Vlašim – Pardubice 3:6 (kon.) | Plzeň – Karviná 3:1 (kon.) | Most – Třinec 5:1 (kon.)
Letohrad – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:3 (kon.) | Kladno – Kert Park Praha 2:3 (kon.)
HBC Most
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
HBC Enviform Třinec
Sobota 28.09.2013, 14:00 • ANS Most • CROSSDOCK Extraliga

Most byl v průběhu celého zápasu lepší, ale branky mu začaly padat až pět minut před koncem. Třinečtí koncovku zápasu vůbec nezvládli a odjíždějí z Mostu bez bodu. (16:18:16)

45:00

42:36
    Most právě vstřelil branku!
    Třinec je na ručník. JAN PLACHÝ proměňuje své sólo v další branku 5:1. Bez asistence.

41:47
    Třinec úplně vypadnul z konceptu. Další hrubku v obraně trestá ČESTMÍR BRUŠTÍK 4:1. Asistence: Ondřej Novák.

40:41
    Pentu se podařil odskok na dvě branky! JAN PLACHÝ dokázal proměnit Hulínovu přihrávku ve třetí branku 3:1. Asistence: Radek Hulín.

39:54
    ČESTMŔ BRUŠTÍK posílá domácí zhruba pět minut před koncem do vedení 2:1: .Asistence: Petr Čížek.

30:01

Ve druhé třetině branka nepadla, ale stále platí, že Most je lepším celkem.

30:00

15:01

Domácí Pento bylo v první třetině lepším celkem, hosté se prosazovali pouze v přesilovkách, přesto je skóre zatím nerozhodné.

15:00

9:02
    Třinec právě vstřelil branku!
    I hosté se dokázali prosadit z přesilovky. ROBERT DRÁBIK překonává Bréma v domácí brance 1:1. Asistence: Tomáš Konderla.

3:10
    Domácí využívají přesilovku. Na konci púěkné kombinační akce byl SLAVOMÍR ŠVANCAR 1:0. Asistence: Jan Plachý

Z utkání z technických důvodů přineseme jen změny stavu po jednotlivých třetinách. Děkujeme za pochopení.

00:01

5. kolo extraligy hokejbalu zavede do Mostu soupeře nejvzdálenějšího, HBC Enviform Třinec. Třinečtí jsou po neúplném čtvrtém kole v tabulce na 9. místě se ziskem 5 bodů. Na úvod soutěže dokázali zvítězit v Ústí 5:6 po sam. nájezdech, následovala domácí výhra s Kladnem, ale potom přišly dvě porážky, ve Vlašimi a doma s Plzní. Současné tabulkové postavení by pro Třinec zřejmě na konci soutěže bylo úspěchem.

Most, který byl před začátkem soutěže pasován na horkého kandidáta baráže, je zatím příjemným překvapením. Má odehrané pouze tři utkání, ale za to všechny vítězné. Po úvodní výhře doma s Plzní 2:0, uspělo Pento po sam. nájezdech v Jihlavě 2:3 a podobně se mu vedlo i proti loňskému finalistovi z Hradce Králové, kterého doma udolalo 2:1, opět po sam. nájezdech. Se sedmi body je Most v tabulce zatím pátý, na první Vlašim ale ztrácí pouze dva body, přičemž má odehráno o zápas méně. V utkání s Třincem budou chtít domácí borci jistě udržet svou neporazitelnost.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Jiří Rybář

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Švancar (Plachý), 40. Bruštík (Čížek), 41. Plachý (Hulín), 42. Bruštík (Novák), 43. Plachý – 10. Drábik (Konderla)

HBC Most: Brém (Soukup) – Čížek, Prokš, Koudelka, Chyba, Abrahám, Voženílek – Kypet, Bruštík, Novák – Hulín, Plachý, Švancar – Božek, Krajíček, Šafařík – Kopýtko
    HBC Enviform Třinec: Gabriel – Turoň, Myšun, Liboska, Palkovský, Goldmann – Samek, Szotkowski, Smolka – Toman, M. Říman, Drabík – Cieslar, D. Říman, Konderla

Rozhodčí: Gráca – Kovárník