Šaľa – Trnava B 1:2 (kon.) | Šamorín – Dubnica 0:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 5:2 (kon.)
Podbrezová – Prešov 3:0 (kon.) | Michalovce – R. Sobota 3:1 (kon.)
Partizán Bardejov
5:2 (0:2)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 12.10.2013, 14:30 • Partizán Bardejov (Bardejov) • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:30.

Dobrý deň. Vítame vás pri sledovaní zápasu 13. kola II. ligy, kde na seba narzia Partizán Bardejov a MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Do roli favorita určite patrí domáci Bardejov, ktorý okupuje tretiu priečku v tabuľke s 23 bodmi so skóre 14:7. Liptovskému Mikulášu patrí posledná priečka. Na konte majú 4 body za štyri remízy, čiže v tejto sezóne ešte nevyhrali a v posledných piatich zápasoch prehrali. Ozdobou domáceho tímu je 6 gólový strelec Azevedo, ktorý je na druhom mieste v tabuľke strelcov.

Prajeme vám príjemný športový zážitok.

Úvodné zostavy:

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Andraščík, Berecký, Staš, Kica – Dzurík, L.Zapotoka(K) – Grohoľ, Dyjan Carlos De Azevedo, Petráš – Andrić.
    Náhradníci: Molčan – J.Zapotoka, Cuprišin, Hanuščák, Kuhajdík, Pisarík.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Macík – Kucharčík, Latiak(K), Staš, Brčák, Fuják, Milunović, Moravčík, Balluch,Hoferica, Trnovský.
    Náhradníci: Glončák, Revaj, Angelovič, Lišivka, Korytko.

Rozhodca: Anton Ihring – Juraj Lieskovský, Dušan Petríček..

Výkop budú mať hostia z Liptovského Mikuláša.

1
    Stretnutie práve začalo.

2
    Hostia loptu dlho neudržali a domáci vysokým pressingom loptu získavajú.

4
    Teraz pekná akcia na pravej strane. Hlavný účinkujúci Dyjan,Grohoľ a Balluch, posledný menovaný loptu odkokopuje na roh. Roh zahral Dyjan ale loptu nikto nezasiahol a pokračuje dobíjanie šestnástky hostí.

6
    Na ľavej strane bol faulovaní Dragan Andrić a získava štandardnú situáciu pre domácich.

7
    Loptu do šestnástky poslal starý známy exekútor štandardných situácii Dyjan a na jeho loptu si najvyššie vyskočil Berecký a poslal loptu len tesne nad brvno Macíkovej brány.

8
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Tak toto bol frajer na záver. VLADIMÍR FUJÁK z 20 metrov vypálil technickú strelu a jeho lopta od brvna sa odráža za bránkovú čiaru.

12
    L.Zapotoka zachytil prihrávku hostí a hneď ako loptu skrotil vysúval dopredu Andrića, ktorý ešte pätičkou loptu pritukol Dyjanovi a ten sa snažil technickou strelou z hranice šestnástky obstrelil všetko čomu stalo v ceste, ale jeho pokus skončil hneď na začiatku, keď trafil pred ním stojaceho Latiak.

14
    Na pána rozhodcu neplatí, že kto silnejšie skričí bol faulovaní. Andraščík telom odstavil Ballucha a rozbieha akciu domácich.

16
    Balluch pri autovej čiare skopol Grohoľa. Lopta na kopačkách Bardejova.

18
    Teraz pekné akcie aj na jednej aj na druhej strane, najprv Liptovský Mikuláš na jeden dotyk sa dostal až do šestnástky Bardejova ale tak zlyhal na dobrom zákroku Staša. Na druhej strane okamžitý protiútok potiahol Andrić, ktorý poslal loptu na ľavú stranu, kde bol voľný Petráš a ten si zasekol Kucharčíka a okamžite strieľal k prednej žrdi ale trafil len bočnú sieť.

20
    V 20.minúte vystrašil Macíka štipľavou delovkou Dyjan ale Macík to vyrazil na roh, ktorý Dyjan zahral okamžite na Grohoľa, ktorý váhal zo strelou z prvej a nakoniec o loptu aj prišiel.

24
    Andrić teraz peknou kľučkou prešiel cez Latiaka a ten to nezniesol a skopol ho.

25
    Na zemi z nezistených príčin ostal ležať strelec gólu Fuják.

25
    Ale už je na nohách a v hre sa pokračuje.

27
    Hostia pozorne bránia a Bardejov do ničoho nepustia.

30
    Dzurík založil akciu, ktorú zakončil práve on. Dzurík bol úplne sám v šestnástke hostí a rybičkou zakončil okolo pravej žrde.

32
    Balluch s Fujákom si na hranici šestnástky narazili loptu a prvý menovaný sa po výbornom prituknuti Fujáka ocitol pred Čikošom ale trafil len do neho.

35
    Staš vysunul dopredu Andraščíka, ktorého za cenu žltej karty zastavil kapitán hostí a keďže už jednu žltú kartu mal, rozhodca ho posiela osprchovať sa.

37
    MARKO MILUNOVIĆ zobral loptu nevýraznému Grohoľovi a potom čo prešiel cez všetkých obrancov ako cez kužele strieľa druhý gól.

