Břeclav – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Technika Brno – Přerov 5:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 3:2 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 4:6 (kon.) | Děčín – Nymburk 2:3 (po pr.) | Sokolov – Klášterec nO 3:1 (kon.)
Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Tábor – Řisuty 9:2 (kon.) | Klatovy – Mor. Budějovice 3:5 (kon.)
Vrchlabí – Pelhřimov 3:4 (kon.) | Milevsko – Kolín 2:10 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Orlová – Opava 4:3 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Frýdek-M. 10:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Středa 02.10.2013, 18:002. liga skupina Západ

59:46
    Baník právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky Klášterce se trefuje a definitivně tak rozhoduje TOMÁŠ ROHAN – 3:1.

59:35
    Klášterec bez Damaška v bráně v 6 lidech – power – play.

55:32
    Marek Jáchym (Klášterec) – 2 minuty za hákování.

53:57
    Další faul. Roman Pražák (HC Klášterec) – 2 minuty za hru vysokou holí.

51:59
    Petr Štrach (Klášterec) – 2 minuty za podražení.

50:18
    Klášterec nastřeluje tyč.

49:42
    Tomáš Sýkora (Sokolov) – 2+10 OT za zásah do oblasti hlavy a krku.

47:16
    Petr Miklovič (Klášterec) – 2 minuty za držení proti hráče.

46:33
    Danko Deveri (Klášterec) – 2 minuty za hru vysokou holí.

45:38
    Klášterec právě vstřelil branku!
    A Klášterec toho využívá! Po přihrávce Libora Řepíka se prosazuje MAREK JÁCHYM 2:1.

44:10
    Šik vyhazoval a byl při tom faulován. Danko Deveri (Klášterec) – 2 minuty za nedovolené bránění.

42:48
    Tomáš Rohan (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

41:29
    Miroslav Kuncl (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

40:40
    DOMINIK VANĚK zvyšuje na 2:0. Asistence: Adam Schusser, Ladislav Boušek.

38:22
    Tomáš Sýkora (Sokolov) – 2 minuty za sekání + 2 minuty za hrubost. Klášterec tak má výhodu přesilové hry.

38:22
    Martin Diviš (Klášterec) – 2 minuty za hrubost.

38:11
    Kubka šikovně podržel kotouč přihrál Sýkorovi a ten následně ani nadvakrát z dorážky nepřekonal Damaška. Ihned poté se hráč Klášterce vrhl na Sýkoru, strhla se šarvátka a bude se vylučovat.

36:02
    Habal přivádí k šílenství Romana Pražáka, jenž si na něm při sólovém nájezdu doslova vylámal zuby.

30:28
    Ondřej Mašek (Klášterec) – 2 minuty za vysokou hůl.

28:19
    Boušek šikovně tečoval Švecovu výzvu, ale ani tak Damaška nepřekonal.

27:07
    Petr Kabeláč (Klášterec) – 2 minuty za držení protihráče + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Menší trest odsedí Lukáš Matějka.

25:52
    Sýkora se po návratu z trestné lavice dostal do gólové šance, ale trefuje jen rameno Damaška.

24:19
    Vojtěch Šik (Sokolov) – 2 minuty za hru vysokou holí. Klášterec má více než minutu výhodu přesilovky 5 na 3.

23:45
    Hráčská lavice Sokolova se provinila špatným střídáním, což odhalil čárový Maloušek. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tomáš Sýkora.

20:50
    TOMÁŠ SÝKORA dostává Sokolov do vedení 1:0! Asistence: Marek Švec, Martin Rohan.

17:26
    Zbytečný útočný faul Petra Račanského (Sokolov) – 2 minuty za sekání.

12:18
    Peter Horváth (Klášterec) – 2 minuty za nedovolené bránění.

06:35
    Útočná formace Dobřemysl, Sýkora, Švec nyní řádně zatopila defenzívě Klášterce, Damašek však Klášterec drží .

02:34
    Habal betonem výtečně vychytal Jáchyma, který nevyužil své dobré palební pozice.

Na čarách mu budou pomáhat zkušený matador Petr Fiala ze Sokolova a další nováček v II. lize Bohuslav Maloušek z K. Varů (původem z Hodonína, kam nechává všechny pozdravovat)

Utkání bude rozhodovat jako hlavní Jakub Valenta z Plzně jenž ve II. lize zažívá premiérovou sezónu.

Zápas začne trochu později, jelikož při rozbruslení došlo k vysklení plexiskla.

Největší osobnosti Klášterce jsou: stálice v brance Pavel DAMAŠEK (1978), obránci Petr ŠTRACH (1983) a Jakub LOUČKA (1986), v útoku řádí talent Danko DEVERI (1992) – (Třebíč, Chomutov, Kadaň) a dále nalezneme i tradiční opory Libor ŘEPÍK (1984), Roman PRAŽÁK (1984), Petr MIKLOVIČ (1989), Martin KALINOVIČ (1989).

Za Baník i nadále nastupuje obránce Miroslav Kuncl, kterého v Klášterci dobře znají.

Dres Klášterce obléká několik hráčů, jenž prošli Sokolovem, obránce Miroslav Koblitz, útočník Roman Pražák (který původně před touto sezónou ukončil aktivní činnost), obránce Petr Štrach (navlékl dres Klášterce místo Sokolova z pracovních důvodů), a Marek Váňa jenž je odchovancem Baníku (a přes několik působišť v nižších soutěžích HC M.Lázně, HC Březová 07, HC Stadion Cheb) si již za Klášterec odehrál pár zápasů ve II lize (ten se však v utkání neobjeví ze zdravotních důvodů – operace).

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 21. Sýkora (Švec, M. Rohan), 41. Vaněk (Schusser, Boušek), 60. T. Rohan – 46. Jáchym (Řepík)

HC Baník Sokolov: 92 Habal (2 Hruška) – 33 M. Rohan, 4 Kubka, 55 Schusser, 19 Tomeček, 9 Ruprecht, 27 Šik, 26 Kuncl – 20 T. Sýkora, 36 Dobřemysl (C), 87 Švec, 81 Boušek (A), 21 T. Rohan, 23 Vaněk, 15 Říha, 7 Račanský, 8 Kašpar (A), 6 Petrov. Trenéři: Rulík, Michna.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: 2 Damašek (3 Kornar) – 16 Loučka (C), 20 Mašek, 23 Štrach (A), 7 Žižka, 24 Pokorný, 19 Horváth, 6 Koblitz – 22 Řepík (A), 12 Jáchym, 11 Pražák, 21 Bečvář, 15 Miklovič, 9 Deveri, 13 Kabeláč, 8 Diviš, 14 Matějka. Trenér: Jager.

Rozhodčí: Valenta – Fiala, Maloušek