Bouchardová – Rybáriková 2:0 (kon.) | Šafářová – Kanepiová 2:0 (kon.)
0
3 3
Pondělí 30.09.2013, 15:55WTA Peking - China Open (tvrdý povrch)

Tímto se s vámi loučí David Motloch a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:30:07)

Ve druhém kole si tak Lucie Šafářová připisuje vítězství v poměru 6:3, 6:3 nad estonskou tenistkou Kanepiovou. Přestože zápas trval hodinu a 39 minut, česká tenistka se příliš nenadřela. Potíže mohly přijít především v druhém setu, kde si hned ze začátku nechala vzít servis, jenže zaváhání dokázala hned napravit a stejně jako v prvním setu nepovolila soupeřce více, než tři gemy.

Konec zápasu

6:3
    Jenže i tento servis Kanepiové Lucka Šafářová získává ve svůj prospěch a vítězným úderem končí tento zápas!

40-30
    Jakoby Estonka neměla co ztratit a proto teď zahrála vítězný forhend s naprostou chladnokrevností. Lucka se jen dívala.

40-15
    A Lucka má nyní k dispozici dva mečboly, když forhend soupeřky skončil pár čísel za základní čárou.

5:3
    Kanepiová opět zahnala soupeřku hned po returnu do obrany, ale připsala si další nevynucenou chybu a právě v tomto aspektu hry dnes výrazně zaostává.

40-15
    Šafářová prokázala rychlé nohy a z nepříjemné pozice se dokázala dostat zpět do hry. Kanepiová se poté vyhodila do autu.

30-15
    Lucka přiriskovala druhý servis a to se jí nakonec vymstilo, připsala si dvojchybu.

30-0
    Skvělý první servis Šafářové.

15-0
    Lucka se dostává do vedení v tomto gemu, když aut Kanepiové na její žádost potvrdilo video.

4:3
    Konec přestávky, podávat bude Lucie Šafářová.

4:3
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:3
    Jenže jí to není nic platné, protože si připisuje už osmou dvojchybu v tomto zápase!

40-30
    Šafářová jen nevěřícně kouká, co nyní její soupeřka dokázala vrátit do kurtu. Neuvěřitelně rychlé nohy dostaly Kanepiovou do útoku, kde si připsala vítězný úder na čáru.