Petra Kvitová
Petra Kvitová (9)
2
2 6 6
Úterý 01.10.2013, 11:25 • Moon Court, Peking, Čína • WTA Peking - China Open (tvrdý povrch)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:21:03)

Ve třetím kole skvěle obsazeného turnaje v čínském Pekingu se Petra Kvitová utká s pátou nasazenou a světovou šestkou, Italkou Sarou Erraniovou, která si postup zajistila vítězstvím nad Japonkou Misaki Doiovou (84. WTA).

Petra Kvitová nezačala dnešní duel vůbec dobře, často kazila a působila poměrně odevzdaným dojmem. Ale již v koncovce prohraného prvního setu naznačila zlepšení, které poté v plné kráse předvedla v dalších dvou setech, kdy soupeřku jasně přehrávala, k čemuž jí dopomohla i sama Lepčenková. Ta totiž začala hodně kazit a Petře Kvitové tak cestu do dalšího kola sama usnadnila.

Konec zápasu

0:6
    Ano, za hodinu a padesát minut vítězí Petra Kvitová 2:6, 6:3 a 6:0 a po totálně marném prvním setu jsme byli v dalším průběhu svědky "obrozené" Kvitové, která dokonce ve třetím setu nadělila soupeřce nepopulárního "kanára"!

40-A
    Mečbol číslo dvě pro Petru Kvitovou.

40-40
    Kvitová returnuje z druhého servisu soupeřky pouze do autu, shoda.

30-40
    Ale nyní tu již ten mečbol konečně je, po hodině a devětačtyřiceti minutách, za stavu 5:0 ve třetím setu!