HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
CSKA Rudá armáda Moskva
Středa 09.10.2013, 18:00MHL

Utkání skončilo, tři body nakonec bere Energie. Za zmínku ještě stojí branka, kterou vstřelil Kovalevskij, a také potyčka, do které po skončení utkání pustili hráči obou týmů. Z domácích to byl Harkabus, za hosty se pral Ivan Kaštanov. Nutno podotknou, že domácí borec vyhrál. Na shledanou u dalších utkání. (19:55:01)

60:00

59:54
    Jakub Flek inkasoval zásah do kolena! Musí být ošetřován, ale troufám si tvrdit, že není úplně v pořádku!

59:27
    Rusové v pěti!

59:10
    Vojtěch Tomeček vyhazuje.

58:00
    Hlášeny poslední dvě minuty třetí periody, a tedy i celého utkání.

57:27
    Hosté míří do čtyř! To je ovšem špatná zpráva pro Moskevský celek.Alexandr Šarov (RAR). Zdržování hry.

57:10
    Alexandr Timirjov a jeho bekhendový pokus! Honzík vyráží betonem.

55:48
    Nepřesná rozehrávka hostí, další zakázané uvolnění.

55:00
    Posledních pět minut utkání.

54:41
    Karlovy Vary se ubránili, Jan Škvor je na ledě.

53:27
    Jak jsem předpokládal, z utkání se stalo veliké drama. Teď na chvíli se kotouč dostal pryč z obraného pásma energetiků, Rusové se ale hned tlačí zpět.

52:41
    Další špatná zpráva pro Energii, vyloučen je Jan Škvor (KVA – vražení na hrazení.

51:22
    Rudá armáda vstřelila branku!
    Rudá Armáda se dostává na dostřel! Arťom Blažijevskij krásně našel před bránou volného KIRILLA KOVALEVSKIJHO, který vstřelil branku! Asistence: Arťom Blažijevskij.

50:51
    Při dalším pokusu o přechod do útočného pásma se Moskva dostává do postavení mimo hru.

50:00
    Přesně deset minut do konce utkání, Rudá Armáda se snaží vyrovnat.

49:05
    Tomeček se pěkně uvolnil, ke střele se nedostal.

48:20
    Až nyní je pískáno postavení mimo hru.

47:05
    Hraje se již delší dobu bez přerušení, rozhodčí ponechává hře volnější průběh.

46:00
    Karlovy Vary hrají v plném počtu.

45:30
    Podlubošnovu dorážku má David Honzík.

44:00
    Vyloučen Denis Šimek (KVA). Zdržování hry, vyhození kotouče mimo hrací plochu.

43:50
    Karnauchov inkasoval tvrdou ránu, zůstává ležet, po chvíli se však zvedá. Je očividně v pořádku.

43:00
    Ondřej Beránek si vyjel spoza brány, Treťjaka nepřekonal. Jeho bekhendový pokus končí na betonech vnuka slavného hráče.

42:29
    Zakázané uvolnění.

42:00
    Domácí zakládají ve vlastní třetině útok.

41:01
    Vhazování v útočném pásmu Rudé Armády.

40:01

Ve druhé části byly k vidění dva góly, prosadili se domácí Bezúch a Vachutka. Rusové se snažili dát gól, jenomže se jim to nepodařilo. Poslední třetina začíná za 14 minut, tedy zhruba v 19:25.

40:00

39:20
    Andrej Kuzmenko po parádní přihrávce netrefuje prázdnou klec Davida Honzíka!

38:25
    Dvořák se zapojuje do hry, na obou stranách se hraje v šesti.

37:43
    Vary se dostaly do útočného pásma, ovšem je pískáno postavení mimo hru.

36:45
    Rudá Armáda v plném počtu.

36:21
    Tomáš Dvořák (KVA) přerušuje přesilovku svého týmu. Inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

36:07
    Moskva vyhazuje.

34:40
    Daniel Vachutka byl podražen, Jevgenij Voronkov (RAR) si jde dnes již podruhé sednout. Dvě minuty za podražení.

33:38
    Rusové zoufale touží vstřelit branku! Jegor Ogijenko opravdu tvrdě vypálil od modré čáry, brankář Honzík inkasuje zásah do masky!

32:38
    Harkabus pálí, mimo.

31:31
    Zakázané uvolnění hostí.

30:33
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarská aktivita má výsledky! TOMÁŠ HARKABUS, který nastupuje i za domácí A-Team, po asistenci Martina Kohouta zvyšuje! Asistence: Martin Kohout.

29:16
    Energie se zdá nyní býti o něco málo aktivnějším týmem.

28:52
    Bezúchova střela je tečována obrannou hostí, touš končí v ochranné síti.

28:16
    Jak už bylo zmíněno, hraje se pohledný hokej.

26:50
    Kohout si narazil s Bezúchem, první jmenovaný šikovně tečoval Bezúchovo přihrávku, brankář hostí vyráží.

26:20
    Rudá Armáda je kompletní.

25:58
    Další dobrý pokus, tentokrát v podání Vojtěcha Tomečka.

25:22
    Tvrdá střela Tomáše Kvapila od modré čáry, Treťjak má kotouč ve své lapačce.

24:09
    A je tu možnost navýšit stav skóre! Vyloučen Andrej Světlakov (RAR).

23:31
    Energie se prosazuje jako první! Přesilovou hru využívá JURAJ BEZÚCH, který v předbrankovém prostoru dorazil střelu Tomáše Dvořáka. Karlovy Vary se dostávají do vedení! Asistence: Tomáš Dvořák.

23:14
    David Troška dorážel, Treťjak pozorný.

