Toronto – Anaheim 4:2 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 4:5 (po pr.) | Columbus – New Jersey 4:1 (kon.)
Montreal – Edmonton 3:4 (kon.) | Florida – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Washington 4:5 (3:4 po s.n.)
Minnesota – Nashville 2:0 (kon.) | Arizona – Calgary 4:2 (kon.)
Minnesota Wild
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Nashville Predators
Středa 23.10.2013, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

46:43
    Matt Cooke dostává 2 minuty za hákování a hosté si zahrají přesilovou hru.

14:54
    Justin Fontaine odchází na trestnou lavici za podražení. Početní výhodu si tak vyzkouší také Nashville.

11:04
    Ryan Ellis dostává 2 minuty za krosček.

04:14
    Domácí pěkně kombinovali v útočné třetině a do šance se tlačil Parise, který byl ovšem sražen k zemi, za což si Shea Weber odsedí 2 minuty na trestné lavici. První přesilovka dnešní utkání bude patřit domácím.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 39. Fontaine (Stoner, Parise), 60. Pominville (Koivu, Parise)

Minnesota Wild: Harding (Bäckström) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Stoner – Pominville, Koivu, Parise – Niederreiter, Granlund, Cooke – Heatley, Brodziak, Fontaine – Veilleux, Konopka, Mitchell – Prosser.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Jones, Weber, Ekholm, Klein, Bartley, Ellis – Wilson, Fisher, Hornqvist – Smith, Cullen, Bourque – Stalberg, Legwand, Forsberg – Nystrom, Gaustad, Hendricks, Spaling, Clune.

Rozhodčí: Lee, Leggo – Galloway, Mach

Diváci: 17651