Hattrick Brno – Litvínov 8:7 (kon.) | FBC Start98 – Královské Vinohrady 5:4 (2:1 po s.n.) | Svitavy – Kopřivnice 7:3 (kon.)
Česká Lípa – Pelhřimov 10:1 (kon.) | Znojmo – 1. FBK Rožnov p/R 8:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
FBC Start98
5:4 (0:3, 2:0, 2:1 - 0:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 28.09.2013, 18:00 • SH ZŠ Kunratice • 1. liga mužů

To je ode mne, už opravdu vše. Já se s Vámi loučím přeji Vám zbytek sobotního večera a někdy zase u onlajn přenosů napočtenou. (20:22:06)

Je za námi 2. kolo I.ligy mužu ve florbalu, ve kterém sice domácí Start98 po první třetině prohrával 0:3, přesto to, ale domácí nezabalili a nakonec dokázali vyrovnat minutu a půl před koncem základní hrací doby. Start98, ale měl v dnešním utkání štěstí a nakonec i dokázal zvítězit i v samostatných nájezdech, když rozhodující branku vsítil Ondřej Vavro.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Start98, když rozhodující nájezd proměnil ONDŘEJ VAVRO.

Linhart neproměnil 2:1

Jako další jde Linhart.

I druhý Svoboda (Start98) proměňuje. 2:1

Jako další jde stejnojmenovec Jan Svoboda za domácí.

64:11
    Zeidler se snažil zachytit rozehrávku Vinohrad. To se mu nepovedlo, ale Outrata se nenechal překvapit a chytá.

63:06
    Oba celky se zatím nikam neženou jelikož nechtějí chybovat. Tudíž se divácí v prodloužení příliš nebaví.

60:38
    Outrata nyní vychytal v samostatném úniku Gregora. Ten se doslova domácího brankáře lekl a míček mu ponechal.

Ondřej Boháč

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 26. Mucha (Volf), 29. Trčálek (Vavro), 53. Kropáček (Vavro), 59. Volf (Mucha), rozh. náj. Vavro. – 5. Králík (Linhart), 12. Králík (Linhart), 16. Votruba, 43. Mareš (Stuchlík)

FBC Start98: Outrata (Hudec) – Pražák, Volf, Kraus, Svoboda, Štyler, Chodl, Mucha, Zapadlo, Boubelík, Mareš, Dušek, Zeidler, Trčálek, Piňos, Hynek, Vavro, Procházka, Kropáček.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkoš (Buchta) – Kovařík, Pokorný, Mareš, Králík, Smutný, Rossi, Kytka, Raiter, Linhart, Gregor, Svoboda, Chvátal, Dolejš, Stuchlík, Záň, Lanc, Votruba, Houra.

Rozhodčí: František Pangerl a Jiří Šedivý