Tango Brno – Rádio Krokodýl Brno 5:3 (kon.) | Balticflora Teplice – Chrudim 4:3 (kon.) | Vysoké Mýto – Benago Praha 1:2 (kon.)
Slavia – Interobal Plzeň 5:2 (kon.) | Sparta – Kladno 1:1 (kon.) | Hradec Králové – Helas Brno 4:3 (kon.)
Sparta Praha
1:1 (1:1)
SAT-AN fight club Kladno
Pátek 11.10.2013, 20:30 • Arena Sparta (Podvinný mlýn, Praha 8) • 1. Futsal liga

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (22:22:27)

Utkání 5. kola Chance futsal ligy mezi Spartou a Kladnem skončilo nerozhodně 1:1. Zatímco v první půli byli o něco lepší hosté, kteří měli i několik stoprocentních šancí, především úvod druhé půle poté patřil Spartě. Ale ani ta velké šance neproměnila. Na obou stranách tak vynikli především brankáři, na Podvinném mlýně se tak zrodila zasloužená remíza 1:1.

A utkání nakonec končí stejným výsledkem jako první poločas, tedy 1:1.

40
    Kladno brání nerozhodný výsledek, do konce již zbývá jen 30 sekund.

39
    Opět se hraje.

39
    Sparťané si berou oddechový čas. Do konce zbývá minuta a 14 sekund.

39
    Stejskal se na chvíli ocitl volný ve vápně Kladna, ale Pleyer míč odkopl.

39
    Minutu a půl před koncem si Kladno připisuje pátý faul.

38
    Frič nastřeloval z vápna míč na bránu, Vozár opět předvedl pěkný zákrok.

37
    A teď měl Petr Junek velkou šanci. Dokázal přetlačit Srkala, ale z ideální střelecké pozice na středu vápna poslal míč mimo bránu!

37
    Junek teď jednu takovou ztrátu mohl využít, ale Vozár opět včas vyběhl a šanci zmařil.

36
    Spartě se nedaří navázat na tlak z první poloviny druhého poločasu, domácí hráči se sice ženou do útoku, ale hodně kazí.

35
    Domácí kapitán Dlouhý zastavil nadějný protiútok vedený Chrobákem faulem a vidí žlutou kartu.

34
    Pleyer s Vašákem si akci zopakovali z druhé strany. Před Vašákem tentokráte všas zasáhl Šnídl.

33
    Kladno trochu ožilo, po pěkné akci dával Pleyer před bránu na Vašáka. Ten by už mohl zakončovat do prázdné brány, jenže se včas vrátil Holeček a míč zakopl.

32
    Konečný poslal přes celé hřiště přesný míč na hlavu Junka, ale kapitán Kladna přesně nezamířil.

32
    Müller připravil dobrou střeleckou pozici pro Chrobáka, ale ten jen nechal vyniknout domácího brankáře Vozára.

30
    Snad první kladenskou střelu v druhém poločase poslal Vašák vysoko nad bránu Sparty.