K. Vary – Liberec 5:1 (kon.) | Slavia – Zlín 6:0 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 1:4 (kon.)
Sparta – Kladno 3:2 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 0:2 (kon.) | Litvínov – Třinec 1:3 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Na podruhé se už MAREK HOVORKA nemýlí a zvyšuje na zřejmě konečných 5:0! Na vzdálenější tyči ho našel pasem Martin Zaťovič. Asistence: Martin Zaťovič, Radim Bičánek.

59:29
    Hovorka se snažil doklepnout kotouč z úhlu do odkryté branky, trefuje pouze tyč!

58:59
    Filippi (LIB) si poslední minutu třetí třetiny odsedí na trestné lavici – hákování.

56:20
    Hunkes (LIB) je dalším hříšníkem. Dostává dvě minuty za "vysokou hůl."

55:17
    Hruška našel na druhé tyči Hovorku, který mohl zvýšit stav utkání. Melicherčík se ale bravurně přemístil a zhatil šance těchto dvou útočníků na připsání kanadských bodů.

53:12
    MARTIN ZAŤOVIČ zvyšuje vedení Energie o další branku! Našla ho přihrávka vyslána z obranné třetiny od Michala Gulašiho a Zaťovič pak neměl problém po položení Melicherčíka kotouč zavěsit přímo "pod víko!" Asistence: Michal Gulaši, Marek Hovorka.

39:25
    Liberec právě vstřelil branku!
    A hosté snižují! Po lehkovážnosti domácích, kteří se zřejmě viděli už v kabině se ke kotouči po nahrávce od Nedvěda dostal JAKUB VALSKÝ a prostřeluje z bezprostřední blízkosti domácího Závorku. Asistence: Petr Nedvěd, Pavel Zacha.

34:43
    Dušek (LIB) nabízí další dvě minuty přesilové hry pro domácí. 2 minuty -hákování.

33:21
    Dřina se vyplácí! O tom by teď mohl vyprávět DAVID ZUCKER. Kotouč si doslova vydřel za brankou Melicherčíka, odstavil dotírajícího beka, dostal se před branku a kotouč propasoval mezi betony za záda brankáře hostů. Bez asistence.

25:47
    Grman (KVA) útočným faulem vyrovnává počet hráčů na ledě – hákování.

25:21
    Na trestnou lavici usedá Čakajík (LIB) – držení protihráče.

09:56
    Tak tohle si Schwarz za rámeček rozhodně nedá! Po hrubé chybě brankáře hostí, kdy si Schwarz nerozuměl s vlastními obránci, se dostal k osamocenému kotouči PETR KOBLASA a ten bez problémů nasměroval kotouč do úplně prázdné branky. Asistence: Jiří Doležal.

08:32
    Balán si udělal kličku na středu, dostal se až před branku Schwarze a vystřelil. Brankář hostí kotouč nechytil, ale pouze vyrazil a následně si ho do své branky málem srazil Čakajík.

04:42
    MILAN KYTNÁR otevírá skóre dnešního utkání! Po zachycení kotouče za brankou si vybojoval prostor před brankou Schwarze a silou kotouč dotlačil až za jeho záda! Asistence: Stanislav Balán

Jaroslav Kubricht

Branky a nahrávky: 5. Kytnár (Balán), 10. Koblasa (Doležal), 34. Zucker, 54. Zaťovič (Gulaši, Hovorka), 60. Hovorka (Zaťovič, Bičánek) – 40. Valský (Nedvěd, Zacha)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Grman, Drtina J., Šmach, Gulaši, Parýzek – Zaťovič, Hruška, Hovorka – Doležal, Vlach, Koblasa – Dlouhý, Kverka, Zucker – Kytnár, Balán, Flek – Tomeček.
    Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Melicherčík) – Derner, Hunkes, Čakajík, Voráček, Výtisk, Kolmann, Říha – Valský, Nedvěd, Zacha – Bulíř, Filippi, Pospíšil – Jass, Bulík, Bartek – Víšek, Vampola, Dušek.

Rozhodčí: Šindler, Turčan – Pešek, Jelínek