Pardubice – Tatran 7:8 (kon.) | Otrokovice – Vítkovice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 9:2 (kon.)
BA SOKOLI Pardubice
7:8 (4:2, 2:3, 1:3)
ESA logistika Tatran Střešovice
Sobota 28.09.2013, 16:00 • ČEZ Aréna Pardubice • Livesport Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Dobré sportovní odpoledne! Vítáme vás u 4. kola florbalové Autocont extraligy. Dnes se o cenné body poperou domácí Sokol Pardubice a hostující Tatran Střešovice. Hraje se v pardubiceké ČEZ Aréně, a tak očekáváme velkou návštěvnost a podporu publika!

Oba týmy začaly svou sezónu velmi kvalitními výkony a pohybují se v horní části tabulky. Tatran zatím všechny své zápasy vyhrál a s devíti body je na třetím místě. Pardubice si ale špatně rozhodně nevedou a 2 výhry ze tří zápasů je velmi slušné skóre a v tabulce obsadily místo páté s šesti body.

Pardubický Sokol se bude spoléhat hlavně na svého zkušeného odchovance Martina Zozuláka, který je třetí v tabulce kanadského bodování. V Tatranu je už dlouhodobě jasným střelcem Marek Vávra a obránci Sokola budou mít s tímto mužem, který své tkaničky zavazuje do nesmyslných uzlů, velký problém.

Statistiky brankářů:
    Jakub Levínský (3 Záp., 28 Zák., 87.50% Úsp. zák.)
    Jan Pipek (3 Záp., 19 Zák., 79.17% Úsp. zák.)

Tatran Střešovice:

3.

Marek Vávra (6 KB, 5+1)
    Michal Podhráský (6 KB, 1+5)
    Jakub Slavík (4 KB, 4+0)

Tomáš Kafka (3 Záp., 54 Zák., 90.00% Úsp. zák.)
    Michal Rebro (2 Záp., 18 Zák., 75.00% Úsp. zák.)

Úvodní sestava týmu Sokol Pardubice:
    Levínský – Raiter, Šťastný – Burian, Teichman, Zozulák

Úvodní sestava týmu Tatran Omlux Střešovice:
    Rebro – Dušek, Deutsch – Vávra M., Vávra T., Gruber

Hráči se pozdravili s fanoušky a za malý okamžik začínáme!

00:01

00:33
    Střelu Zozuláka zblokoval Riebauer.

01:18
    Podhráského střela taktéž zblokována.

02:02
    První menší zákrok si připisuje i Jakub Levínský.

02:18
    Střela Marka Deutsche letěla vysoko nad.

02:47
    Chybu Heřmanského nedokázal potrestat Burian.

03:43
    Střela Tomáše Vávry letěla těsně vedle branky.

04:10
    Pardubice zatím výborně forčekují.

04:58
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Burian vytáhl míček do středního pásma kde našel MARTINA ZOZULÁKA a ten se střelou do pravého dolního rohu nemýlil. Asistence: Burian

06:01
    Michal Podhráský střílí a Riebauer tečuje těsně vedle branky.

06:50
    Gruber se octl sám s míčkem sám před brankou, ke střele ho ale nepustily obránci.

07:53
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Velká chyba obránců Pardubic vede k vyrovnávací brance. ONDŘEJ RIEBAUER vystihl přihrávku jednoho z beků a trefil roh Levínského branky. Bez asistence

09:00
    Ivo Teichman tváří v tvář gólmanu netrefil branku. Tohle byla obrovská šance Pardubic!

09:57
    Lisa blokuje Heřmanského střelu z půlky hřiště.

10:33
    Jakub Burian vybojoval balónek na polovině soupeře, krásnou nahrávkou přes celou šířku hřiště našel volného ŠŤASTNÉHO a ten vstřelil branku. Asistence: Burian

11:39
    Heřmanský vyloučen za nedovolené bránění.

11:48
    Rebro chytil střelu Brychty ze standardní situace.

12:20
    Rebro opět úspěšný.

12:45
    Podhráský osvobozuje Tatran z pardubického tlaku.

13:20
    Ivo Teichman nevyzrál nad zatím skvěle chytajícím Rebrem.

13:30

13:43
    Jen co se Heřmanský vrátil z trestné lavice trestá jeho chybu FILIP BAHNÍK, a to střelou do pravého rohu. Asistence: Jirák

14:08
    Neuvěřitelné! Pardubice předvádí obrovský válec. Tento čtvrtý pardubický gól vstřelil znovu MARTIN ZOZULÁK, nahrával mu Burian, pro kterého je to již třetí asistence v tomto zápase. Asistence: Burian

15:09
    Krajcigr střelou z první minul Rebrovu branku.

15:40
    Pardubice výborně kouskují hru.

16:40
    Jiřího Kolíska před brankou zpacifikovali obránci.

