Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 2:3 (kon.) | Calgary – Vancouver 4:5 (po pr.)
Winnipeg Jets
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Anaheim Ducks
Pondělí 07.10.2013, 02:00 • MTS Centre • NHL

54:29
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Tak to je kuriozita! Domácí obránce Bogosian při změně směru spadl za vlastní brankou a předložil tak osamocenému CORYEMU PERRYMU, který měl sám před brankou lehkou práci – 2:3. Bez asistence

39:56
    Čtyři vteřiny před koncem třetiny je vyrovnáno. Střelu z vrcholu kruhu těsně před Pavelcem tečuje ANDREW COGLIANO a znovu vyrovnává skóre dnešního utkání – 2:2. Asistence: Daniel Winnik, Saku Koivu.

16:17
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Branka přichází na druhé straně! Kapitán domácího týmu v rychlém přečíslení nahrával přes celou útočnou třetinu na Wheelera, který branku Fastha netrefil. Ke kotouči se tak znovu dostal ANDREW LADD a svojí druhou brankou v utkání posílá svůj tým do vedení – 2:1. Asistence: Blake Wheeler.

10:16
    Přichází velmi rychlá odpověď! Domácí sice prohráli vhazování v útočné třetině, ale následně se dostali k puku. Kotouč se dostal na modrou čáru, odkud okamžitě přišla střela. S tou si Pavelec dokázal poradit, ale s následnou dorážkou MATHIEUA PERRAULTA už ne – 1:1! Asistence: Ben Lovejoy, Dustin Penner.

09:06
    Tak to byla velmi krátká přesilová hra! Na světelné tabuli se u domácího týmu rozsvěcuje jednička. Domácí se usadili v útočném pásmu, z vrcholu kruhu se jim podařilo vystřelit a následně perfektně tečovat před brankou. Autorem téhle krásné teče je ANDREW LADD, který otevírá skóre dnešního utkání – 1:0! Asistence: Tobias Enstrom.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 10. Ladd (Enstrom), 17. Ladd (Wheeler) – 11. Perreault (Lovejoy, Penner), 40. Cogliano (Winnik, Koivu), 55. Perry

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enstrom, Byfuglien, Bogosian, Clitsome, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Kane, Scheifele, Setoguchi – Frolík, Jokinen, Tangradi – Thornburn, Slater, Wright
    Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) – Fowler, Beauchemin, Vatanen, Allen, Lovejoy, Fistric – Perry, Getzflaf, Penner – Selanne, Perreault, Silfverberg – Winnik, Koivu, Cogliano – Palmieri, Bonino, Beleskey

Rozhodčí: Pollock, Skilliter – Cameron, Galloway

Diváci: 15004