SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (1:1)
FK Baník Most 1909
Středa 02.10.2013, 14:00 • SCM Mladé • Celostátní liga staršího dorostu

Utkání starších dorostů Dynama České Budějovice a Baníku Most je za námi. Zápas nabídl bojovný fotbal a dvě branky, oba týmy se snažili, ale ani jeden si nedokázal vytvořit výraznější převahu, i když větší aktivita byla na straně domácích. První branka padla již v osmé minutě, kdy se míč odrazil od hostujícího Hynka za záda bezmocného Coufala. Budějovice srovnaly ve 31.minutě gólem Martina Helda, který uklízel míč do odkryté branky. Ve druhé půli mělo Dynamo dvě slušné šance, ale při obou akcích se hráčům nepovedlo přesně zakončit a výsledná remíza 1-1 je zřejmě adekvátní k obrazu hry. (16:00:44)

90+1
    Budějovice se tlačí do zakončení, času jim už moc nezbývá.

90
    Sudí nastaví dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Zícha, přichází Tureček.

89
    Prudkou přihrávku na malé vápno vyslal Pasecký, Schertler míč jen těsně minul.

88
    Horák svou přihrávkou na hranici pokutového území nikoho v černobílém dresu nenašel.

87
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, pokud jeden s týmů nevymyslí něco navíc, rozhodující branky se asi nedočkáme.

84
    Na druhé straně potáhl míč Vávra, Bohó se ke střele nedostal a výslednou střelu Koudelky brankář snadno chytá.

83
    Obrovskou šanci zahodil střídající Pasecký! Naběhl si do uličky a dostal přesnou přihrávku, vybíhajícího Jusku sice obstřelil, ale s ním i celou branku. Budějovice mohly rozhodnout!

83
    Po delší době se osmělují také hosté. Dlouho na polovině Budějovic ale nevydrželi.

81
    Budějovický Havel se pokusil o střelu přes hlavu a jeho pěkný pokus Juska efektním skokem k zemi kryje. Hezká fotbalová situace.

81
    Další rohový kop pro Dynamo. Vybojoval jej Lukáš Bálek.

80
    Nakonec jejich akce končí nepřesnou přihrávkou na pravé křídlo.

79
    Budějovice obléhají velké vápno soupeře, nic z toho zatím nevytěžili.

77
    Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Hynek, přichází Kopta.

76
    Útočník Schertler ukázal svou přednost! Dobíhal prudkou přihrávku za obranu, ale v zakončení selhal. Jeho střela o metr a kus minula vzdálenější tyč.

75
    Schertler vyslal k Juskově bráně velmi slabou střelu. Brankář Juska ji snadno chytá.

74
    Horák jen těsně nedoběhl přihrávku za obranu. Mostecký brankář byl u balonu dřív.