po jeho konci veselejší, se dozvíme dnes ve večerních hodinách. Pro ty, co se nedostanou do hlediště zimního stadionu v Děčíně je samozřejmě připraven online přenos, kterým Vás budu provázet.

Ve středu tak mají Medvědi znovu šanci na zisk dalších důležitých bodů v domácím prostředí, ale proti Žihadlům z Moravských Budějovic to určitě jednoduché mít nebudou. Hosté se budou snažit na poslední výhru navázat a pokusí se na děčínském ledě urvat nějaký ten bod.

HC Děčín

Naproti tomu Děčín v prvním kole plně bodoval se Žďárem nad Sázavou, když nepříznivý stav otočil až ve třetí třetině. Ve druhém kole sehráli Děčínští zápas ve Slaném s týmem Řisut. Ve třetí třetině prohrávali už 3:5, ale opět se pokusili o nemožné a zápas otočili ve svůj prospěch na 6:5. Tento stav vydržel pouze necelou minutu před koncem třetího dějství. Řisutští totiž dokázali v poslední minutě dvěma brankami opět strhnout vedení na svou stranu a nakonec získali všechny tři body. Děčín tak 55 vteřin před koncem třetí třetiny sahal po třech bodech, nakonec ale odjel s prázdnou. Děčínu nyní patří devátá příčka v tabulce druhé ligy.

HC Moravské Budějovice 2005

Moravské Budějovice mají na svém kontě prozatím 4 body, když nejprve prohrály v Milevsku po samostatných nájezdech a připsaly si tak první ligový bod. Ve druhém kole však vyzvaly ve svém teritoriu dalšího nováčka druhé ligy, a to Vrchlabí. A doma byli hokejisté Moravských Budějovic úspěšní stoprocentně, připsali si totiž těsnou výhru 3:2. V tabulce jim tedy v současné době patří šesté místo.

Hezký večer z děčínského zimního stadionu. Dnes je na programu třetí kolo druhé hokejové ligy a v jeho rámci budeme sledovat souboj mezi týmy HC Děčín a HC Moravské Budějovice 2005.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 59. Kaltenböck (Motejlek) – 38. Latner (Telesz), 57. Telesz (Kesner)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Helešic (Šťastný) – Sechovec, Latner, Peroutka, Randa, Sobotka, Tobola – Hobza, Kesner, Telesz – Paták, Kovalský, Matějka – Barták, Přidal, Pěška, Trojan, Nahodil

Rozhodčí: T. Luczków – L.Místecký R.Střelka