42
    Tento zápas vôbec nehovorí o tabuľkovom postavení týchto tímov. Posledný Liptovský Mikuláš si robí dobrý deň z tretieho Bardejova a to ma o hráča menej.

43
    Na polovici Liptovského Mikuláša sú všetci hráči okrem Čikoša, ktorý stojí v bráne domácich.

45
    Teraz Bardejovu vyšla akcia po pravej strane, ktorú zakončil po centri Andrić tesne nad brvno.

Prvý polčas skončil.

V Bardejove skončil prvý polčas. Hráči Bardejova asi ešte ostali sedieť v šatni, lebo tento výkon, ktorý predviedli v prvom polčase je ich najhorší výkon v tejto sezóne. Hostia pozorne brania svoje vápno a vyrážajú do protiútokov čo im zatiaľ prináša svoje ovocie. Myslím, že v šatni domácich sa bude zvyšovať hlas, no uvidíme,že či to prinesie svoje ovocie.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Ešte počas polčasu došlo k dvojitému striedanie domácich.
    Z ihriska odišiel Grohoľ a prišiel J.Zapotoka a tak isto odišiel aj Andraščík a prišiel Hanuščák.

48
    Bardejov dal gól!
    Po skrumáži v šestnástky padol gól, no zatiaľ neviem kto ho dal, keďže ani samotní hráči nevedeli,že padol gól. Nakoniec strelcom je JÁN DZURÍK, ktorý sa posledný dotkol lopty, predtým než vošla do brány.

49
    JÁN ZAPOTOKA krásnym volejom vyrovnáva na 2:2.

53
    Žltú kartu dostava Brčák (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

54
    Striedajúci JÁN ZAPOTOKA v rozmedzí 7 minút dvoma krásnymi volejmi otáča skóre. Tréner domácich je kúzelník.

55
    Bardejov vybehol na súpera a rozmedzí 7 minút otočil nepriaznivé skóre, takže kúzelník Kica poslal žolíkov na ihrisko a vyprázdnil žalúdky svojim hráčom.

60
    J.Zapotoka je pri chutí, keď na ľavej strane o loptu obral Trnovského a mohol isť sám s Andrićom na osamoteného Kucharčíka ale Zapotoka loptu neposlal rozbehnutému Andrićovi ale rovno na kopačky Kucharčíkovi.

63
    Kucharčík skopol Dyjana a dostáva žltú kartu. Následný priamy kop Staš poslal do Tople.

64
    Tak toto je polčas z ríše snov. DYJAN CARLOS DE AZEVEDO dorazil krásne načasovaný center Petráša. Dyjan nám predviedol salto po góle.

66
    J.Zapotoka prešiel sám cez 5 hráčov, ktorý stali pri sebe ako oblepený z páskou ale to Janovi nezabránilo vystreliť ale hattrick nedal a DYJAN CARLOS DE AZEVEDO jeho strelu volejom dorazil.

67
    L.Zapotoka išiel polovicu ihriska sám na brankára ale trafil iba mimo.

70
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Trnovský, prichádza Revaj.
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Fuják, prichádza Angelovič.

72
    V prvom ofsajde zápasu sa ocitol Petráš.

74
    J.Zapotoka vysunul krásnou uličkou Petráša, ktorý bol jasne faulovaní brankárom ale rozhodca ostal nemí, no Petráš ešte loptu stihol poslať pod nohy Macíkovi a loptu na poslednú chvíľu vykopol z čiary Kucharčík.

75
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Andrić, prichádza Cuprišin.

76
    Dnešné stretnutie sleduje 554 divákov.

78
    J.Zapotoka presunul hru na Hanuščáka, ktorý si loptu vymenil s Dyjanom a ten takým strieľaním centrom buď hľadal na zadnej žrdi Cuprišina alebo snažil sa zavŕšiť svoj hattrick.

80
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza Glončák.

82
    Balluch nakopol do hlavy Dzuríka, ktorý takmer dal gól kvôli tomu, ale Macík zareagoval reflexívne a vyrazil loptu na roh.

84
    Dyjanov roh sa odrazil takmer na volej J.Zapotoka ale ten to už teraz nevyskúšal. Je tu šanca pre Liptovský Mikuláš.

85
    Séria troch faulov domácich, Liptovský každým faulom bližšie k bráne Čikoša.

86
    Milunovič napriahol z 20 metrov, no ale tejto strele chýbala presnosť.

88
    Bardejovské tiki-taka.

90
    Po riadnom hracom čase sa bude hrať ešte 2 minúty.

Zápas dvoch polčasov. Kúzelník Kica poslal na ihrisko žolíka J.Zapotoku, ktorý konečne predviehol výkon aký sa od neho očakáva, dva góly dal a jeden pripravil. Hostia svoj výkon z prvého polčasu nechali v šatni a pykali zato. Strelec prvého gólu ostáva naďalej neznámy.

Strelcom prvého gólu nakoniec sa stáva Ján Dzurík. (16:40:14)

Jakub Šoth

Branky: 48. Dzurík, 49. J.Zapotoka, 54. J.Zapotoka, 64. Dyjan, 66. Dyjan – 8. Fujak, 37. Milunović

Karty:   24. Latiak (LMI), 53. Brčák (LMI), 63. Kucharčík (LMI)   35. Latiak (LMI)

Rozhodčí: Anton Ihring – Juraj Lieskovský, Dušan Petríček.