Plíšková – Schiavoneová 0:2 (kon.) | Koukalová – Vögeleová 1:2 (kon.)
7 5 0
Stefanie Vögeleová
2
5 7 6
Pondělí 07.10.2013, 18:37WTA Linec - Upper Austria Ladies Linz (krytý tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek večera. Na počtenou. (21:03:02)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec lépe zvládla Stefanie Vögeleová, která porazila Klára Zakopalovou 2:1 na sety a postoupila do druhého kola.

První set byl velmi vyrovnaný. K vidění bylo několik brejků, ale nakonec vše zvládla lépe česká hráčka, která první sadu vyhrála 7:5 a zápas měla skvěle rozehraný.

Ve druhém setu na kurtu dominovala Stefanie Vögeleová, která vedle už 5:2, jenže pak Zakopalová zabrala a srovnala na 5:5. Pak si ale česká hráčka neudržela své podání a nakonec druhý set prohrála 5:7.

Ve třetím setu na kurtu dominovala Stefanie Vögeleová, která nedovolila české hráčce ani gem a zaslouženě postoupila do druhého kola.

Konec zápasu

0:6
    Klára Zakopalová pokazila jednoduchý úder a tento vyrovnaný zápas tedy nakonec vyhrává Stefanie Vögeleová.

40-A
    Stefanie Vögeleová má druhý mečbol!

40-40
    Klára Zakopalová ještě bojuje a po skvělém forhendu srovnává, shoda.

30-40
    Po chybě z bekhendu má Stefanie Vögeleová mečbol!

30-30
    Po další chybě Zakopalové putuje fiftýn na konto švýcarské tenistky.

30-15
    Další výměnu vyhrála česká tenistka, která kralovala u sítě.

15-15
    Po skvělém returnu odehrála Zakopalová míček jen do sítě.

15-0
    Klára Zakopalová začala bodem přímo z podání.

0:5
    Konec přestávky, podávat bude Klára Zakopalová.

0:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

0:5
    Česká tenistka pokazila další úder a švýcarskou hráčku dělí jeden gem od vítězství. Uvidíme, zda s tímto nepříznivým výsledkem Zakopalová ještě něco udělá.