Arménie – Bulharsko 2:1 (kon.) | Litva – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Sev. Irsko 2:0 (kon.)
Chorvatsko – Belgie 1:2 (kon.) | Moldavsko – San Marino 3:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Kazachstán 1:1 (kon.)
Malta – Česko 1:4 (kon.) | Ukrajina – Polsko 1:0 (kon.) | Bosna – Lichtenštejnsko 4:1 (kon.)
Dánsko – Itálie 2:2 (kon.) | Nizozemsko – Maďarsko 8:1 (kon.) | Andorra – Rumunsko 0:4 (kon.)
Albánie – Švýcarsko 1:2 (kon.) | Lucembursko – Rusko 0:4 (kon.) | Estonsko – Turecko 0:2 (kon.)
Německo – Irsko 3:0 (kon.) | Švédsko – Rakousko 2:1 (kon.) | Slovinsko – Norsko 3:0 (kon.)
Řecko – Slovensko 1:0 (kon.) | Island – Kypr 2:0 (kon.) | Wales – S. Makedonie 1:0 (kon.)
Anglie – Černá Hora 4:1 (kon.) | Portugalsko – Izrael 1:1 (kon.) | Španělsko – Bělorusko 2:1 (kon.)
Estonsko
0:2 (0:1)
Turecko
Pátek 11.10.2013, 20:30 • Lillekula Stadium, Tallin • Kvalifikace MS (Evropa)

Skončilo nám utkání Kvalifikace ME 2014, skupiny D, mezi domácím Estonskem a hostujícím Tureckem. Skončilo zaslouženým vítězství hostí 2:0. O branky Turecka se postaral ve 22. minutě Bulut a ve 47. minutě Yilmaz. Hosté potvrdili roli favorita dnešního utkání a zaslouženě si připisují tři body do tabulky. (22:27:11)

90+3
    Zřejmě probíhají poslední vteřiny, ve kterých se již nic nezmění na vítězství Turecka.

90+2
    Je před námi poslední minuta zápasu a není pochyb o vítězství Turecka. Domácí Estonci se už ani nesnaží zaútočit.

90+1
    Kruglov ve zmatku odkopl míč do zámezí a domácí tak přišli opět o balón.

90
    Rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby tři minuty.

89
    Hosté jsou stále na balónu. Estonci se k němu skoro nedostávají.

88
    Další nebezpečná rána vypálená na domácí branku. Pareiko musel vytáhnout jeden ze svých výborných zákroků.

87
    Hosté využívají poslední možnost ke střídání. Ze hřiště odchází kapitán týmu Turan. Adin ho nahrazuje.

86
    Domácí Vunk opět fauluje a Turecko je stále u míče.

85
    Sahan chtěl vyslat uličkou Buluta do šance, ovšem Turecký útočník to nečekal a míč skončil až u Pareika.

83
    Turecký tým střídá podruhé. Do kabin se odebírá Tore. Na jeho místo nastupuje Potuk.

82
    Inan fauloval Vassiljeva. To bylo na žlutou kartu, ovšem rozhodčí je jiného názoru.

80
    Krásná Zenjovova rána končí jen lehce mimo branku Pareika.

79
    Turecko poprvé střídá. Střelec druhého góla Yilmaz je stažen. Na jeho místo nastupuje Sahan.

78
    Domácí šli sice dopředu, ale po nepřesné přihrávce se dostali hosté do protiútoku, který se také díky nepřesnostem nezdařil.

76
    Estonci měli možnost rohového kopu, který rozehrál Vassiljev a Vunk se snažil o zakončení. Nakonec míč skončil v rukou Demirela, který celou akci ukončil.

75
    Domácí dnes střídají naposledy. Do sprch odchází Ojamaa. Na hřiště vběhl čerstvý Puri.

73
    Turci se dostali po pěkné kombinaci k zakončení. Ovšem Pareiko neměl moc práce, jelikož střela z kopaček Yilmaze nebyla vůbec razantní.