22:39
    Energie má problémy vůbec přejet vlastní modrou čáru.

21:52
    Vyloučen Georgij Makkajev (RAR).

20:37
    Rudá Armáda zřejmě zahazuje ofenzivu u Stalingradu, hosté vstupují aktivně do třetiny.

20:01

Prví část je minulostí, stav utkání: 0:0. Vyložených gólovek k vidění mnoho nebylo, až na Kohoutův pokus, řekl bych. Utkání je divácky atraktivní, v hledišti panuje dobrá atmosféra. Trofuám si tvrdit, že v dnešním souboji mezi Energií a Rudou Armádou bude ještě rozhodně na co koukat. Po úpravě ledu se bude samozřejmě pokračovat, zhruba za 12 minut.

20:00

19:05
    Postavení mimo hru, vhazování ve středním pásmu.

18:28
    Minuta a třicet dva sekund do konce úvodní periody.

17:32
    Hra se po dlouhé době přesouvá na druhou stranu, k Davidu Honzíkovi.

17:06
    Opět tedy branka nepadla, stav utkání je stále 0:0.

16:35
    Martin Kohout byl na konci krásné kombinace, jeho střela ale byla pravděpodobně zablokována některým domácím hráčem!

15:19
    Po chybě v útočném pásmu se hosté dostali k puku, naštěstí je zachránil Jakub Flek, který vložil do pokusu o přihrávku svoji hůl!

14:29
    Karlovy Vary budou hrát druhou přesilovou hru. Na hanbu jde zpytovat své svědomí Jevgenij Voronkov (RAR).

13:36
    Po dlouhé době je tu opět přerušení hry. Rozehrávka domácího Dvořáka končí fouknutím do píšťalky čárového sudího – zakázané uvolnění.

12:54
    Jakub Flek přestřeluje brankovou konstrukci.

11:11
    Mírná převaha na straně Rudé Armády.

10:30
    Střídání na obou stranách, Energie kompletní.

09:38
    Jevgenij Voronkov pálil těsně nad ledem, Honzíkovi ale nic nebránilo ve výhledu.

09:05
    Něco přes minutu do konce trestu, Vary se opět osvobozují.

08:30
    Puk se hned po buly dostává do středního pásma.

08:11
    Je odpískán zákrok, který dle mého soudu nebyl faul. Tomáš Dvořák (KVA) dostává dvě minuty za podražení.

07:30
    Hosté z východu jsou v plném počtu.

06:06
    Chyba mohla stát karlovarské draho! Rudá Armáda se dostala do přečíslení, naneštěstí pro ní, a naštěstí pro domácí zastavil hosty offside.

05:41
    Energie usazená v útočném pásmu.

05:21
    První vyloučení v dnešním zápasu! Na trestnou lavici odchází pykat Ivan Silajev (RAR), menší trest sekání.

04:47
    David Honzík, brankář domácích, má kotouč ve své moci. Vhazování po jeho levé ruce, v obranném pásmu Energie.

03:44
    Zatím je k vidění divácky poměrně atraktivní utkání, divák, který dnes do KV Arény přišel, rozhodně nemá čeho litovat.

02:25
    Domácí šli dva na jednoho, Táborského přihrávka byla ale nepřesná.

01:16
    Tomáš Dvořák nerozehrává podle svých představ, pískáno je zakázané uvolnění.

00:50
    David Gríger a Martin Kohout si hned na začátku vytvářejí solidní příležitosti, Treťjak je však pozorný.

00:10
    Úvodní buly na holích domácích borců.

00:01

Pan Holý přidává vtipnou anekdotu o tom, jak se mu nikdy nepodařilo vstřelit gól brankáři Treťjakovi, a prosím domácí hráče, aby se o to dnes nejméně třikrát pokusili.

Čestnou buly přichází vhodit pan Karel Holý, bývalý vynikající hráč.

Zní hymny obou států. tedy ruská i česká národní píseň. Krásná to podívaná.

Obě mužstva jsou nyní na rozbruslení. Do začátku střetnutí zbývá něco málo přes 25 minut.

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Fečo) – Kvapil, Škvor, Dvořák, Kečkeš, Šimek, Troška, Bahounek – Flek, Vrána, Tomeček. Harkabus, Gríger, Kohout, Bezúch, Gorčík, Vachutka, Beránek, Táborský, Krliš

CSKA Rudá armáda Moskva: Treťjak (Šupinskij) – Ogijenko, Makkajev, Mjačev, Voronkov, Vorobjov, Ogurcov, Blažijevskij – Prochorov, Kovalevskij, Masljuk, Silajev, Karnauchov, Šiksatdarov, Mamin, Kaštanov, Šarov, Světlakov, Timirjov, Podlubošnov, Kuzmenko

Rozhodčí: Děmura – Brejcha, Suchánek.

Dobrý den z Karlových Varů. Dnes je na programu utkání mládežnické hokejové ligy, domácí Energie se utká s Rudou Armádou. Rudá Armáda je Moskevský tým, jehož A-mužstvo je slavný klub CSKA, jehož odchovancem je například Alexandr Ovečkin. Karlovarští mladíci si z poslední cesty na východě odvezli celkem tři body, za jednu výhru a jednu prohru. Hráči z ruského hlavního města jsou v centrální divizi na druhém místě, vary o dvě příčky níž. Kdo dnes zvítězí, to se dozvíme v 18 hodin v KV Aréně.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 24. Bezúch (Dvořák), 31. Harkabus (Kohout) – 52. Kovalevskij (Blažijevskij)

Rozhodčí: Děmura – Brejcha, Suchánek