Bnej Herclija – Michalovce 28:40 (kon.) | Jičín – Skjern 21:38 (kon.)
HBC Medipoint Jičín
21:38 (10:22)
Skjern Handbold
Sobota 12.10.2013, 20:20European League

V prvním zápase 2. kola EHF CUPU zvítězili hráči Skjernu na jičínské palubovce vysoko 21:38. Odveta je na programu příští neděli 20. října. (21:48:55)

60
    Konec zápasu. (21:38)

Poslední branku zápasu vsítil z pivota technickou střelou Fredrik Borm. (21:38) (21:38)

60
    Josef Klačo uvolnil na šestce Lukáše Rychnu a ten ještě koriguje skóre zápasu. (21:37) (21:37)

60
    Z pravé spojky se prosadil minutu před koncem Alexander Nielsen. (20:37) (20:37)

59
    A je to opět Michal Kvasnička, který se prosadil po rychlé akci Jičína. (20:36) (20:36)

58
    Josef Klačo výborně uvolnil na levém křídle Michala Kvasničku a ten snižuje. (19:36) (19:36)

56
    Nařízenou sedmičku proměnil Lasse Miikkelsen. (18:36) (18:36)

56
    V polovině 56. minuty se z pivota prosazuje svou 4. brankou v zápase Jiří Drbohlav. (18:35) (18:35)

54
    Úspěšný zákrok si připisuje na druhé straně také David Machalický. (17:35) (17:35)

53
    Radek Král sedmičku neproměnil. (17:35) (17:35)

53
    Lukáš Rychna shodil na Jiřího Drbohlava, ten byl faulován při střelbě. (17:35) (17:35)

53
    Další rychlý protiútok Skjernu zakončuje Morten Christensen Balling. (17:35) (17:35)

52
    V krátké době si připsal tři výborné zákroky brankář Laursen Kristoffer Ladegaard. (17:34) (17:34)

50
    Tentokrát se z devíti metrů dokázal prosadit Alexander Nielsen. (17:34) (17:34)

49
    Další branku a snížení na 17:33 zaznamenal Jiří Drbohlav. (17:33) (17:33)

48
    Míč se dostal na levé křídlo k Lukáši Rychnovi a ten si věděl rady, jak prostřelit brankáře hostů. (16:33) (16:33)

47
    O 33. branku Skjernu se zasloužil pivot s číslem 5 Fredrik Borm. (15:33) (15:33)