18:35 (6:20)
HK Slovan Duslo Šaľa
Pátek 04.10.2013, 18:00 • Športová hala, Modra • Interliga ženy

Je dobojované!
    V druhom polčase boli domáce Senčanky síce o niečo úspešnejšie ako v polčase prvom, no napokon im to na odvrátenie prehry nestačilo. Šalianske hádzanárky si počas prvého polčasu vytvorili kľúčový náskok, ktorý napokon dokázali navýšiť ešte o tri góly.

Duslo Šaľa si teda na svoje konto pripisuje už štvrtú výhru v rade a dva body, zatiaľčo Senčanky ostávajú bez bodu a majú na svojom konte už štyri prehry v rade.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch hádzanárskej ligy WHIL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:20:21)

60
    Konec zápasu. (18:35)

60
    Demajová nekompromisne pálila zo značky sedemmetrového hodu a napokon bola úspešná. (18:35) (18:35)

59
    Demajová sa snažila zakončovať zo stredu, no napokon bola neúspešná, keďže ju senecká defenzíva zastavila. (18:34) (18:34)

59
    Senecké hráčky sú pri lopte na útočnej polovici palubovky, no zatiaľ sa im nedarí nájsť ten správny recept na pozornú šaliansku defenzívu. (18:34) (18:34)

58
    Hádzanárky Šale sú pri lopte a snažia sa niečo vymyslieť, no domáce hráčky sa zatiaľ bránia veľmi dobre a ešte chcú prekvapiť gólmanku Haládikovú. (18:34) (18:34)

57
    Z ľavého krídla tentokrát pálila hosťujúca Tlučková a jej delovka bola napokon úspešná. (18:34) (18:34)

56
    Kodajová pálila z hranice hosťujúceho bránkoviska a svojou delovkou prekonala bezmocnú gólmanku Haládikovú. (18:33) (18:33)

56
    Domáca Kupkovičová sa dostala do dobrej šance na ľavom krídle, no napokon nedokázala trafiť bránu! (17:33) (17:33)

55
    Hosťujúca Tlučková sa dobre uvoľnila na ľavom krídle a napokon dokázala prekonať seneckú gólmanku. (17:33) (17:33)

55
    Z ľavého krídla pálila Štetáková, ktorá bez problémov prekonala bezmocnú gólmanku Haládikovú. (17:32) (17:32)

54
    Šalianske hádzanárky sa snažili nadvakrát presadiť z pravého krídla, no napokon sa im nepodarilo uspieť. (16:32) (16:32)

54
    Súkenníková napriahla svoju pravačku na pravom krídle a napokon svojou delovkou prekonala gólmanku Bonovú. (16:32) (16:32)

53
    Kupkovičová sa veľmi dobre uvoľnila na ľavom krídle a dokázala zneškodniť bezmocnú šaliansku gólmanku. (16:31) (16:31)

52
    Po nevydarenej útočnej akcii Senca sa k lopte v protiútoku dostala Demajová, ktorá zvyšuje náskok Šale. (15:31) (15:31)

51
    Kodajová preverila hosťujúcu gólmanku dobrou strelou z centrálnej časti a napokon bola úspešnejšia. (15:30) (15:30)

51
    Hosťujúca gólmanka Haládiková predviedla skvelý zákrok pravou rukou po delovkoe od Gálikovej z centrálnej časti! (14:30) (14:30)

50
    Hosťujúca Katarína Pócsiková nekompromisne pálila z pravého krídla a bola úspešná. (14:30) (14:30)

49
    Domáca Štetáková bola v súboji o loptu nekompromisne zložená k palubovke na šalianskej polovici ihriska. Po krátkom ošetrení sa však senecká hráčka dokázala pozviechať. (14:29) (14:29)

Hledáme zpravodaje pro tým ŠKP Piccard Senec. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým HK Slovan Duslo Šaľa. Více informací zde.

ŠKP Piccard Senec: Bonová (Ladicsová) – Štetáková, Gáliková, Kodajová, Tučnovičová, Kupkovičová, Štetíková
    HK Slovan Duslo Šaľa: Krebs (31. Haládiková) – Súkenníková, Pócsiková, Trochtová, Bizíková, Demajová, Szarková, Bujnochová, Tlučková, Tulipánová

Rozhodčí: Varga – Volentics