BC Oostende
90:83 (27:17, 46:39, 65:59)
ERA Basketball Nymburk
Středa 16.10.2013, 20:30 • Sleuyter Arena, Oostende • Eurocup

Je dobojováno. Nymburk se v úvodním utkání nového ročníku Eurocupu utkal s belgickým mistrem Telenet Oostende, který na své palubovce nakonec uhájil vedení, i když Nymburk ve čtvrté čtvrtině i vedl, tak nakonec domácí svojí výhru uhájil a začal tak nový ročník vítězně. Nymburk bude moci napravit dnešní utkání už příští středu, kdy doma vyzve v rámci Eurocupu Cibonu Záhřeb. (22:12:18)

40:00
    Konec zápasu. (90:83)

39:40
    Nymburk se dostal k tlaku, ale nedaří se. (90:83) (90:83)

39:01
    Poslední minuta utkání, je to o sedm bodů. (90:83) (90:83)

38:30
    Už jen necelé dvě minuty chybí do konce utkání. Nymburk se zkouší ještě dotáhnout. (90:82) (90:82)

37:20
    Nymburští sice trefují koš za dva body, ale to samé se daří vzápětí i domácím. (88:76) (88:76)

36:50
    Sedmibodová šňůra domácích asi definitivně rozhoduje utkání! (86:74) (86:74)

35:28
    Skóre se pohybuje směrem nahoru, i když se Nymburku povedlo stáhnout náskok na rozdíl pěti bodů. (79:74) (79:74)

34:50
    Oostende se díky pokusu za tři body vrací znovu do náskoku šesti bodů jako před začátkem poslední desetiminutovky. (76:70) (76:70)

34:40
    Poslední čtvrtina je zatím hodně vyrovnaná. DOmácí se dostali do vedení o tři koše. (73:70) (73:70)

32:30
    Máme srovnáno. (70:70) (70:70)

31:52
    Trojka Nymburka a český šampion poprvé vede! (65:68) (65:68)

31:25
    Šest bodů v řadě na začátku čtvrté čtvrtiny přináší srovnání! (65:65) (65:65)

31:05
    Skvěle! Nymburk snižuje na rozdíl pouhých dvou bodů! (65:63) (65:63)

30:10
    Nymburk začíná skvěle a hned se daří hostům skórovat za dva body. (65:61) (65:61)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (65:59)

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (65:59)

29:10
    V závěru třetí čtvrtiny ještě přichází jeden koš na každé straně. Domácí se trefují za tři body. (65:59) (65:59)

28:40
    Nymburská série znovu pokračovala, ale i domácí kontrují dalším košem. (60:52) (62:57)