17:17
    Michal Podhráský poslal v rohu přes mantinel Radka Formánka.

17:31
    Tatran přitvrzuje hru.

18:03
    Uvidíme trestné střílení, které pojede Milan Fridrich!

18:03
    Milan Fridrich s přehledem proměňuje trestné střílení. S Blafákem do bekhendu nemohl domácí brankář nic dělat. Bez asistence

19:30
    Tatran na konci třetiny tlačí Pardubice.

20:00

Pardubice působily v první třetině lepším dojmem, tlačily Tatran a z toho vyplynulo i skóre, které je po první třetině 4:2. Tři asistence si připsal Jakub Burian. Odehrálo se i jedno trestné střílení, které proměnil Milan Fridrich.

20:01

20:28
    Zazulák vystřelil velmi jedovatou střelu, kterou maskou vyrazil Rebro.

21:03
    Tatran se na chvíli usadil na polovině domácich.

21:50
    Po krásné přihrávce přes celou šířku hřiště netrefil branku Filip Bahník.

22:35
    Michal Podhráský vyhuzuje přes celé hřiště.

22:58
    Sice faulem, ale krásnou rybičkou zastavil pronikajícího domácího útočník Heřmanský.

23:10
    Radek Krajcigr trefuje střelou ze vzduchu břevno!

23:55
    Tatran se otřepal z prvního dějství a teď výborně brání.

24:35
    Akrobatickým zákrokem vychytal střelu Buriana Rebro.

25:20
    Pardubice nepřesné v rozehrávce.

25:58
    Podhráský minul střelou příklepem branku domácích.

26:56
    Pardubice tlačí hostující Tatran. Obrana zatím jejich pokusy likviduje.

27:30
    Deutsch ztrácí balónek na polovině soupeře.

28:03
    Pardubice nepřesně rozehrávají.

28:34
    Nepřesnou rozehrávku předvedl i Tatran. Jiří Kolísko ale nebezpečí branky zažehnal.

28:58
    Vávra střílel z bezprostřední blízkosti. Nakonec tam ale stihl dát Šťastný nohu a střelu zblokoval.

29:40
    Heřmanský trestuhodně ztratil míček na polovině hřiště. Ze samostatného úniku ale Krajcigr netrefil ani míček a Rebro si celou situaci pohlídal.

30:17
    Levínský likviduje Vávrův pokus s přehledem.

31:11
    Tatran začíná chybovat rozehrávkách na vlastní polovině.

31:40
    Šťastný z osobního souboje zlomil hůl.

32:15
    Lisa si krásně stáhl balónek a trefuje břevno!

32:30
    Prošlápnutý balónek. Pořadatelé ale pečlivě podali nový.

33:27
    Pardubice pokračují v aktivním forčekingu.

33:42
    Heřmanský střelou z poloviny hřiště minul.

34:10
    Bahníkovu zblokovanou střelu likviduje Rebro.

Dnešní utkání sleduje 836 diváků.

35:29
    Obránci Pardubic blokují tatranské pokusy,

35:47
    Na hřišti vidíme rozmíšku mezi Markem Vávrou a domácími obránci.

35:49
    Důležitá branka pro Tatran, kterou vstřelil MICHAL PODHRÁSKÝ, a to z poloviny hřiště po krásné přihrávce od Milana Fridricha. Asistence: Milan Fridrich

36:19
    Vyrovnávající branku Tatranu vstřelil po krásné kombinaci bratrů Vávrových Tomáš Vávra. Asistence: Marek Vávra

36:35
    Nahození střelce třetího gólu Michala Podhráského likviduje Levínský.

37:22
    Fridrichův průnik zastavili pardubičtí obránci.

38:09
    Dušek absolutně vyhořel na polovině hřiště, což potrestal Ondřej Vaculík. V souboji dva na golmana našel krásnou přihrávkou RADKA KRAJCIGRA, a ten se střelou do prázdé brány nemýlil.

39:30
    30 vteřin před koncem třetiny se po Šťastného přihrávce prosazuje MARTIN ZOZULÁK a připisuje si hattrick!

39:58
    Velká rána pro Pardubice. 2 vteřiny úřed koncem druhého dějství se prosazuje ONDŘEJ RIEBAUER. Asistence: Fridrich

39:58
    Za nesportovní chování vyloučen Tomáš Nushart.

40:00

Ve druhé třetině oba týmy začaly velmi opatrně a předváděly spíše defenzivní hru. To se ale změnilo na konci celého dějství, kdy padlo pět gólů. Tatran viditelně dotáhl pardubický náskok, ale Pardubice nemusí smutnit, jelikož pořád vedou, navíc si hattrick připsal Martin Zozulák. Stav po druhé třetině je 6:5 ve prospěch domácích.

40:01

40:16
    Burian střílí nad.

40:50
    Pardubice usazeny v obranném pásmu hostů.