DHK Baník Most
26:19 (12:7)
SHK Veselí n.M.
Pátek 18.10.2013, 18:00 • Sportovní hala Most • Interliga ženy

Domácí hráčky si dnes připíší do tabulky další dva body a i po 6 kolech zůstávají neporažené a bez ztráty bodu. Silný tým Severočešek tak zůstane i nadále v čele tabulky. (19:32:06)

60
    Konec zápasu. (26:19)

60
    Se sirénou ještě prostřeluje Zvoničovou Weisenbilderová. (26:19) (26:19)

60
    Hvosťalová se deset vteřin před sirénou protáhla na brankoviště a zřejmě uzavírá skóre. (25:19) (25:19)

60
    Martinková si seběhla na střední spojku, podívala se na postavení Zvoničové v brance a přesně trefila volný prostor pod víkem jihomoravské brankařky. (25:18) (25:18)

60
    Jandásková vyloučen na 2 minuty, Veselí dohraje utkání v početní nevýhodě. (24:18) (24:18)

59
    Z pravé spojky se přes kvalitní obranu od Martinkové prosazuje Slováková o levou tyč. (24:18) (24:18)

59
    Třetí a také poslední time-out pro lavičku hostujících hráček. Stav je už sice více než rozhodnutý, ale Panenky bojují až do posledních vteřin. (24:17) (24:17)

58
    Martinková z pravé spojky bleskově odpovídá na branku ukrajinské spojky v barvách Veselí. (24:17) (24:17)

57
    Vinyatynska opět koriguje stav střelou z levé spojky. (23:17) (23:17)

57
    Třetí dvouminutový trest pro Tomečkou znamená červenou kartu, ani ona dnes utkání nedohraje. (23:16) (23:16)

56
    Dvořáková z pravého křídla více méně pečetí jasnou výhru domácího celku. (23:16) (23:16)

56
    Martinková se prosazuje ze své typické pozice, střední spojky a vysoký výskok přes bloky z velké dálky. (22:16) (22:16)

55
    Vinyatynska zůstala sama na pivotu a překonala pohodlně Bezpalcovou. (21:16) (21:16)

54
    Fleková dokázala střet ustát a hraje dále, ale s její spoluhráčkou Bačíkovou to vypadá hůře, drží se za koleno a je odnášena z palubovky, vysoce pravděpodobně již dnes dohrála! (21:15) (21:15)

54
    Nešťastný moment pro Panenky, při bránění Růčkové se teď bolestivě srazili koleny dvě hráčky a pro Růčkovou tak nebyl žádný problém tváří v tvář překonat střelou o zem Zvoničovou. (21:15) (21:15)

53
    Vysloužilová K. teď oslabuje Černé anděly, když se nechala možná trošku zbytečně vyloučit na dvě minuty. (20:15) (20:15)

53
    Růčková dokázala utéct všem hráčkám Veselí a sama před Zvoničovou se dobře zorientovala a dokázala jí přehodit. (20:15) (20:15)

52
    Time-out pro Panenky. trenér Kumpán si uvědomuje, že Jihomoravankám neúprosně utíká čas, a tak má Veselí posledních pár minut něco se stavem ještě udělat. Domácí tým pravděpodobně pošle na poslední minuty to nejlepší co má mostecká lavička k dispozici. (19:15) (19:15)