Mladá Boleslav – Most 8:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:0 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Beroun 1:3 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 2:0 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 8:2 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 30.09.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

59:27
    Jihlava hrála znovu v šesti a je tu jedinečná možnost pro Motor rozhodnout. Ještě se bude hrát 33 vteřin. Na trestné lavici už sedí Marek Prokš.

50:19
    Petr Mocek (JIH) – 2 minuty za nedovolené bránění. A domácí kotel si žádá gól...

47:58
    Petr Šachl (CEB) – 2 minuty za podražení. Krátce před polovinou třetí části má Dukla k dispozici početní výhodu.

33:54
    Jiří Dobrovolný (JIH) – 2 minuty za vysokou hůl. Síly na ledě se na 41 vteřin vyrovnají, pak začne přesilovka Jihočechů.

32:35
    Petr Šachl (CEB) – 2 minuty za vysokou hůl. Domácí se budou muset znovu bránit nebezpečným přesilovkám Dukly.

29:59
    David Kuchejda (CEB) – 2 minuty za podražení. Jihlava bude hrát 18 vteřin pět na tři.

28:17
    Jiří Bárta (CEB) – 2 minuty za hákování. Bárta hasil vzniklý požár, když zmařil šanci Čachotského.

24:11
    Michal Velecký (JIH) – 2 minuty za sekání. Další přesilovka pro Jihočechy.

19:45
    Lukáš Krupka (JIH) – 2 minuty za krosček. Druhá přesilovka Jihočechů bude v první části trvat jen patnáct vteřin.

16:43
    Václav Skuhravý (CEB) – 2 minuty za podražení. Hosté si zahrají druhou početní výhodu.

05:43
    Adam Přibyl (CEB) – 2 minuty za podražení. Početní výhodu si zahrají i hosté.

03:13
    Jihlava hrála v šesti a je tu první přesilovka pro Motor. Trest odsedí Roman Mikeš.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 61. Melka (Kotalík, Novák)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – J. Novák, Prokop, Posmyk, Kříž, Chmelíř, Vráblík – Kotalík, Melka, Vaniš – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Bárta, Skuhravý, Třetina – Ferebauer, Přibyl, E. Turek – Mavrojanidis.
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Rittich) – Mocek, Dobrovolný, Jaroš, Zadražil, Kaláb, Kotvan, Stebih – Čachotský, Zeman, Seman – Hubáček, Důras, Prokš – Kuřítko, Velecký, Mikeš – Kadlec, Krupka.

Rozhodčí: Schmejkal, Wurtherle – Šperl, Zika