Michalovce – Topoľčany 6:2 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Prievidza 7:1 (kon.)
SR 18 – Detva 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 2:4 (kon.)
HC Prešov 07
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 02.10.2013, 17:00 • ICE Aréna • 1. liga (SR)

57:14
    Domáci Tomčák ide na 2 minúty na trestnú lavicu za podrazenie. Prešovu to dosť komplikuje šance na vyrovnanie.

54:14
    Tlak domácich pokračuje, ďalšie vylúčenie hostí, tentokrát si ide posedieť Ištoci za podrazenie.

50:56
    Faul na Knapa, ktorý šiel do pásma je potrestaný 2 minútami. Na trestnú lavicu ide Vartovník. Prešovský výhoda.

36:56
    Prešov bude hrať v oslabení. Príliš veľa hráčov na ľade.

30:23
    Vylúčenie Spišskej Novej Vsi, Rojkovič ide na 2 minúty sedieť za napadnutie.

22:14
    Malina ide na trestnú. Presilovka hostí.

14:15
    Na ľade ostal ležať Findura po tvrdom hite, ktorý si odsedí Ivančo a ešte k tomu si pripisuje 10 minút. Trest – napadnutie zozadu.

13:40
    Hostia si vytvárajú mierny tlak a z toho plynie aj vylúčenie Tahotného za sekanie, ktorý si pripisuje aj 10 minút za vulgarizmy...

5:18
    Spišská ide na trestnú za príliš veľa hráčov na ľade. Prešov ma výhodu 5 na 3.

4:13
    Podrazenie Cvengroša v útočnom pásme domácich je potrestané 2 minútami. Prešov si zahrá presilovku.

Lukáš Rusňák

Branky a nahrávky: 7. Guntáš (Malina, Krempaský) – 8. Ištoci (Koky), 34. Giľák (Gurčík), 58. Cútt (Rojkovič)

HC Prešov 07: Marton (Kmeť) – Tartaľ (C), Ivančo, Guntáš, Malina, Ružička, Tomko, Komloš – Knap, Prokop (A), Kivader – Renčok, Sabol (A), Kohutiar – Fusek, Tomčák, Tahotný – Krempaský, Chalupa, Petroc
    HK Spišská Nová Ves: Smik (Gavalier) – Rojkovič, Vartovník (A), Gurčík (A), Cvengroš, Džerenga, Horváth – Findura (C), Cútt, Ihnaťo – Wesselenyi, Koky, Hamrák – Hamráček, Giľák, Lapšanský – Išotci, Mach, Lesňák

Rozhodčí: Orolin – Bednár, Šoltés