Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 2:3 (kon.) | Calgary – Vancouver 4:5 (po pr.)
Calgary Flames
4:5 (1:1, 1:0, 2:3 - 0:1)
Vancouver Canucks
Pondělí 07.10.2013, 02:15 • Scotiabank Saddledome, Calgary, AB • NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji pěkný start do nového týdne! (04:55:51)

3. SHANE MONAHAN (CAL) 1+0

Vyrovnané utkání nakonec muselo rozhodnout až prodloužení, v němž se prosadil Mike Santorelli a přeci jen zajistil kosatkám export dvou bodů z tohoto utkání.

63:17
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Dnes již podruhé se prosazuje MIKE SANTORELLI, když tečuje pokus Bieksy a zajišťuje tak kosatkám bodík navíc! Asistence: Kevin Bieksa, Ryan Stanton.

60:19
    Backhandový pokus Daniela Sedina končí na chráničích MacDonalda.

60:01

Třetí třetina nabídla hokej plný zvratů, domácí nejprve zvýšili svůj náskok na rozdíl svou branek, hostům se ale během deseti minut povedlo výsledek třemi góly dokonale otočit a už se pomalu radovali ze zisku dvou bodů, když devatenáct vteřin před koncem třetího dějství vystřelil domácím minimálně bod David Jones. Prodloužení tohoto utkání začne za malou chvíli.

60:00

59:41
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácím hra bez brankáře nakonec vyšla, devatenáct vteřin před závěrečnou sirénou se trefil DAVID JONES a jistojistě dnes uvidíme prodloužení! Asistence: Jiří Hudler, TJ Brodie.

59:10
    Stempniakovu sraženou střelu drží Lack ve své výstroji.

59:14
    MacDonald zůstává na střídačce, domácí to zkusí se šesti hráči v poli!

59:00
    Přesně minut zbývá do konce prozatím posledního dějství, Baertschi trefuje pouze Lacka.

58:50
    Wideman rovněž míjí, domácím rychle utíká čas.

57:22
    Neúspěšný byl na druhé straně Higgins, kotouč letí mimo branku Calgary.

56:39
    Hráči Calgary to ale ještě nebalí a správným příkladem jde kapitán Giordano, ale ani tento jeho pokus nekončí za Lackovými zády.

56:06
    Skvělý obrat předvádějí ve třetí periodě hráči Vancouveru, do vedení je posílá DALE WEISE a za deset minut je to rázem ze skóre 1:3 stav 4:3! Asistence: Brad Richardson, Dan Hamhuis.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 15. Giordano (Jones, Glencross), 32. Backlund (Galiardi, Hudler), 42. Monahan (Stempniak, O´Brien), 60. Jones (Hudler, Brodie) – 5. Booth (Garrison, Edler), 46. Hansen (Sedin D.), 50. Santorelli (Sedin H., Higgins), 57. Weise (Richardson, Hamhuis), 64. Santorelli (Bieksa, Stanton)

Calgary Flames: MacDonald (Ramo) – Brodie, Giordano (C) – Wideman, Russell – Butler, O´Brien – Glencross (A), Colborne, Jones – Hudler, Backlund, Galiardi – Baertschi, Monahan, Stempniak – Bouma, Street.
    Vancouver Canucks: Lack (Luongo) – Hamhuis, Bieksa (A) – Edler, Garrison – Tanev, Stanton – Sedin D., Sedin H. (C), Hansen – Booth, Kesler (A), Higgins – Weise, Richardson, Santorelli – Sestito, Dalpe, Weber.

Rozhodčí: Kimmerly, O´Halloran – Vaughan, Sharrers