0
1 4
Pátek 27.09.2013, 11:42Challenger Sibiu - BCR Sibiu Open (antuka)

6:4
    Jaroslav Pospíšil vítězí! Tak to je velká paráda pro zkušeného dvaatřicetiletého českého tenistu. Ten závěr desáté hry odpodával naprosto skvěle a za celý zápas nedovolil soupeři ani jedn jediný brejk.

40-30
    Pospíšil je na mečbolu! To je parádná práce! Zase zafungoval první servis.

4:3
    To je zkušenost! To je tenis! To je Pospíšil! Závan z rumunské antuky mu teď neuvěřitelně zpříjemňuje přestávkové posezení na lavičce. Český třicátník totiž má k dispozici vedení 4:3, kde je ukrytý jeden brejk. Postup do semifinále je na dosah. Teď jenom dobře podávat.

40-15
    Jarda Pospíšil má dva brejkboly! No, to je bomba. Tak a teď všichni zadržet dech a držet palce do zmodrání.

40-A
    Pospíšil odmítá výhodu se všemi díky. Giannessi má brejkbol.

40-A
    Jaroslav Pospíšil je podivín. Začal mu chodit první servis, ale jakoby z něj bodoval méně než z druhého v posledních okamžicích. Šestá šance Giannessiho.

40-A
    Dvojchyba Jaroslava Pospíšila přichází v době, kdybych si dokázal představit rozumnější vyústění výměny.

30-40
    Giannessi má brejkbol! Tak jak naloží s touto šancí na svůj první brejk?

6:1
    A tak se také děje! Pospíšilovi se v Rumunsku skutečně letos daří. Papírového favorita zápasu Giannessiho smázl za 35 minut 6:1 a ujímá se vedení 1:0. Přejme mu, ať forma vydrží co nejdéle.

A-40
    První setbolovou výhodu má Pospíšil. Chtělo by to ukončit první set.

40-30
    Pospíšil má setbol, konečně se bodově prosadil také po druhém podání.

5:1
    Je to 5:1. Giannessi sice v 73% chodí do výměn po prvním servisu, ale Pospíšil returnuje kvalitně. Jde navíc podávat na zisk setu.

40-30
    Ale je tady přece jenom brejkbol! Pospíšil trefil return přesně. Pokud promění, první set už mu neuteče.

40-A
    Giannessi má druhou šanci na ri-brejk.

40-A
    Giannessi se dostává do brejkbolu. Škoda, gem vypadal hodně slibně.

40-15
    A také je má! Italovi je zatím málo platná vysoká úspěšnost trefeného prvního podání. Na úvod zápasu by to brejk určitě chtělo.

1:1
    Omlouváme se za technické problémy. Rovněž Ital si dokázal uhrát své podání a srovnal tak na 1:1.