Královo Pole – Karviná 29:26 (kon.) | Lovosice – Zubří 36:31 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
36:31 (19:11)
HC ROBE Zubří
Sobota 12.10.2013, 17:00Chance Extraliga mužů

Lovosice nakonec potvrdily výborný výkon z prvního poločasu a udržely vedení. Nakonec vítězí o pět branek 36:31 a zůstávají na prvním místě tabulky se skvělou bilancí jedné porážky a šesti výher v řadě. (18:35:39)

60
    Konec zápasu. (36:31)

60
    V závěru utkání Lovosice drží pětigólový náskok, Zubří se ale dokázalo vrátit do zápasu a domácím jejich pozici trochu stížit. (36:31) (36:31)

45
    Ve druhém poločase házenkáři Zubří zlepšili svou hru a výraznou ztrátu lehce dohnali. Patnáct minut před koncem utkání prohrávají už jen o šest branek. (26:20) (26:20)

31
    Začal druhý poločas. (18:11)

Omlouváme se za technické problémy s dnešním přenosem. Po poločase vedou domácí házenkáři nad Zubří 19:11.

30
    První poločas skončil. (4:2)

5
    Hosté ale záhy snížili zásluhou Třeštíka. (4:2) (4:2)

4
    A znovu Motl byl na správném místě a střelou o tyč se prosadil. (4:1) (4:1)

4
    Poté, co hosté neproměnili svůj útok se Lovosicím povedl rychlý kontr a navýšili své vedení. (3:1) (3:1)

3
    Domácí hráči se ale dostali znovu do vedení, po rychlé akci zaznamenal branku Motl. (2:1) (2:1)

2
    Házenkáři Zubří ale po delší kombinaci také skórovali, je tedy srovnáno. (1:1) (1:1)

1
    Domácí se v úvodu dostali do vedení zásluhou přesnéhu zásahu Klimta. (1:0) (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Hráči obou týmů jsou již na palubovce, za okamžik utkání začne.

HK .A.S.A. Město Lovosice: Šálek, Adamík – Motl, Hes, Semerád, Chroustovský, Klimt, Landa, Berka, Jelínek, Miko, Krahulík, Jonáš

HC Gumárny Zubří: Pšenica, Janků – Pšenica, Šlachta, Douda, Přikryl, Trifunovič, Třeštík, Randýsek, Šustáček, Bechný, Václav, Zahradníček, Dědek, Mičkal.

V 7. kole házenkářské extraligy se hráči Lovosic představí na domácí palubovce proti Zubří v pozici lídra celé soutěže!

Severočeši sice prohráli úvodní duel v Brně, potom si ale připsali hned šňůru pěti výher v řadě. Výsledek? Lovosice se vyhřívají na čelé celé extraligy.

"Můžeme konstatovat, že jsme velmi dobře odstartovali. A pokud nebudeme doma ztrácet jako loni, kdy jsme na své palubovce prošustrovali neuvěřitelných 14 bodů, můžeme pomýšlet na medailové umístění," řekl médiím lovosický sportovní ředitel Vojtěch Srba.

V roli soupeře přijíždí na lovosickou palubovku házenkáři Zubří. Ti zaznamenali horší vstup do sezóny, po šesti odehraných zápasech jsou až na desátém místě. Kvalita kádru Zubří ale určitě sahá na lepší umístění, a proto Lovosice nečeká nic snadného.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.